Skocz do zawartości


Zgubiłem dokumenty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Conrad_*

Guest_Conrad_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Zgubiłem dokumenty
Witam! Wczoraj zgubilem portfel a w nim mialem dowod osobisty i legitymacje... Gdzie powinienem to zglosic? Poradzcie :zawstydzony:

adi9adi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 251 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze
  • Zainteresowania:SPORT

Napisano Ponad rok temu

Re: Zgubiłem dokumenty
przede wszystkim to chyba na policje, zeby ci kredytu czy cos w tym stylu znalzcy nie wzieli i liczyc na to ze ktos to wrzuci do skrzynki pocztowej, i wroca do ciebie :)
  • 0

GośćGuest_Conrad_*

Guest_Conrad_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Zgubiłem dokumenty
Wlasnie tak zrobilem i wczoraj zglosilem na policje. I tam spisali do jakiegos zeszytu moje dane, kiedy mialo to miejsce itp. Mam jeszcze zamiar pojsc to urzedu miasta. Czy gdzies jeszcze musze sie udac? :/

adi9adi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 251 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze
  • Zainteresowania:SPORT

Napisano Ponad rok temu

Re: Zgubiłem dokumenty
z tego co czytalem i pamietam, to chyba tylko to, ale moge sie mylic. do urzedu to chyba tylko wtedy jak sie dowod nie znajdzie po wyrobinie nowego
  • 0

adi9adi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 251 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze
  • Zainteresowania:SPORT

Napisano Ponad rok temu

Re: Zgubiłem dokumenty
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] mylilem sie
  • 0

GośćGuest_Conrad_*

Guest_Conrad_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Zgubiłem dokumenty
No dzisiaj bylem w urzedzie miasta i Pani powiedziala ze nic nie trzeba zglaszac tylko trzeba wyrobic nowy dowod :looka: Moze komus z forumowiczow zginal kiedys dowod osobisty? Co wtedy robiliscie?

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Zgubiłem dokumenty
mojemu znajomemu kiedys ukradli z samochodu jak szedł zamykac garaż poszedł do uzędu (chyba tam gdzie wyrabiasz dowód ) i tam wpisali do rejestru jego numer dowodu jako nieaktualny i mówili zeby wyrobił sobie na nowo co prawda odzyskał stary (kolo zadzwonił do niego zeby se wział bo lezy na miejscu kasy nei było ale ale zawsze cos)

adi9adi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 251 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze
  • Zainteresowania:SPORT

Napisano Ponad rok temu

Re: Zgubiłem dokumenty
moj kolega ostatnio zgubil dowod i na nastepny dzien zadzwonili do niego z banku, nie wiem jak to sie skonczylo ale w szkole byl zesrany
  • 0

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: Zgubiłem dokumenty
Conrad, poprostu idziesz do urzędu gdzie wyrabiałeś poprzedni dowód. jako powód wyrobienia nowego wpiszesz utrata czy zgubienie (zreszta poinstruują Ciebie jak wpisać). Na legitymację szkolną trzeba dać ogłoszenie w gazecie lokalnej (w Twoim miejscu zamieszkania) "zgubiono legitymacje szkolną tu podajesz imię i nazwisko lub numer legitymacji, jeśli gdzieś miałeś zapisany). Pokazujesz w sekretariacie wycinek z gazety i na tej podstawie wydadzą Ci duplikat (d.u.p.l.i.k.a.t). :hyhy: Jeśli miałbyś karty kredytowe w portfelu, musiałbyś odrazu iść do swojego banku i zgłosić blokadę konta. Na policję nie trzeba iść chyba że zgłosić kradzież jako przestępstwo.

ps. napisałam w nawiasie d.u.p.l.i.k.a.t bo mi wyedytowało inaczej :hyhy: kolejny bład PHP
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024