Skocz do zawartości


Zdjęcie

urlop


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

lucas667
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport,muza,gala

Napisano Ponad rok temu

urlop
hej dziewczyny ;)
temat jest taki!
wie ktos jak naliczany jest urlop wypoczynkowy?
chodzi mi o to ze zaczalem prace na umowe od czerwca 2005i skonczylem ja w koncu lutego tego roku! czyli-start-1.06.2005- koniec-27.02.2007
wykorzystalem juz 20 dni i pytanie jest takie:
za ile jeszcze dni url. ma mi zaklad zaplacic????
bo w sumie to przepracowalem 1,5 roku ale z biura suka cos mi zaczela motac ze inaczej sie nalicza i ze dostane tylko zaplacone za 3 dni w tym roku czyli-sty. i luty.!
w czwartek ide ponownie do biura i przydaloby sie dowiedziec jak i co zeby nie wy.r.u.chali mnie na te pare dni!
dzieki za pomoc
Pzdr.!
  • 0
...i nim w sen zapadne ostatnia rzecz wykonam Panie dzieki za wszystko,misja zakonczona,Amen...!!
--
Powrot

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: urlop
jaka to byla umowa ?
musza ci zaplacic za 18 dni urlopu jezeli to umowa na czas nieokreslony
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

lucas667
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport,muza,gala

Napisano Ponad rok temu

Re: urlop
umowa byla na czas okreslony do 2008 ale zlozylem wypowiedzenie 2tygodniowe i wlasnie skonczylo mi sie 06.03.07
a w poprzednim roku wykorzystalem 18 dni i stad me pytanie ile mi zostalo dni. url? jesli biorac pod uwage przepracowany rok od czerwca do czerwca i wlasnie wykorzystany urlop za ten rok to teraz powinno mi naliczyc drugi urlop od czerwca 2006 do wlasnie 6.03.07 czyli jakies 12,13 dni
ale lady z biura krecila mi ze jest to naliczane w inny sposob-a wiec w jaki??? :zdegustowany: -bo ona nie umiala odpowiedziec!
  • 0
...i nim w sen zapadne ostatnia rzecz wykonam Panie dzieki za wszystko,misja zakonczona,Amen...!!
--
Powrot

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: urlop
miedzy okresem od 6 miesiaca do roku pracy przysluguje ci polowa czasu na urlop wypoczynkowy, ale nastepny w pelnym zakresie mozesz odbyc po roku od tej polowki,
reansumujac musza ci zaplacic za te 9 dni, bo okres od 6 miech do roku juz sie rozpoczol i 9 dni jest twoje
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

lucas667
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport,muza,gala

Napisano Ponad rok temu

Re: urlop
wlasnie tak sie staralem wytlumaczyc wielkiej ksiegowej ktora nawet nie zna sie na przepisach!
ona tylko na to ze urlop jest naliczany od nowego roku i ze zaplaca mi za styczen i luty wlacznie 3 dni! a wiec pytalem co z tym pol roku od czerwca 05 do konca grudnia05! i wlasnie nie o3malem odpowiedzi bo nie byla pewna-chciala jakby powiedziec ze za darmo robilem te pol roku-wydaje mi sie ze musze przygotowac sie na lekka klotnie! dzieki INEED$, !
Pzdr.!
  • 0
...i nim w sen zapadne ostatnia rzecz wykonam Panie dzieki za wszystko,misja zakonczona,Amen...!!
--
Powrot

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: urlop

musze przygotowac sie na lekka klotnie!

blond ksi\egowe sa tak glupie ze nawet nie da sobie nawrzucac tylko pobiegnie po kogos wazniejszego, hehe

dzieki INEED$, !

spoko na prawie dostalem 5 z praw i obowiazkow pracownikow i pracodawcy, hehe
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

lucas667
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport,muza,gala

Napisano Ponad rok temu

Re: urlop
byc moze błąd ale nie zamierzam lagodnie z nimi rozmawiac jesli bedzie chodzilo o kilka dni w plecy :)w koncu zawsze to troche grosza! bede sie staral grzecznie,ale jesli beda mnie chcieli jawnie wycyckac to coz... do ataku :)
INEED$, widze bystrzacha-5 z praw-tak 3 maj
  • 0
...i nim w sen zapadne ostatnia rzecz wykonam Panie dzieki za wszystko,misja zakonczona,Amen...!!
--
Powrot



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024