Skocz do zawartości


Zdjęcie

Anapolon.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

tesciu1418048759
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Anapolon.
Chce zrobic sobie cykl z anapolonu, sustanonu, co zrobic zeby sie nie zalac?
  • 0

GośćGuest_KoT_*

Guest_KoT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon.
dieta

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon.
j/w
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

Ampuł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon.
WYBRAłBYM METANABOL sprawdzony środek, antkiem spierdolisz cykl jak zadajesz takie pytaniia ale cóż twoj wybor, mozesz kupic armidex, do antka na retencje do tego nolva cynk, ograniczy to retencje choć cynk działa bardzo słabo lub znikomo.
  • 0

GośćGuest_KoT_*

Guest_KoT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon.
Ampul bzdury piszesz juz ktorys raz z koleji
antek brany solo daje super efekty , tylko trzeba umiec wyciagnac moc z tego srodka

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon.

antek brany solo daje super efekty , tylko trzeba umiec wyciagnac moc z tego srodka


zgadzam sie

tesciu, antek nie dla ciebie nie wykorzystasz jego mozliwości

ja sokrzystam z okazji brał ktoś może androlic-50?? dużo gorszy jest od antka tureckiego w dzialaniu bo słyszałem ze jednak troche gorszy jest co wy na to??

Ampuł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon.

Ampul bzdury piszesz juz ktorys raz z koleji
antek brany solo daje super efekty , tylko trzeba umiec wyciagnac moc z tego srodka


tak efekt napuchniecia wodą i szybkie spadki ja znam wielu doswiadczonych zawodników co antek rezerwują raczej jak inne serodki nie działają do strogmenów czy zawodników wagi ciężkiej wystarczy spojrzec na mape efektwnosci saa.
antek to trochę mniejsze zło niż insulina ale wasz wybór, ja wybieram lagodniejsze srodki wolny stabilny przyrost, po drugie piszesz ze ja pisze bzdury , wiesz ze dla niektórych liczy się jakośc a nie waga tłuszczu i smalcu co ledwo przejdzie 200metrów i sapie i nie wzbudzac bedziesz respektu a raczej politowanie, nie mówiąć już o sprawnosci fizycznej.
  • 0

GośćGuest_KoT_*

Guest_KoT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon.
przestan pisac takie bzdury ;)

Ampuł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon.
tak dla goscia ktory wyciska 110kg wrzuca antka , zresztą sprawa autora , według ciebie super srodek, bo działa mocno pozatym mase srodków ubocznych które inne saa nie mają.
ale zalecaj dalej antka nie doswiadczonym amatorom, gratuluje podejscia do tematu.
  • 0
GKS KATOWICE ANABOL BOYS 1964

GośćGuest_KoT_*

Guest_KoT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon.
pytal co zrobic aby nie spadlo widze ze znow masz problemy z czytaniem,moze wcale nie ma zamiaru brac. i nikomu go nie polecalem , przestan juz sie blaznic a zacznij czytac ze zrozumieniem,ja odpowiadam na pytania po to jest forum


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024