Skocz do zawartości


Zdjęcie

Meta+Oma


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

Ampuł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta+Oma

wsumie 5 strzalow omki +100 metki by Ci starczylo;)

buehhee po chu*** kumpel wzial na 1 cykl to mu nic nie przyszlo prawie. bo to co przyszlo t os padlo jedynie mu glowa spuchla i nic wiecej :D


No słuchaj kumpli po co zadajesz pytania na forum a potem sam sie odpowiadasz,
ktoś ci dobrze radzi a ty swoje, TWOJE ZDROWIE twoja sprawa.
bez odbioru.
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta+Oma

TWOJE ZDROWIE twoja sprawa.


też jestem tego zdania my możemy wydac swoją opinie a to co Ty już zrobiszto twoja sprawa...

Ampuł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta+Oma
mi wystarczy tani omandren gupie 8-10ampułek i 120mety może być ruskiej i zrobię na tym cykl ale pierwszy zonk zrobiłeś jak kolega Junior zauwazył że chcesz robić cykl mająć 5 ampułek omandrenu.
Oczywiście omandren i metanabol to dobre wysokoanaboliczne rozwiązanie, ale połowa ludzi pierdoli ten cykl bijąć np 10 omek wciągu 4tygodni, niektórzy jak im gadam oodbloku patrzą na mnie jak z innego świata przykładów mógłbym mnozyć tysiące.
Niektórym nawet niechce się zajrzeć się w poddwieszone z lenistwa tam Dawid rozpisał
pare cykli dla początkujących.
Dalsza sprawa dieta , gino , oslonki amortyzacja itd, o tym wszystkim trzeba wiedzieć, jak się nie ma pojęcia to jedynuym efektem może być spierdolonie sobie zdrowia.
Zresztą dla sezonowców żadne argumenty nie docierają to po co ja to pisze sam niewiem.
  • 0

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta+Oma

to po co ja to pisze sam niewiem

hehe dobre :rotfl:
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024