Skocz do zawartości


Zdjęcie

Doradzcie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzcie
o to chodziło??

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzcie
faktycznie na firmowej stronie Organona jest napisane, że nadal produkują deke w tym stężeniu, więc się nie myliłeś. Jest mało praktyczna i droga dlatego się z nią nie spotkałem na polskim czarnym rynku. Ja bym jednak kupił w wersji 100mg/ml bo zdajesz sobie sprawę, że gdy będziesz miał 400mg tj. 8 ml to musisz ro rozłożyć minimum na 2 strzały, a najlepiej na 3? 4ml to wg mnie max co można wbić (tylko w pośladek ew udo, w inne mięśnie jeszcze mniej)
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzcie
ztak jak napisał zloty mała praktyczna i mało osób ją stosuje!! zdania na temat tego czy to fake( czy dobrze działa bo jeśli się już ją dostanie to dośc spora szansa jest na to ze fake) czy nie są dośc mocno podzielone!! Teraz juz wszystko jest pdrobione więc traf na fake kup sobie w pip amp a napewno bedziesz musiał!! to człowieku po stracie funduszy mozesz sie z deczka złamać!! cena jednej amp w aptece ok 50-60pln
na czarnym rynku w polcse praktycznie nie osiągalna z tytułu małego popytu i olbrzymiego zapotrzebowania środka na cykl!! mało kogo stać na taką zabawe

daniel_rugby
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzcie
No fakt mało praktyczne ale jeśli chodzi o cenne to mam jedna amp za 13zl a towar wyprobowany i działa.Wiec wyjdzie drozej ale aktualnie ma taki dostep chociaż nie mówione ze nie załatwie sobie 2ml.Jak bede miał amp zapodam fotke.
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzcie
a to nie jest ta co ja wrzuciłem?? Ja jednak bym walił 1ml=100mg lub 2ml=200mg
ale decyzja należy do Ciebie :padam: :padam: towar wybrubowany :hyhy: hehe 1/3 fake a reszta sprawna moze dlatego taka cena :P

daniel_rugby
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzcie

towar wybrubowany :hyhy: hehe 1/3 fake a reszta sprawna moze dlatego taka cena :P

No możliwe nie powiem ze nie bo nie wiem dokładnie.Kumpel mówił że działa ale powoli sie rozkreca tylko tyle wiem:(

a to nie jest ta co ja wrzuciłem??

nie wiem bo jeszcze nie wiedziałem
  • 0

daniel_rugby
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzcie
Co do tych ampułek 1ml 50mg to je widziałem sa takie jak wkleił JuniorWB3.
Ale rezygnuje z nich bo wyszło mnie 62 amp na sesje a po pierwsze bardzo drogo wychodzi poza tym za dużo soku do wbijania. Zdecydowałem sie na deke graca, myślałem tez nad libolem kumple sobie chwalą ale po przeczytaniu opini na forum stwierdzilem ze to ze chwalą moze być załugą tescia(a tak na marginesie myslicie ze dostanie w polsce orginalnego libolu graniczy z cudem??)
A i postanowiłem dodać do sesji metke myślałem nad dawka 20mg. I tu moje pytanie czy dobra dawka i do ktorego dnia sesji mam brać?
  • 0

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzcie
nie kombinuj z libolem. jak zdecydowałes sie na grecka deke to tego sie trzymaj.
metke mozesz dożucić. 20mg ed bedzie okej, wal od pierwszego dnia cyklu przez ~5 tygodni, 5 mg co 4 godziny.
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

daniel_rugby
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzcie
Dzieki za odp:)
Ale mam jeszcze jedno nie zwiazane juz z moja sesja.
Chodzi mi o rozpisywanie sesji dlaczego nie ktorzy stosuja piramide czyli od mniejszej do wiekszej i w dół, a niektorzy stałe dawki ?(nie chciałem zakładać nowego tematu)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzcie
piramidy byly dawniej stosowane zeby ulatwic sobie zejscie, od czasow pojawienia sie clomidu takie zabiegi nie sa juz stosowane,dzieki stalej dawce utrzymujesz stale stezenie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzcie
zgadzam sie z Joksem. Chociaz ostatnio jak czytam na różnych forach to piramidy znów wróciły do łask, coraz wiecej osob je poleca. Taka moda.
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzcie

Chociaz ostatnio jak czytam na różnych forach to piramidy znów wróciły do łask, coraz wiecej osob je poleca. Taka moda.


fakt... :kwasny: ehhh....

info:

"Piramida" lub "tapering" ułatwia twojemu organizmowi wejści i wyjście z cyklu.

Fałsz. Robienie piramidy nie ma uzasadnionych podstaw. Wprowadzanie androgenów w organizm w małych dawkach i potem zwiększanie nie pomaga organizmowi "przyzwyczaić" się do "obcych" androgenów.

Tapering tylko wydłuża czas potrzebny do odblokowania osi podwzgórz-przysadka-jądra. Branie małych dawek powoduje zatrzymanie wydzielania LH, często nie dając efektu anabolicznego. Więc jeśli lubisz małe przyrosty i zablokowanie przysadki rób piramide.

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzcie
źródło [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

nie wierz we wszystko co jest napisane w necie. mogę wkleić z innej "mądrej strony" racjonalne uzasadnienie stosowania piramid. wszystko zależy od mody, poważnie.
poczytaj sobie posty na jakichś starszych forach sprzed 4-5 lat na temat mety. wszyscy pisali, ze meta to syf i gówno daje, a deka jest najlepsza. obecnie wszyscy deke zastępują boldem, tren wrócił do łask a każdy na kick start stosuje mete.
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzcie

źródło [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


możliwe ze kfd kiedys tam przesiadywałem

nie wierz we wszystko co jest napisane w necie. mogę wkleić z innej "mądrej strony" racjonalne uzasadnienie stosowania piramid. wszystko zależy od mody, poważnie.
poczytaj sobie posty na jakichś starszych forach sprzed 4-5 lat na temat mety. wszyscy pisali, ze meta to syf i gówno daje, a deka jest najlepsza. obecnie wszyscy deke zastępują boldem, tren wrócił do łask a każdy na kick start stosuje mete.


ehh czasy się zmieniaja!! za pare lat tesc omka deka to beda kupy a antek bedzie na dniu powszednim :kwasny: a co dotego co napisałes ze z przed 4-5 lat było tak a nie inaczej technologia idzie na przód nauka też więc dlatego juz jest inne podejście do różnych środków np do metki lub deki ;) :padam: :padam:

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzcie

technologia idzie na przód nauka też więc dlatego juz jest inne podejście do różnych środków

no nie wiem... testosteron i jego pochodne stosowali już w medycynie w latach '70 i od tamtego czasu zmieniło się niewiele...
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzcie

od tamtego czasu zmieniło się niewiele...


być może i nie wiele!! ale badania napewno nadal sa prowadzone i dowiadują sie co chwile czegoś nowego ;) i własnie dlatego są takie różnice w zadniach stosowania środków dopingujących!! ;)

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzcie
nie sądze. jeśli w medycynie stosowanie sterydów i ich rodzajów się nie zmienia to dlaczego w sporcie ma się zmieniać? test, deka, tren, bold, meta- te środki i wiele innych były już 30 lat temu i wczesniej stosowane i wtedy wiedziano już o nich wszystko.
moim zdaniem to odbywa się tak jak w siłowni, do której chodziłem kilka miesiecy temu:
najwiekszy kolo w pakierni, 50 w łapie, ponad 10-letni staż zarzuca na cykl deke+bold+coś tam jeszcze (choć wcześniej każdy mówił, że nie ma sensu razem brać tych dwóch środków) ma dobre przyrosty i już każdy w na nastepny cykl sobie szykuje takie same środki i je zachwala...
i tyle :)
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

daniel_rugby
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzcie
Mam jeszcze jedno pytanko wsumie moj kumpel a nie chce zakładac kolejnego tematu.
Chodzi o to ze kumpel 6 miesiecy po skonczeniu cyklu dopiero sie odblowkowal, i chce zrobic juz kolejny cykl ale boi sie ze jest dopiero tydzien po skonczeniu clomidu (25tab) i ze tak krotki czas po odbloku spowoduje ze sterydy nie beda dobrze działały. I tu jest pytanie po jakim czasie po odbloku mozna zaczac kolejna sesje??
  • 0

daniel_rugby
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzcie
Mam takie pytanko jestem w 56 dniu tego cyklu i od jakiegoś czasu zauważyłem ze bolą mnie sutki do końca zostało mi 11 dni tzn do ostatniego strzału z sust Nie wiem czy to psychika ale ma wrażenia jakby robiła mi sie mała gineko Kiedy i w jakich dawkach dodać nolwe?? do clomidu czy może wcześniej. dzieki za szybka odp
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzcie
teraz jak masz pod reka zapodaj sobie nolve ... dawka 20mg na poczatek spokojnie da sobie rade pozniej mozesz zejsc do 10mg.. wieczorem bierz nolve przed snem

a czujesz jakies zgrubienie pod sutkiem??



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024