Skocz do zawartości


Zdjęcie

Meta a choroba?Prosze o pomoc!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

ChUdY86
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Meta a choroba?Prosze o pomoc!
Witam.Chialbym sie dowiedziec czy osoba chora na cukrzyce typu 1 moze brac mete(100 tab) jesli nie to jakie moga byc skutki uboczne jesj stosowanie w tym przzypadku. Z gory dzieki za odpowiedzi
  • 0

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta a choroba?Prosze o pomoc!

Witam.Chialbym sie dowiedziec czy osoba chora na cukrzyce typu 1 moze brac mete(100 tab) jesli nie to jakie moga byc skutki uboczne jesj stosowanie w tym przzypadku. Z gory dzieki za odpowiedzi

siema , mi sie wydaje ze mozesz brac , cukrzyca nci do tego nie ma , ale nei jestem w 100% pewien , jak i nikt chyab na forum :]] musisz sie apytac specjalisty ale tak ja kwczesniej moiwlem wydaje m isie ze nic ci sie nei stanie :P pozdro
  • 0

ChUdY86
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta a choroba?Prosze o pomoc!
Aha,chcialem wziasc razem z gainerem z hiteca(whey mass gain) zeby nabrac troche masy :)
  • 0

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta a choroba?Prosze o pomoc!

Aha,chcialem wziasc razem z gainerem z hiteca(whey mass gain) zeby nabrac troche masy :)

ale tak jak mowie nei jestem pweny na 100 ale ja bym brał :D
  • 0

ChUdY86
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta a choroba?Prosze o pomoc!
Jeszcze zastanowie sie (poczytam) czy brac zebym nie wynikly jakies powazniejsze kaplikacje :) Wedlug ciebie jaka jest lepsza meta bulgarska czy polska?ktora powoduje mniejsze skutki uboczne
  • 0

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta a choroba?Prosze o pomoc!

Jeszcze zastanowie sie (poczytam) czy brac zebym nie wynikly jakies powazniejsze kaplikacje :) Wedlug ciebie jaka jest lepsza meta bulgarska czy polska?ktora powoduje mniejsze skutki uboczne

Zdecydowanie polska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kazdy ci to powie !! bulgarska to gównno ;d duzo jest wyjebek a jak trafisz na dobra to bedziesz mial zle samopoczucie a nawet mozesz zwracac to co zjadles ;/ (ja tak mialem) powiedzialme nigdy w zyciu mety bulgarskiej;d
  • 0

jobjob18
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta a choroba?Prosze o pomoc!
ChUdY86, nikt Ci nie zagwarantuje, że będzie dobrze zawsze jest ryzyko.
I nie sugeruj się takimi tekstami

ale tak jak mowie nei jestem pweny na 100 ale ja bym brał


On mówi o sobie a to jest Twoje zdrowie i ciało decyzje podejmij sam i poczytaj.
Pyzatym jeszcze nie dawno na forum żeby uzyskać jakąś informacje o sterydach trzeba było podać starz. Wiec może powiedz ile
Ćwiczysz (regularnie)
Twoje wymiary fizyczne
Ile na przykład wyciskasz
Czemu chcesz wziaść? i akurat metkę to kiepskie na pierwszy cykl z mojej wiedzy.

A co do Cukrzycy - u mnie niektórzy nawet po jednym cyklu maja niewielki wzrost ciśnienia.
Nie jest to jakieś mordercze, ale oni zaczynali w pełni zdrowi. A bierzesz jakieś leki na Cukrzyce? Jak tak to jakie?
  • 0
Tuńczyk :D Planuje okraść sklep rybny.

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta a choroba?Prosze o pomoc!

ChUdY86, nikt Ci nie zagwarantuje, że będzie dobrze zawsze jest ryzyko.
I nie sugeruj się takimi tekstami

ale tak jak mowie nei jestem pweny na 100 ale ja bym brał


On mówi o sobie a to jest Twoje zdrowie i ciało decyzje podejmij sam i poczytaj.
Pyzatym jeszcze nie dawno na forum żeby uzyskać jakąś informacje o sterydach trzeba było podać starz. Wiec może powiedz ile
Ćwiczysz (regularnie)
Twoje wymiary fizyczne
Ile na przykład wyciskasz
Czemu chcesz wziaść? i akurat metkę to kiepskie na pierwszy cykl z mojej wiedzy.

no dobrze mowisz, ja tak mowie o sobie i to jest moje zdanie !! Ja bym wzia l ityle ale twoje zdanei czy tywezmeisz czy nie ! jak ktos sie uprze to jzu mu nie mozna tego wybic z glowy i lepiej dobrze doradzic niz zeby jakies glupstwo zrobil ;d
  • 0

ChUdY86
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta a choroba?Prosze o pomoc!
Regularnie cwicze 9 miesiecy,zaczynalem cwiczyc 4 lata temu ale z przerwami,waze 65 kg wzrost 180 cm,na klate wyciskam okolo 85 kg,a chce wziasc zeby przybrac na masie tak do 80-85 kg(i jest to moja 1 przygoda ze sterydami)
  • 0

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta a choroba?Prosze o pomoc!
to moim skromnym zdaniem najlepsze na pierwszy cykl jest tesc prolo (jak nie skumasz skrotow to moze napisze cala nazwe Testosteron Prolongatum) zakup sobie z 10 shotow i tyle !! chyba ze chcesz miec jeszcze lepsze przyrostu to dokup 100 mety ale to jzu chyab bedzie za mocny na 1 cykl !! w sumei ja tyle zawlilem nawet troche wiecej i tez bylo spoko;ld
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

ChUdY86
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta a choroba?Prosze o pomoc!
Kumpel wlasnie tez bral tescia i mowil ze zaluje,dlatego nie jestem do zaszczykow przekonanny :kwasny:
  • 0

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta a choroba?Prosze o pomoc!

Kumpel wlasnie tez bral tescia i mowil ze zaluje,dlatego nie jestem do zaszczykow przekonanny :kwasny:

wiesz koksy w kazdego innaczej wchodza ! wszystko zalezy do dobrych treningow , odzywiania i oczywiscie genetyki ;d z tegoco wiem to tesc prolo jest dobry i ladnei wchodzi ! jeszcze jak to twoj peirwszy cykl to powinnien byc ok !! a ty nei chcesz ogolneo zastrzykow??
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta a choroba?Prosze o pomoc!

jeszcze nie dawno na forum żeby uzyskać jakąś informacje o sterydach trzeba było podać starz.


nadal trzeba!!

jest to moja 1 przygoda ze sterydami)

daj sobie spokój ze sterami!! musisz jeszcze troche poczytać!! A pozatym jesteś chory więc sobie już na bank odpuść!! Jka byś nie wiedział sterydy też psują organizm a po co Ci dalsze powikłania i inne choroby!! np. od metki możesz dostać zółtaczke!! :kwasny: Weź sobie zarzuć jakieś suple!! kreatyne mass xxl i będzie spoko!! jestempewien ze po ich działaniu wyskoczysz z butów może nie tak jak na kosach ale przynajmniej zdrowo!! ;) będziesz zadowolony!! ;)

ChUdY86
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta a choroba?Prosze o pomoc!
No wlasnie nie che zaszczykow,dlatego pomyslalem o mecie,obecnie biore creatine z treca 200mesh+taurine i fajnie wchodzi :) ale do tej wagi co napisalem wyzej to nie dojde w krotkim czasie :kwasny:
  • 0

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta a choroba?Prosze o pomoc!
junior ma racje ;) zainwestj w jakies odzywki. Junior ale wiesz ze jak on sie juz uparl na te stery to i tak je wezmie :/ to jak cos to bierz samego tescia prolo ! w sumie ja tez jestem neispełna rozumu bo ja dopiero zaczynalem przygode z silka i juz odrazu koks zapodalem :/ ale na szczescie nic mi nei jest i z efektow jestem zadowlony ;d
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

ChUdY86
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta a choroba?Prosze o pomoc!
szakaleq nie uparlem sie :] :P tylko chce sie najpier dowiedziec jak najwiecej o tym a potem sie zobaczy
  • 0

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta a choroba?Prosze o pomoc!

szakaleq nie uparlem sie :] :P tylko chce sie najpier dowiedziec jak najwiecej o tym a potem sie zobaczy

eee to dobrze ;d mowie ci nei popelnij tych bledow co ja ;d nie bierz koksow to scierwo jest ;d zapodaj mass xxl z kreta i tyle :P
  • 0

ChUdY86
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta a choroba?Prosze o pomoc!
no i wszystko jasne :D
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta a choroba?Prosze o pomoc!

nie uparlem sie


i dobrze!! mi np bardziej zależy na zdrowiu niż na wyglądzie!! a wybór należy do Ciebie!! dlaczego chcesz przytyć w krótkim czasie?? :zdegustowany: masz jakieś problemy czy co?? :zdegustowany:

ChUdY86
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meta a choroba?Prosze o pomoc!
Problemow nie mam ale denerwuje mnie juz moj szczuply wydlad :(
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024