Skocz do zawartości


Undestor-testosterone undecanonate


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_dmitruk_*

Guest_dmitruk_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Undestor-testosterone undecanonate
witam!! Mam do was takie pytanie co sądzicie na temat undestoru-Polska, Organon40mg/1 tabl.Chodzi mi tu o jakość wyrobionej masy,szybkość działania czyli po jakim czasie są pierwsze efekty no i dawkowanie .Słyszałem że ten koks nie szkodzi na wątrobę czy to prawda?Jak ktoś brał ten koks to niech się wypowie chodzi mi tu o porządne informacje a nie regułki spisane z innych stron.

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Undestor-testosterone undecanonate
dmitruk fakt nie szkodzi na watrobe bo nie jest c17 wchlania sie przez jelita jednak aby odczuc go to dawkowanie jest dosyc duze 240mg a nawet i wiecej ma wszystkie inne zalety tescia,jednak trzeba przechowywac go w lodowce inaczej traci swoje wlasciwosci i jest cenowo nieoplacalny z powodu duzych dawek lepiej bys wyszedl na tesciu prolongatum
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_dmitruk_*

Guest_dmitruk_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Undestor-testosterone undecanonate
:kwasny: skoro tak piszesz to pewnie tak jest.

Pablo Escobar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Mototryzacja, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Undestor-testosterone undecanonate
No to teraz ja sie wypowiem
Jestem na cyklu metka,oxa i undestor
Powiem szczerze ze jesli chodzi o undestor to przy dawkowaniu 160 mg dziennie nie odczuwam za bardzo przyrostu sily i masy,a wiec prawde mowiac to odradzam go
ja go mam z apteki za grosze dlatego go biore,ale zeby go kupic tak to powiem na czarnym rynku to jest bez sensu
do metki nie ma porownania przy dawkowaniu go 160mg dzinnie i metki 15mg dzinnie
  • 0

GośćGuest_dmitruk_*

Guest_dmitruk_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Undestor-testosterone undecanonate
metka to metka wiadomo tani koks szybki przyrost nie powiem-dała mi niezłego kopa siły no i masy .Doceniam wszystkie wypowiedzi ;) ale chodzi mi głównie o Undestor-testosterone undecanonate

Pablo Escobar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Mototryzacja, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Undestor-testosterone undecanonate
To juz Ci napisalem ze przy dawkowaniu go 160mg dziennie nie odczuwa sie prawie nic
od dzisiaj biore go po 240mg bo inaczej to bez sensu
jak cos poczuje to dam znac
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Undestor-testosterone undecanonate
Panowie co do undesterolu to dokladnie gdy jest uzywany wraz z innymi saa dziala przy dawkach 240mg. jesli jednak solo to aby osiagnac odpowiedni efekt to nawet i 320mg takze nieoplacalny totalnie chyba ze na recepte jak pisal Pablo Escobar
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024