Skocz do zawartości


Zdjęcie

anapolon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

m@niek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

anapolon
Siema
MOj kumpel chce zapodac sobie ten specyfik potocznie zwany antkiem anapolon(oxymetholon)mozecie powiedziec mi jaie sa jego efekty pozytywne i negatywne oczywiscie
wiem ze to chyba najsilniejszy steryd i slyszalem ze daje przyrosty nawet do 10kg masy w ciagu 3 dni
no ale wartoba pewnie po tym to wyglada jak ser szwajcarski(nie wiem nie probowalem )
  • 0

m@niek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: anapolon
slyszalem ze dawkuje sie go po 3 tabsy dziennie i lacznie z posilkiem bo wtedy sie lepiej wchlania to prawda ??
co zrobic zeby oslabic skutki uboczne po anapolonie(oprocz tego zeby go nie brac) :D
  • 0

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: anapolon
m@niek, kiedy ty nauczysz sie szukac??
wejdz na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i wpisz anapolon...

napisze ci tylko tyle ze wciagu 3 tyg mozna zrobic 15kg masy.Bardzo toksyczny dla watroby i ciezko utrzymac mase zrobiona na nim...
raczej dla zaawansowanych
  • 0

m@niek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: anapolon
wiec jak lepiej to kumplowi odradzic
tym bardziej ze on jest dopiero po 3 cyklu
  • 0

Madson
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: anapolon
max 8kg wody przez 3-4 tyg , ale srodek dla pro a nie dla chlopcow z osiedla
  • 0
Tylko ciezka praca mozna dojsc do celu...
Weteran z uszkodzonym kregoslupem...

KEBAB22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: anapolon
SORY ZE WRACAM DO TEGO ALE......ANAPOLON :] DAJE WIELKA SILE I NIE MA POCZUCIA ZMECZENIA JEDNAK JEST 6 RAZY BARDZIEJ TOXYCZNY OD METY :] A META WIADOMO ;P MLEKO TO TO NIE JEST :P ANAPOLON BYM ODRADZAL :] A JAK ODRADZIC KOLEDZE ? NIE WIEM :] RAK WĄTROBY :] TAKIE ROZSTEPY JAK STAD NA WP.PL :P SRODEK STRASZNIE MOCNY :] PRAKTYCZNIE MA WSZYSTKIE MOZLIWE SKUTKI UBOCZNE :] NIE POLECILBYM TEGO NIKOMU :] NO CHYBA ZE KTOS ROBI RZEŹBE NA OMCE :P POZDRO m@niek
  • 0
bez rozstępu nie ma postępu :D

Zed1418048762
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: anapolon
anapolon nie jest zly :) jednak jest dla ludzi ktorzy chca uzyskac maxymalne gabaryty i wiedza jak utrzymac zdobyty miesien. Druga sorawa anapolon bierzemy w bardzo dobrze przemyslanym cyklu :)
  • 0
Mogę!! przedawkować życie, co prowadzi do śmierci
Mogę !!skończyć samotnie, choć się będę bardzo starał idąc szczęśliwy wpaść pod koła Jaguara !!

KEBAB22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: anapolon
generalnie znam 1 osobe ktora brala anapolon :D i powiem wam ze nie jeden chcial by tak wygladac :] jednak nie bral samego anapolonu bo to jest totalna bzdura :] ciagnie wode jak nic.......a co za tym idzie nadcisnienie :/ ale gdy sie chodzi na kontrole watroby bierze sie go z innym koksem i naprawde dawki sa odpowiednie i koks dobrze dobrany to daje piekne efekty :] z łatwo dostepnych srodkow dopingowych zaden nie daje takiej pompy jak anapolon:] ale mowie ZAWODOWCY :] dla amatorow tesc prolongatum :] a najlepiej :] ozyweczki i nie chwytac sie za koks :] bo to jest decyzja na cale zycie a jest cenne i bedzie pozniej czego żałować:] pozdrawiam :]
  • 0
bez rozstępu nie ma postępu :D

m@niek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: anapolon
no spoko w koncu CHLOPAKI sie rozpisali dzieki i pozdrowionka
a z tymi rozstepami :/ to sa blizny i lepiej ich unikac wiadono sa na to masci jakies tam pierdoly fakt jest sie z siebie zadowolonym jak sie rosnie ale wtedy tkanka nie nadaza sie budowac i sa te filoletowe kreseczki ...
wiem cos o tym bo mam tego troche na plecach od 14 roku zycia(bo zbyt szybko uroslem) i niedawno pojawily mi sie na klatcetuz przy bicu a to dopiero poczatek hehe

pozdro dla wszystkich trzymajcie sie

i ostro sie tam pompowac na silce !!! hehe :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024