Skocz do zawartości


Zdjęcie

odblok co i jak


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

ArniXXX
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

odblok co i jak
podczs odbloku zamierzam brac takie odzywki czy sa dobre ?? kreta+dextro bialko tribusteron albo zma chyba sa podbone ale mysle zeby 2 nara wziac bo jednak sie troche roznia co sadzicie??
  • 0
Co nie zabije to wzmocni !!!

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok co i jak
kreatynka z dextroza i bialko na zachamowanie spadkow jak najbardziej natomiast zma i tribulus spadka nie zapobiegna wiec jak dla mnie zbedne
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ArniXXX
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok co i jak
zma naturalny anabolik i wspomaga produkcje wlasnego tesica wiec tez sie raczej przydadza to wiem tylko pytalem sie co jeszcze!!!!!
  • 0
Co nie zabije to wzmocni !!!

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok co i jak
w zma nie wierz po tym mozna najwyrzej lepiej spac i nic wiecej!,pozatym do odbloku jest clomid,nolva bo musisz sobie odblokowac przysadke a nie jakies zma czy tribulusy
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ArniXXX
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok co i jak
no tak, ale to nie zmienia faktu ze zma zwieksza produkcje wlasnego tescia czyzby klamali w reklamie, jesli to prawda to sie przyda jak wlasnego tescia mam nieduzo po cyklu.
  • 0
Co nie zabije to wzmocni !!!

Zed1418048762
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok co i jak
przyda sie przyda na dobry sen :) i tribulus jak najbardziej sie przyda :) kreta z dextroza i bialko:) styka wodzu
  • 0
Mogę!! przedawkować życie, co prowadzi do śmierci
Mogę !!skończyć samotnie, choć się będę bardzo starał idąc szczęśliwy wpaść pod koła Jaguara !!

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok co i jak
jak niemasz zachamowan finansowych to kup wszystko :) najlepiej do zma i tribulusa jeszcze zapodaj ALC ale jak krucho z pieniazkami to uwierz mi zma to tylko reklama i jak napisal ZED bedziesz po tym tylko lepiej spal,najlepiej to jakbys w ogule poszedl na badania koszt 25 na poziom tescia we krwi sie wtedy dowiesz czy prawidlowo sie odblokowales lepiej miec pewnosc i ewentualnie podjac dzialanie jakby bylo cos nie tak
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ArniXXX
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok co i jak
no dzieki chloapki za pomoc jesli tak mowicie to naprawde nie bede kupowal a te badania to sie robi prywatnie?? troche podejrzanie jak w moim wieku bede badania na poziom tescia soviwe robil?:D
  • 0
Co nie zabije to wzmocni !!!

Madson
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok co i jak

troche podejrzanie jak w moim wieku bede badania na poziom tescia


A kogo to obchodzi ??
  • 0
Tylko ciezka praca mozna dojsc do celu...
Weteran z uszkodzonym kregoslupem...

ArniXXX
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odblok co i jak
stara babe w laboratorium kurwa :D ale powaznie to ma byc normalne badanie krwi czy jak to sie fachowo nazywa wie ktos?????????????? powiem tescia wiele jest w jusze??:P
  • 0
Co nie zabije to wzmocni !!!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024