Skocz do zawartości


Zdjęcie

thermospeed


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: thermospeed
pij po prostu tyle ile jest w diecie + to co w TS....
  • 0

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: thermospeed
Ja wiem czy za duzo tej kawy, jeden kubek dziennie to chyba nie tak strasznie :)
Przemyśl to, to tylko 13 dni, a można ładnie zlecieć z kilku kilogramów :]
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

master of puppets
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: thermospeed
no i pomyśl nad fotą :D
  • 0

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: thermospeed

Oki dzięki. Ta kopenhaska to w moim przypadku odpada za dużo tam kawy plus moja dawka plus to co jest w thermo to serducho mi nie wytrzyma. Ale jescze raz dzięki. :) ja spadam idziemy na spacerek Pozdro. :)


Znowu musze cie pocieszyć. Śmiertelna dawka kofeiny dla człowieka to coś około 11g. Fakt, był przypadek, ze ktoś zmarł juz po dawce 3,2g, ale też był koleś który zeżarł 20g i żyje do teraz ;) Musiałabyś wypić przynajmniej 55 kaw by sytuacja stała się chociaż troche niebezpieczna.
  • 0

MIRELLA78
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: thermospeed
Dzięki, ;) Ty chyba lubisz pocieszać?!
  • 0
mirellka

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: thermospeed
Lubie pocieszać i pomagać, a w szczególności kobietom ;)
Tą kawą i tse się nie przejmuj, weź sobie tę podwieszona diete i będzie ok. Ja też za niedługo robie redukcji i bede brał o co większe dawki kofy, jeżeli się nie przekręce to będzie cud ;)
  • 0

MIRELLA78
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: thermospeed
Ale 95kg to nie dużo. Po co Ci zrzucanie wagi? No cyba że masz 150cm :rotfl: Ja dalej biore ts i pije tą kawkę ale trochę się ograniczam bo strachobżdziej ze mnie. :)
  • 0
mirellka

hachi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 865 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CICHA 6
  • Zainteresowania:aktualizacja 16.12.06

Napisano Ponad rok temu

Re: thermospeed
ja tez jestem na cyklu tse :) zjaebistee uczucie szczegolnie teraz jak jest zimno rano okolo 7 zjadam 1 kaps i po 20 min zaczynam czuc jak robi mi sie cieplo :) coprawda wystepuje wieksze pocenie ale to nie taki duzy problem :]
  • 0

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: thermospeed

Ale 95kg to nie dużo. Po co Ci zrzucanie wagi? No cyba że masz 150cm :rotfl: Ja dalej biore ts i pije tą kawkę ale trochę się ograniczam bo strachobżdziej ze mnie. :)


Jak na mnie może i nie za dużo bo mam 190cm. Ale troche tłuszczu się nazbierało, a lato się zbliża ;) Jak będzie kasa to zrobie TSe+Scorch lub Redline.
  • 0

master of puppets
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: thermospeed
i jak z tą skutecznością TSE ? wy sie przejmujecie 95 kg,70 pare a co ja mam powiedzieć :rotfl: ja mam do zrzucenia conajmniej 15 kg ciekawe w jakim czasie można to zrzucić,rok ?2,3,4 ?
  • 0

MIRELLA78
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: thermospeed
Co do skuteczności tse to jeszcze ciężko mi stwierdzić.Na wadze mam jakeiś 3 kg mniej :rotfl: , biore od 2tygodni ale szczerze niezabardzo przestrzegam tej dawki tzn. biore mniej. Ciało zrobiło się bardziej zwarte i nogi mi sie wyszczupliły.Piszecie że jest wam cieplej i że sie pocicie a ja tak niemam. Dziś po 2tse (na godzinke przed aerobikiem) było mi gorąco w czasie ćwiczeń a wczesniej tak niemiałm. Ja ogólnie jestem zmarzuk więc nic mnie nierusza.2tse dzisiaj i dwie kawki-jeszcze żyje chociaż serducho bije mi jakby szybciej. Ale się rozpisałam. :) Byłoby super jakby ktoś napisał ile schudł na tse i w jakim czasie. Dzieki. :)
  • 0
mirellka

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: thermospeed
Jeżeli bierzesz mniej tse niz to zalecane to się nie dziwie, ze nie masz podwyższonej temp. ciała ;)
  • 0

chilon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: thermospeed
Czy ja wiem, też się przy tym normalnie nie pocę, chyba trzeba być nieźle zalanym żeby się pocić, pozatym temperatura otoczenia jeszcze jest taka a nie inna. Z kolei jak biorę przed treningiem to leje się ze mnie jak z kranu :)
  • 0

MIRELLA78
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: thermospeed
To ja jestem jakaś inna tak jak pisałam gorąco to mi było po 2tse przed aerobikiem( 2godziny ćwiczeń) ale lać to się ze mnie nieleje. Czy można przy tse napić się lampkę winka? :)
  • 0
mirellka

chilon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: thermospeed
Można tylko po co ? Pozatym areobik nie jest tak męczący jak ciągły bieg 30 minut więc może się z Ciebie nie lać ;>
  • 0

MIRELLA78
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: thermospeed
No niby po nic tak dla towarzystwa i na lepsze krążenie :) Zależy mi baaaardzo na zrzuceniu wagi więc może w te dni bez aerobiku powinnam jeżdzic na tym rowerku zamiast siedzieć w necie? :( Niewiesz ile trzeba czekac na rezultaty i czy jedno opakowanie starczy?
  • 0
mirellka

chilon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: thermospeed
To zależy ja wiem że mi jedno nie wystarczy, w tygodniu zamawiam drugie. Każdy organizm reaguje na to inaczej. Sprawdzaj wagę codziennie, jedz dużo białka, I po połowie opakowania będziesz wiedzieć czy Ci wystarczy, ja wiem że jak skończyła mi się odżywka białkowa to waga spada wolniej, cóż nie jestem w stanie prowadzić idealnej diety ale się staram dlatego odżywki świetnie ją uzupełniają :) Dietę mam z podwieszonych na forum też sobie coś z pewnością znajdziesz. Hmm co do regularności łykania TSE to raczej problemu nie ma, postaw to na widoku i zanim zrobisz śniadanie łyknij i dopiero idz je robić :) Przed treningami łykaj po dwie dostaniesz więcej energii podczas treningu co za tym idzie efektywniej go przeprowadzisz i tak dalej i tak dalej :)
Co do jazdy na rowerku to tak czemu nie ale nie przez 2h, 45-1h wystarczy :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024