Skocz do zawartości


Konfiskacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Kiniek_*

Guest_Kiniek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Konfiskacja
Siema.Mam do was pytanie.Ostatnio wjechaly mi psy na chate i szukały Zielonego.Znależli maluteńskie okruszki a pod biurkiem pudełko od butów a w nim
Prolo-8 paczek
Supra 3 pacz
decaject-2 flakony
200 mety paczke stanabolu
Jak myślicie czy na koniec sprawy oddadza mi je?Powiedziałem że to na własny użytek

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfiskacja
Kiniek, nie sądzę żeby Ci oddali...
  • 0

GośćGuest_Kiniek_*

Guest_Kiniek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfiskacja
Czemu?SZkoda tyle tematu

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfiskacja
Kiniek, jak gadałem kiedyś ze strażnikiem miejskim i zapytałem go co by się stało gdyby podczas jakiejś kontroli znaleźli przy mnie sterydy to powiedzial ze zatrzymają mnie na 48 do postawienie zarzutu...chyba ze nie beda wyciagali konsekwencji to mnie wypuszcza po 48 ,ale koksu nie oddadzą....
  • 0

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfiskacja

Kiniek, nie sądzę żeby Ci oddali...


posiadanie i zażywanie sterydów jest dozwolone, karany jest tylko handel, koleś miał ilości do własnego użytku, nie na handel więc cemu mieli by nie oddać. Tylko będzie skąd to masz i od kogo... Kupiłeś na rynku od murzyna i tyle :)
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

GośćGuest_Kiniek_*

Guest_Kiniek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfiskacja

Kiniek, nie sądzę żeby Ci oddali...


posiadanie i zażywanie sterydów jest dozwolone, karany jest tylko handel, koleś miał ilości do własnego użytku, nie na handel więc cemu mieli by nie oddać. Tylko będzie skąd to masz i od kogo... Kupiłeś na rynku od murzyna i tyle :)

Sądzisz że to są małe ilości i mogą mo oddać?Dobrze by było.
Stary dokładnie powiedziałem taj jak mówisz.
Powiedziałem że kupiłem na stadionie :)

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfiskacja

posiadanie i zażywanie sterydów jest dozwolone, karany jest tylko handel,

i to tylko wtedy gdy Ci udowodnią że ktoś od Ciebie brał towar...

koleś miał ilości do własnego użytku, nie na handel więc cemu mieli by nie oddać

mogą mu postawić zarzut że handluje...
  • 0

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfiskacja
wiesz nie znam takiego przypadku drugiego, ale posiadanie sterydów i ich zakup nie jest karalne w polsce.
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

Bula88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 365 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:motoryzacja, dupeczki, muza, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfiskacja

mogą mu postawić zarzut że handluje...

ale nie bedzie swiadków i nic mu nie zrobia, pozatym maszjuz nasrane w papierach?? czy to pierwsza jazda??
  • 0

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfiskacja

ale posiadanie sterydów i ich zakup nie jest karalne w polsce.

chyba że masz recepty albo zalecenie od lekarza że powinieneś brać leczniczo....
  • 0

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfiskacja

ale posiadanie sterydów i ich zakup nie jest karalne w polsce.

chyba że masz recepty albo zalecenie od lekarza że powinieneś brać leczniczo....


rozkmiń tigre0070 co Ty teraz napisałeś
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfiskacja
stefaN123, zwracam honor...masz rację.Ale mimo wszystko wątpię żeby mu oddali towar...wiesz...w koncu to policja...

* Czy
polskie prawo zezwala obywatelowi, również sportowcowi, na posiadanie środków dopingujących?

Niestety, polskie prawo na to zezwala. Nasze ustawodawstwo jest pod tym względem bardzo ubogie w porównaniu do innych, między innymi do francuskiego. Jako komisja antydopingowa próbowaliśmy przed kilkoma laty wprowadzić odpowiedzialność karną za posiadanie środków dopingujących i utrudnić do nich dostęp w taki sposób, iż pojęcie dopingu zbliżymy do pojęcia narkomanii, bo pewne podobieństwa, w sensie prawnym, można znaleźć. Występowaliśmy z tym dosyć głośno na forum międzyresortowej komisji do spraw zwalczania narkomanii, kiedy przygotowywano stosowną ustawę. Nie mieliśmy, niestety, siły przebicia, potraktowano nas jak prekursorów czegoś, co nie jest jeszcze najważniejsze ze społecznego punktu widzenia. Tak więc posiadanie środków dopingujących nie podlega w naszym kraju karze.

* Skoro wolno mieć, wolno również brać.

Nasze prawo nie ściga i nie karze za przyjmowanie środków dopingujących w sporcie. Można ewentualnie wszcząć postępowanie z powództwa cywilnego, jeśli doping został podany nieletniemu i stwierdzi się szkodliwy wpływ tych środków na stan jego zdrowia. Odpowiadałby wtedy podający, a nie przyjmujący. Jeśli nie można udowodnić uszczerbku na zdrowiu, sam fakt podania środków dopingujących nie jest ścigany prawem.


źródło [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

GośćGuest_Kiniek_*

Guest_Kiniek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfiskacja

ale nie bedzie swiadków i nic mu nie zrobia, pozatym maszjuz nasrane w papierach?? czy to pierwsza jazda??

Raz miałem rok temu pomówienie o zielone ale gość na drugi dzień zmienił zeznania :) i umożono.NMie jestem jeszcze Karany

* Czy
polskie prawo zezwala obywatelowi, również sportowcowi, na posiadanie środków dopingujących?

Niestety, polskie prawo na to zezwala. Nasze ustawodawstwo jest pod tym względem bardzo ubogie w porównaniu do innych, między innymi do francuskiego. Jako komisja antydopingowa próbowaliśmy przed kilkoma laty wprowadzić odpowiedzialność karną za posiadanie środków dopingujących i utrudnić do nich dostęp w taki sposób, iż pojęcie dopingu zbliżymy do pojęcia narkomanii, bo pewne podobieństwa, w sensie prawnym, można znaleźć. Występowaliśmy z tym dosyć głośno na forum międzyresortowej komisji do spraw zwalczania narkomanii, kiedy przygotowywano stosowną ustawę. Nie mieliśmy, niestety, siły przebicia, potraktowano nas jak prekursorów czegoś, co nie jest jeszcze najważniejsze ze społecznego punktu widzenia. Tak więc posiadanie środków dopingujących nie podlega w naszym kraju karze.

* Skoro wolno mieć, wolno również brać.

Nasze prawo nie ściga i nie karze za przyjmowanie środków dopingujących w sporcie. Można ewentualnie wszcząć postępowanie z powództwa cywilnego, jeśli doping został podany nieletniemu i stwierdzi się szkodliwy wpływ tych środków na stan jego zdrowia. Odpowiadałby wtedy podający, a nie przyjmujący. Jeśli nie można udowodnić uszczerbku na zdrowiu, sam fakt podania środków dopingujących nie jest ścigany prawem.

czytałem gdzieś to już.Wypowiada się tam osoba do zwalczania spraw dopingu w Polsce
Jak narazie to załatwiłem sobie
boldenon z IP-10ml po 50mg(wiem że mało ale dostałem gratis)
3 Testoseron z IP-10 ml po 450 mg

KARSTEN
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 230 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Myślenice
  • Zainteresowania:kulturystyka,boks,pilka nozna,foczki ;-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfiskacja
mi sie wydaje e Ci oddadza jak im przypomnisz.Kiniek, jak sie niu upomnisz to nie ma szan eby ci oddali.
  • 0
Cele:
waga 110kg
Łapa 46cm
;-)

pittbull
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfiskacja
siemka, oni Ci nie oddadzą bo sami biorą :zalamany: mam koleszke od którego sami kupuja!------------>tak właśnie policja też się zaopatruje........niestety......
  • 0

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfiskacja

tak właśnie policja też się zaopatruje........niestety......

dlaczego niestety, przecierz to każdego prywatna sprawa
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfiskacja
nie od dzisiaj wiadomo ze wiekszosc policjantow ktorzy cwicza cos tam na silce koksuja , przynajmnije w moim miescie :)
  • 0

pittbull
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfiskacja

tak właśnie policja też się zaopatruje........niestety......

dlaczego niestety, przecierz to każdego prywatna sprawa

właśnie dlatego "niestety" że mu nie oddadza Stefan..........
  • 0

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfiskacja
pisałeś to w tym kontekscie spoko, źle zrozumiałem :) a że biorą to mnie to jakoś bardzo nie dziwi bo tak jak pisałem każdy robi co uważa za słuszne i to każdego prywatna sprawa
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024