Skocz do zawartości


Zdjęcie

hormon wzrostu a spalanie tluszczu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

outlaw86
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

hormon wzrostu a spalanie tluszczu
witam ostatnio wpadla mi w rece gazetka fitness authority i artykul w ktorym napisane jest ze hormon wzrostu mozna uzyc jako spalacz tluszczu wstrzykujac go bezposrednio w miejsca gdzie chcemy pozbyc sie tkanki tluszczowej mozna go takze stosowac w przypadku lipomastii. chcialbym sie dowiedziec czy to prawda a jezeli tak to jak mozna to stosowac w postaci cyklu tak jak SAA w jakich ilosciach? i czy trzeba sie odblokowywac po tym ? pytam bo zaciekawil mnie ten artykul a nie bylo w nim zadnych informacji jak to stosowac pozdro
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: hormon wzrostu a spalanie tluszczu
ooo tao najlepszy srodek :) :) :) :) :) :D przynajmniej dla niektorych
ale branie hormonu jest tylko dla zaawansowanych i wiaze sie z duzymi kosztami oraz dluga kuracja trwajaca kilka miesiecy do tego hormonu musisz mies jeszcze wiele innych srodkow zeby zaczac cykl i stala opieke lekarza
wiec zeby to wziac musisz sie na tym znac
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

outlaw86
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hormon wzrostu a spalanie tluszczu
a moglbys podac troche wiecej informacji wlasciwie chodzi mi o ten sposob zeby wstrzyknac go bezposrednio w te miejsca gdzie nie moge sie pozbyc sadelka mimo uporczywych cwiczen czy to tez trzeba jakis cykl ulozyc ?? wiem ze domiesniowo zeby podzialalo trzeba na to dlugi okeres czasu itd ale chodzi mi o te 2 opcje
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: hormon wzrostu a spalanie tluszczu
z tego co mi wiadomo to nie ma do rzeczy gdzie go wstrzykujesz hormon ten powoduje staly beztluszczowy przyrost masy miesniowej oraz redukcje tluszczu
ale zeby brac ten hormon musisz miec ulozony cykl w ktorym powinien znajdowac sie miedzy innymi testosteron i hormon tarczycy
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

outlaw86
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hormon wzrostu a spalanie tluszczu

z tego co mi wiadomo to nie ma do rzeczy gdzie go wstrzykujesz hormon ten powoduje staly beztluszczowy przyrost masy miesniowej oraz redukcje tluszczu
ale zeby brac ten hormon musisz miec ulozony cykl w ktorym powinien znajdowac sie miedzy innymi testosteron i hormon tarczycy

siemka po spedzeniu 2 godzin na szukaniu info o HGH mam takie pytanko czy jestes w stanie ulozyc cykl ktory pozwoli na spalenie tluszczu z tego co mi wiadomo nie potrzebny jest dlugi okres stosowania i dawki tez nie musza byc duze jak w przypadku gdy chcemy zbudowac mase miesniowa jak myslisz ile czasu na to potzreba miesiac ?? 2 ?? wystarczy ?? pozdro
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: hormon wzrostu a spalanie tluszczu
wiec tak jezeli chcesz cykl na hgh to bedzie musial trwac gdzies z 4 miesiace conajmniej! po 2iu dziennie
do tego dokup sobie testosteron wino boldek insulina i kilogramy roznych odzywek
i do tego najlepiej jak bys mial stala kontrole lekaza bo z insulina nigdy nie wiadomo :)
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: hormon wzrostu a spalanie tluszczu
Cyklik na HGH i dodatki to koszt 3000-4000 EURO - serdecznie zapraszam do cyklu.

Koszt 10 ampulek po 8 jednostek kazda ! 10 x HGH - Somatropin - original box human growth hormone EuroHormones 10 vial (8 i.u./vial) 450.00EUR
Jinropin jest o 50% drozszy !



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024