Skocz do zawartości


Zdjęcie

metanolon+......?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

cs_cichy
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrołęka

Napisano Ponad rok temu

metanolon+......?
Mam pytanie odnaszacie sie do cylku wlansie biore matanlon i mam jeszcze bcaa l-glutamine kreatyne+dextrza i walsnie nie wiem jak to wszytko podzielic czy narazie brac same meta a pozniej dopieru kreatyne i pozostale a i sylimarol(oslonka na wotroba) ja brac po cylku metkow czy razem z nia jak bys mogl ktos mi to wszytko podzielic jak brac co i kiedy cwicze juz dosc dlugo i bylem przeciwnikiem tego co teraz robie i nadal jestem dlatego odwazylem sie na to i na tym przestane i nie mam zbytniego pojecia w tej dziedzinie ale sytucajca mnie zmusila do tego co robie teraz i prosze zadnej krytyki tylko o pomoc w ulozenia plannnu z gory dzikuje pozdro

,,Pierwszy i ostani raz"
  • 0

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: metanolon+......?
Mimo wszystko prosiłbym o wypełnienie swojego proflu (szczerze).

Wtedy pomyślimy.
  • 0

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: metanolon+......?
Sylimarol 3 razy dziennie po 70 mg w czasie cyklu. Reszta dodatków glutamina itd po cyklu razem z 12oma tabletkami clomidu, lepiej kupić.
Nie wiem jakie dawki bierzesz tej niby mety?
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

Madson
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: metanolon+......?
jak bierzesz 100 tabs to sie obejdzie bez clomidu jakis tribulus styknie...
najpierw meta + oslonki pozniej na podttrzymanie suple...
  • 0
Tylko ciezka praca mozna dojsc do celu...
Weteran z uszkodzonym kregoslupem...

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: metanolon+......?
dawid1920, czmu nie trzymasz się zasady, najpierw profil a potem ewentulne odpowiedzi? :568:
  • 0

cs_cichy
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrołęka

Napisano Ponad rok temu

Re: metanolon+......?
Sorrka za prafil juz po czesci uzupelnilem ale nie wszytko znam teraz ide na treningo i przy okazji zmierze obwod klatki pasa i wyciskanie.A co do cylku przez pierwsze 3 dni biore 2 tab a pozniej przez 22 dni 4 tabletki i ostanie 3 dni po 2 tabletki. Dopieru dzis jest 3 dzien czyli jeszce 2 tabletki jesli cos zle robie prosze o rozpisanie z gory dziekuje za pomoc pozdro
  • 0

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: metanolon+......?
I zajebiście kurwa. Nie ma to jak 15latek bioracy mete bo go "sytuacja do tego zmusiła" :508:

cs_cichy przerwij ten cykl puki jeszcze masz okazje :524:
  • 0

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: metanolon+......?

Nie ma to jak 15latek bioracy mete bo go "sytuacja do tego zmusiła

ręce opadają... Szkoda mi tych bezmózgich małolatów...
  • 0

cs_cichy
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrołęka

Napisano Ponad rok temu

Re: metanolon+......?
A kto pwoiedzial ze mam 15 lat z tego co mi sie wydaje to mam 18 nie wiem ale moze wu wiecie lepiej
  • 0

cs_cichy
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrołęka

Napisano Ponad rok temu

Re: metanolon+......?
A nie to moja wina poprostu za duzo przelecialem jak rok uroszenia wstawialem ale zapewniam ze mam bez 2 miesiecy 18lat w wieku jeszcze nie mysalelm o cwiczenia a co mowic o meta.. Sorrka za pomylke pozdro
  • 0

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: metanolon+......?
No ok, powiedzmy, że wierze. A jeśli możesz to napisz mi jeszcze dlaczego tak mało ważysz ? :-)
  • 0

cs_cichy
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrołęka

Napisano Ponad rok temu

Re: metanolon+......?
no wlasnie to jest ten moj powod czemu biore to gowno w grudniu mocno zachorowalem na zapalenie pluc i schudlem 7 kg i teraz za 5 tygodnie mam polmetek i chce jak najszybciej wrocic do dawnej postory ,nawet garniak kupywany jeszcze przed choroba strasznie na mnie wisi pewnie i tak nie zdaze wrocic do dawnej formy ale zawsze napewno sporo wiecej da niz bez pozdro
  • 0

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: metanolon+......?
Hmm... rozumiem Cie, jest jednak kilka powodów dla których nie powinieneś jednak brać. Piszesz, że chorowałeś, schudłeś kilka kg, organizm dostał nieźle po dupie, w tym także żołądek oraz wątroba, ponieważ z pewnością brałeś antybiotyki. Organizm powinien odpocząć. Teraz zaczniesz brać środek hepatoksyczny. Na imprezce być może popijesz więc znowu ucierpią w/w organy.

Wiadomo... wszystko kiedyś wróci do normy więc nie bede pisał coś na styl: rozwalisz sobie wątrobe. Uważam jednak, że niewarto brać metanabolu, a przynajmniej taki powód jaki wskazałeś jak dla mnie jest niewystarczający. Proponowałbym raczej kreatyne.

Zrobisz jak chcesz, jeśli sie zdecydujesz dalej brać to postępuj tak jak napisał dawid.
  • 0

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: metanolon+......?
a glupszej wymowki nie miales?ja bylem bardzo chory szybko schudlem z wagi 82kg do ponizej 70kg stracilem szanse na wystep w igrzyskach mlodziezowych i zadnego shitu nie bralem walcze zeby byc dawnym soba walka trwa juz rok ale sa efekty...cienias;]
  • 0
Szukasz supli na miarę XXI wieku? Pisz na pm

cs_cichy
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrołęka

Napisano Ponad rok temu

Re: metanolon+......?
Co sie stalo ze mna ale jeszcze moze nie jest zapozno dopieru 5 tab wzielem. Macie racje zamiast tego wezme odzyweczki kreatynke bcaa iglutamine dzieki wkoncu daliscie mi do zroumienia to faktycznie jest powod dzieki odstawiam to gowno pozdro
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024