Skocz do zawartości


Zdjęcie

Łańcuszek...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

skiera
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Łańcuszek...
Wiesiek umiera.
Jego zycie kończy się w straszliwych męczarniach, których nawet on sam nie jest w stanie opisac. Wiesiek choruje na ostra odmianę egzotycznej choroby zwanej przez specjalistów KAC (Kurewska Abrakadabra Czachy).
Znajomi oraz pani Halinka, sprzataczka z bloku Wieska i jednoczesnie przyjaciólka rodziny twierdza, ze w obecnej sytuacji niewiele juz mozna zrobic - Wiesiek jest skazany na smierc. Pomysl, jak straszne musi byc zycie z wyrokiem. A wszystko zaczęlo się tak niewinnie na imieninach u szwagra Wieska, niejakiego Czelawa Dz. ...
Ale jest jeszcze szansa! Mozemy pomóc Wieskowi!
Firma WDUPEX s.a. z Rozworowa Podlaskiego, producent czopków przeciwgrzybicznych "Solaris", zgodzila się sponsorowac kampanię ratowania Wieska. Za kazde przeslanie tej wiadomosci nowej osobie, firma WDUPEX wplaca na konto Wieska 2 ruble bialoruskie. Uzbieralismy juz 374764687098176523,5 rubli, co jest równowartoscia okolo 26 groszy. Jezeli uzbieramy 1,50 zl mama Wieska będzie mogla kupic mu mineralkę w osiedlowym sklepie spozywczym i jej syn będzie uratowany (byc moze wystarczny nawet na regeneracyjna zupkę chińska). Tak więc nie czekaj! Los Wieska lezy w twoich rękach! W tak latwy sposób mozemy mu pomóc...To jest lańcuszek SRANIA NA ŁAŃCUSZKI.
Jesli srasz na lańcuszki szczęscia wyslij ten lańcuszek wszystkim (lacznie ze mna).
Jesli wyslesz to : 5 osobom- nic sie nie stanie, 10 osobom - nic sie nie stanie, 15 osobom - tez pewnie nic sie nie stanie, 20 osobom - zgadnij co sie stanie ... NIC !
666 osobom - tez sie k.urwa nic nie stanie Otoz to: Nic sie k.urwa nie stanie !
Ania nie wyslala lańcuszka i nic się jej nie stalo, Grzesiek wyslal lańcuszek i nic mu sie nie stalo Robert nie wyslal lańcuszka i pier.dolnal go tramwaj, ale nie wiadomo jaki byl zwiazek z lańcuszkiem.
Powiedzmy razem : SRAMY NA ŁAŃCUSZKI
  • 0
"Bycie Animal to nie tylko 120 kg mięsa i siła konia! To motywacja do tego, aby w życiu zawsze umieć wstać jak upadniesz..."

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: Łańcuszek...
akurat ja sie nie smieje z ludzkiego nieszczesnia...ale na lancuszki SRAM
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Łańcuszek...

(Kurewska Abrakadabra Czachy).

hehe
  • 0

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Łańcuszek...

Powiedzmy razem : SRAMY NA ŁAŃCUSZKI

Nie wiem po co założyłeś ten temat? Chcesz pokazać jaki jesteś bos, że srasz na łańcuszki? Co było twoim celem wstawiając ten tekst?
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: Łańcuszek...
Mi sie tam podoba :-D

To też jest niezłe, ale już troche stare:

"To jest idiotyczny lańcuszek SRANIA NA ŁAŃCUSZKI. Jeśli srasz na lańcuszki szczęścia to wyślij ten lańcuszek wszystkim łącznie ze sobą:
Jeśli wyślesz to:
5 osobom- nic się nie stanie
10 osobom - nic się nie stanie
15 osobom - też pewnie nic się nie stanie
20 osobom - zgadnij co się stanie.
666 osobom - też się kurwa nic nie stanie
Otóż to: Nic się kurwa nie stanie
Ania nie wysłała łańcuszka i nic się jej nie stało.
Grześ wysłał łańcuszek i nic mu sie nie stało
Robert nie wysłał łańcuszka i zapierdolił go tramwaj, ale nie wiadomo jaki był związek z łańcuszkiem." :D :P
  • 0

skiera
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: Łańcuszek...

Powiedzmy razem : SRAMY NA ŁAŃCUSZKI

Nie wiem po co założyłeś ten temat? Chcesz pokazać jaki jesteś bos, że srasz na łańcuszki? Co było twoim celem wstawiając ten tekst?


To nie moje słowa ja to dostałem...

Ja np. jak dostane od kogoś łańcuszek to wysyłam mu to i już mi ta osoba nie przesyła łańcuszków...
  • 0
"Bycie Animal to nie tylko 120 kg mięsa i siła konia! To motywacja do tego, aby w życiu zawsze umieć wstać jak upadniesz..."

back
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrow Wlkp-Jarocin

Napisano Ponad rok temu

Re: Łańcuszek...
Lancuszki to naprawde niesamowita glupota./..
  • 0
"Najpotezniejsi sa CI ktorzy w trakcie FURI staja sie blizsi zwierzeciu!!"



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024