Skocz do zawartości


Zdjęcie

deca + prolka.....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

deca + prolka.....
1-11 deca organon 200mg/7 dni
1-12 prolka 300mg/5 dni

39 dzień z 84 dni cyklu deca 200mg/7dni + prolka 300mg/5 dni i efektów nie ma, tzn przyszło 4 kg ale nie wiem gdzie, bo moje wymiary nie poszły wogóle w gre. Żal, jak bym wiedział że tak będzie to bym wogóle takiego cyklu nie robił i nie tracił kasy. Nie wiem może mam wyjebki ale dałbym sobie głowe uciąć że nie.

Co mam robić?? bio wątpie aby jeszce cokolwiek przyszło....

Myśle dozucić na dniach 100tab dianabolu do mojego cyklu, co wy na to?? bo normalnie masakra żal mi na siebie patrzeć, 0 przyrostów....

diete trzymam ćwicze regularnie, wszystko OK.

Na 1 cyklu z deca 10x 200mg/7 dni zajebiscie poszedlem w góre, a teraz kur** co to ma być. Zmarnowałem tylko kase..

doradzcie mi cos... dozucic ta mete?
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: deca + prolka.....
stefaN123, teraz już mety nie dorzucaj, pociągnij na tym do końca...
Natępny cykl sobie walnij z metą...
  • 0

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: deca + prolka.....
pociągne ale wiem że szkoda kasy bo pujdzie na marne, a i tak już mi nic nie urośnie ...... ; /
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

Młody...
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z daleka
  • Zainteresowania:Siłownia,sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: deca + prolka.....
to znaczy ze juz 39 dzien jestes na cyklu i ci jeszcze sporo zsotało!!!!!!ale jesli nie masz wyjebki to moze za male dawki i moze masz taki organizm ze po czasie dopiero wychodzi calkowity efekt wiec troszke mobilizaci i zero zalmki bo takto bedzie lipka pozdro
  • 0

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: deca + prolka.....
no najgorsze jest to że się przyłamuje. jestem po 6 strzałach z deki co 7 dni i myśle teraz wziąść co 4-5 dni, dokupje kilka ampuł ale może to coś da. Co o tym myślicie?? Zmieniać coś czy dawkować tak jak do teraz i czekać do końca cyklu ??
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

nowaczek1986
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: deca + prolka.....
tez jestem na cyklu proki z deka.... narazie tylko wziolem 4 teścia .. 2ml do 5 dni.... czyli zacozlem cykl 1 dni temu... a niedziele robie pierwszy strzał z deki
  • 0

Młody...
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z daleka
  • Zainteresowania:Siłownia,sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: deca + prolka.....

no najgorsze jest to że się przyłamuje. jestem po 6 strzałach z deki co 7 dni i myśle teraz wziąść co 4-5 dni, dokupje kilka ampuł ale może to coś da. Co o tym myślicie?? Zmieniać coś czy dawkować tak jak do teraz i czekać do końca cyklu ??


ja ci radze poczekaj odrazu warszawy nie zbudowali!!!!!!!!na efekty trzeba tez poczekac pozdro
  • 0

paczex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport,miusic,girls

Napisano Ponad rok temu

Re: deca + prolka.....
ja jestem na 17 dniu cyklu z deki 200mg e7d prolki 300mg e7d i od 3 dni zaczalem jesc jeszce anapolon po 100mg dziennie i jush zrobilem 5kg. a sila juz poszla nawet nawet :) pozdro
  • 0

paczex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport,miusic,girls

Napisano Ponad rok temu

Re: deca + prolka.....
Stefan Spokojnie zobaczysz bedzie dopse kazdy ma inney organizm i koks dziala inaczej u innych szybciej a u innych wolniej... ale jak mowie bezie dobrze
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: deca + prolka.....
wrzuc jakies suple :564: dodatkowe ..
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

Młody...
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z daleka
  • Zainteresowania:Siłownia,sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: deca + prolka.....

ja jestem na 17 dniu cyklu z deki 200mg e7d prolki 300mg e7d i od 3 dni zaczalem jesc jeszce anapolon po 100mg dziennie i jush zrobilem 5kg. a sila juz poszla nawet nawet :) pozdro



powiem ci krotko lecisz na latwizne i tak ta twoja masa szybko ci spadnie!!!!wiec nie wiem po co do tego dołorzyłes anapolon na tym cyklu bys zrobil dobre miesnie a anapolon to juz serodek dla ludzi ktorzy juz biara zajebiscie mocne cykle ale widomo kazdy robi co chce ale tylko ci mowie ze zle z tym zrobiłes pozdro!!!!!!!!!!
  • 0

paczex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport,miusic,girls

Napisano Ponad rok temu

Re: deca + prolka.....
Mlody.... nie lece na latwizne tylko poprostu jush bralem kilka srodkow i chce teraz sprobowac takiego polaczenia.... zjadlem jush wystarczajaco duzo mety i teraz jak bym zjadl to pewnie bym nie zrobil nawet 2 kg. jeste dobrej mysli narzie idzie wszystko zajebiscie jestem zadowolony mam nadzieje ze duzo nie spadnie przynajmniej bede sie staral do tego nie dopuscic... /////pozdro
  • 0

paczex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport,miusic,girls

Napisano Ponad rok temu

Re: deca + prolka.....
Mlody... a wez uzupelnij profil bo ten co masz to nic nam nie mowi... pozdro
  • 0

Młody...
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z daleka
  • Zainteresowania:Siłownia,sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: deca + prolka.....
ale nie trzeba było siegac po anapolon mogłes samymi strzałami a etraz powiedz jaki bedzie twoj nastepny cykl(konskie dawki) a co do profilu sadze ze nie musze tego pisac bo ja nie prosze o rospisanie cyklu czy cos tam!!!!i tu nie chodzi o wymiary tylko o wiedze na temat koksu no chyba ze jestes ciekawy zapraszam na gg pozdro
  • 0

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: deca + prolka.....
Młody..., gówno wiesz na temat koksu i innych uzytkowników, tak jak paczex, napisał sporo już oszamał mety i teraz anapolon jest pewnym wyjściem...
  • 0

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: deca + prolka.....
Młody nie gardze twoim zdaniem, ale tak jak napisał kujsuj, my się tu już troszke znamy i coś o sobie wiemy
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

paczex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport,miusic,girls

Napisano Ponad rok temu

Re: deca + prolka.....
Mlody.... nie bede jadl kolejnej mety i na darmo niszczyl sobie watroby aby zrobic na tym gora 2kg bo szkoda zdrowia!! a nastepnego cyklu na dzien dzisiejszy nie planuje bo dopiero zaczalem ten i bede musial zobaczyc jakie beda efekty..... a mam duzo czasu bo po tym cyklu bede musial zrobic przerwe (wiadomo) a jesli chodzi do profilu to mowisz ze nie beeziesz uzupelnial.... my nie ukrywamy swojego profilu.....
  • 0

Młody...
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z daleka
  • Zainteresowania:Siłownia,sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: deca + prolka.....

Młody..., gówno wiesz na temat koksu i innych uzytkowników, tak jak paczex, napisał sporo już oszamał mety i teraz anapolon jest pewnym wyjściem...


hahah ty nie pisz mi na ten temta ze sie ja nie znam bo jak ja przegladałem twoje posty to smiechu wart wiec zamknij sie!!!!!!!!a co do tego to sie nie rozumiemy jak ja ci nawet mety nie proponuje i nie pierdolcie mi ze juz musi siegac po napolon bez tego tez by było dobrze
  • 0

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: deca + prolka.....
panowie jak chcecie się powyzywać to idzcie "Na każdy temat" a nie zaśmiecajcie mi mojego postu bo macie mi tu pomóc a nie kłucić się kto sie lepiej zna
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: deca + prolka.....
kupiłem 100 dianabolu bulgarskiego. rozpiszcie jak go dozucic do tego cyklu, nie za ostro a żeby coś dopompował cykl. Boje sie troche o gineko, ale jak coś nolwe załatwie na dniu.
pozdro
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024