Skocz do zawartości


Zdjęcie

jakie owlosienie po tych srodkach...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

monter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:las volas

Napisano Ponad rok temu

jakie owlosienie po tych srodkach...
no wiec tak chcial bym wiedziec co najbardziej owlasia najlepiej pokolei od tego co najslabiej do tego co najmocniej a do wyboru prolka, prop, omka/suska,

pozdro
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie owlosienie po tych srodkach...
prolka i prop troche, a oma i susta wręcz przeciwnie wypadają po tym środku włosy.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

monter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:las volas

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie owlosienie po tych srodkach...
a to po omie i susce kazdemu wypadaja ?? czy to tez jest moze uwarunkowane organizmem kazdego ? powiedz mi jeszcze mowisz ze wypadaja ale chyba nie tylko z glowy ??
  • 0

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie owlosienie po tych srodkach...
Z tego co wiem to jeżeli masz uwarunkowanie genetyczne do łysienia to przyśpieszysz ten proces (tzn. możesz szybciej wyłysieć) znam gości co walili ostro koks a mają bujne czupryny a znam też takich co wyłysieli w oczach w wieku 20 lat więc to głównie zależy od genetyki ale przeżedzić ci się mogą bo przecież teść zamienia się na DHT (czy jakoś tak).
  • 0
24 lata na karku...czas zrobić z siebie bestię :)

Greater
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie owlosienie po tych srodkach...
po kazdym tesciaku rosna włosy. przy wiekszych dawkach i dlyzszym czasie brania zaczynaja wypadac
  • 0
Tu mistrz WojtekX

łykasz to?

Młody...
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z daleka
  • Zainteresowania:Siłownia,sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie owlosienie po tych srodkach...
jesli jestes poczatkujacy omka,suta odpada!!bo na bank zdrobisz dobra mase na prolo wiec ci to polecam bo omka to jest silny koks nie dla pocztkujacych a po propie mozesz uzyskac kawal dobre miesa przy poloczeniu z winkeiem pozdro!!!!!!!!
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie owlosienie po tych srodkach...
Zamiast winka lepszym polaczeniem bedzie deca+tesc
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

monter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:las volas

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie owlosienie po tych srodkach...
ja tam juz jestem po dece+tesc wiec spoko ;) tak pytam poprostu chcialem wiedziec jak to z tym jest narazie nie mam w planach nastepnego klucia
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie owlosienie po tych srodkach...
To sam powinienes zauwarzyc jakies zmiany skoro jestes juz po cyklu.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie owlosienie po tych srodkach...

prolka i prop troche, a oma i susta wręcz przeciwnie wypadają po tym środku włosy.

co ty wypisujesz?? przeciez to i to jest teść...

jesli jestes poczatkujacy omka,suta odpada

przecież monter, nie pyta się co brać tylko o efekty uboczne...
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie owlosienie po tych srodkach...

Cytat:
prolka i prop troche, a oma i susta wręcz przeciwnie wypadają po tym środku włosy.

co ty wypisujesz?? przeciez to i to jest teść...

No i co z tego? Brałeś któryś z tych koksów ze sie czepiasz?
Po prolce i propinacie zachodzą nie wielkie zmiany w organizmie co powoduje porost włosów w niektórych przypadkach, a po omie i suscie zachodzą ogromne zmiany miedzy innymi wypadanie włosów czy wyskakiwanie syfów
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

Młody...
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z daleka
  • Zainteresowania:Siłownia,sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie owlosienie po tych srodkach...
i teraz masz tyle informaci na ten temat wystarszy pezczytac pozdro:)


jak dam cos nOMNADREN 250

Skład: ampułka - 1ml roztworu olejowego zawiera:
60 mg fenylopropionianu testosteronu
30 mg propionianu testosteronu
60 mg izoheksanianu testosteronu
100 mg heksanianu testosteronu

Omnadren 250 jest olejowym preparatem złożonym z 4 różnych związków testosteronu. Produkowany jest w Polsce. Jest on mieszaniną estrów testosteronu, które po podaniu domięśniowym wchłaniają się z różną prędkością. Zapewnia to utrzymanie się stałego poziomu testosteronu przez dłuższy okres czasu. Testosteron po podaniu domięśniowym dostaje się bezpośrednio do krwi z pominięciem wątroby, a następnie wiąże się wokoło 99% z globuliną wiążącą androgeny. ok.1% pozostaje nie związany i jest formą aktywną biologicznie.
Dawkowanie Omnadrenu 250 w różnych zespołach chorobowych jest przyjmowane jako 1 ampułka (1ml) na 4 tygodnie we wstrzyknięciu domięśniowym.
W medycynie Omnadren 250 znalazł zastosowanie m.in. w leczeniu: impotencji spowodowanej hipogonadyzmem, zespole pokastracyjnym, hipogonadyzmie, a u kobiet m.in. w zaawansowanym raku gruczołu piersiowego.
Omnadren 250 ma silne właściwości anaboliczne i równie silne właściwości maskulinizujące (androgenne). W czasie stosowania Omnadrenu, w dawkach znacznie przekraczających lecznicze, dochodzi do bardzo dużego magazynowania wody w organizmie, co może wyrażać się już po kilkutygodniowym stosowaniu-obrzękami.
Obrzęki często umiejscawiają się w ciągu dnia w okolicach podudzi, uniemożliwiając chodzenie (dłuższy spacer powoduje bardzo dotkliwy ból). Inne działania uboczne Omnadrenu, wtedy gdy jest stosowany przez kulturystów w dużych dawkach, to znacznie podwyższony poziom agresji co może prowadzić do konfliktu z innymi osobami, a nawet do konfliktu z prawem. Równie uciążliwym działaniem ubocznym tego specyfiku może być trądzik posterydowy oraz zmiany zapalne skóry w postaci krost szczególnie na skórze pleców, barków, pośladków. Związane to jest z przemianą testosteronu do DHT, czyli dihydrotestosteronu, a bezpośrednio ze zwiększonym wydzielaniem przez gruczoły łojowe skóry i z zatkaniem ujść tych gruczołów. Omnadren jest jednym z tych sterydów, który jest stosowany przez różnych kulturystów w różnych ilościach. Mam na myśli to, że przez początkujących często jest przyjmowany w dawce 1 ampułka na tydzień lub dwa tygodnie ale spotkałem się też ze stosowaniem Omnadrenu 250 przez zaawansowanych kulturystów w ilościach dochodzących do 2 ampułek i więcej dziennie. Chyba nie muszę Cię przekonywać jak duże obciążenie mogą stanowić dla organizmu takie dawki i w jak wysokim natężeniu mogą wystąpić działania uboczne. Na czarnym rynku trzeba zapłacić od 80-100 zł za 5 ampułek, natomiast w aptece na receptę około 13 złotych za 1 ampułkę.


TESTOSTERON ENANTHATE

Nazwy preparatów:
Testosteron prolongatum - 100mg/ml
Testoviron-Depot - 100mg/ml i 250mg/ml.

Testosteron w medycynie jest często stosowany w postaci estrów z kwasami organicznymi o mniejszej (kwas propionowy) lub większej (kwas enantowy) cząsteczce. Testosteron enanthate jest obecnie najpopularniejszym obok cypionatu estrem testosteronu dostępnym przez kulturystów. W przeciwieństwie do cypionatu, wytwarzanego i popularnego prawie wyłącznie w USA, enanthat jest wytwarzany przez różne firmy farmaceutyczne na całym świecie. Najpopularniejszą formą są ampułki produkowane przez Schering.


W Polsce, na razie, najłatwiej osiągalny jest testosteron prolongatum. Enanthat jest długo działającą formą testosteronu podobną do cypionatu. Iniekcje brane 1 raz tygodniowo w dawkach 200-600 mg są najbardziej popularne u kulturystów. Enanthat daje bardzo silne efekty anaboliczne i równie silne efekty uboczne dla kulturystów efekty androgeniczne. Ponieważ jest to forma domięśniowa wskaźniki wątrobowe nie są tak podwyższone jak przy formach doustnych testosteronu (Mesteron). W medycynie preparat ten znajduje zastosowanie w leczeniu niektórych form impotencji, w zespołach pokastracyjnego braku jąder. Należy tu zauważyć, że przyjmowany przez zdrowych mężczyzn w bardzo dużych dawkach, przez krótki okres czasu może powodować odwracalną bezpłodność. U kobiet ma zastosowanie w leczeniu zaawansowanych form raka gruczołu piersiowego. Podany domięśniowo lub podskórnie ulega prawie w całości zmetabolizowaniu w wątrobie, a tylko ok. 1/4 jest wydalana z organizmu w połączeniu z innymi związkami. Testosteron enanthate jest stosowany przez tych kulturystów, którzy chcą osiągnąć szybki przyrost masy i siły nie licząc się przy tym z działaniami ubocznymi. Dawki dobowe u niektórych ciężarowców i przedstawicieli tzw. sportów siłowych mogą być często trudno wyobrażalne, a jednocześnie z punktu widzenia biochemii i fizjologii nieskuteczne i przynoszące jedynie straty finansowe i spotęgowane działania uboczne. Spotkałem chłopaka, który "robiąc masę" aplikował sobie codziennie po 4 ampułki enanthatu (400mg) przy wadze 100 kg przez okrągły miesiąc i zdaję sobie sprawę, że nie jest to jeszcze "rekord". Przy nawet niewielkiej wyobraźni można przecież przewidzieć do jakich spustoszeń w organizmie prowadzą takie dawki. Wyżej wspomniany kulturysta był nabrzmiały i "pełny wody" z trudem go poznałem pamiętając jeszcze z czasów, gdy ćwiczył bez anabolików. Jego twarz przypominała księżyc w pełni, poruszał się z trudem dlatego, że po przejściu kilkuset metrów ból obrzękniętych łydek stawał się nie do wytrzymania, a przeciążony dodatkową masą kręgosłup lędźwiowy przypominał o swoim istnieniu uciążliwym bólem. Przy tym nie stosował żadnej specjalnej diety więc po mimo pewnego przyrostu obwodów tak istotnych dla każdego kulturysty w największym stopniu zwiększył swój obwód w pasie. Widziałem go znów w miesiąc po tym jak skończył swoją "kurację" sterydową z większych obwodów ramienia, uda niewiele zostało jedynym śladem przebytego cyklu był zalegający tłuszcz na brzuchu i w okolicach pośladków. Posłużyłem się tym przykładem aby Ci uświadomić, że masa mięśniowa i sterydy anaboliczne w kulturystyce to przede wszystkim ciężka praca, to ciągłe balansowanie między większym, a mniejszym złem, to niekończący się cykl powtórzeń, to rzemiosło i sztuka, straty finansowe, kontrolne wizyty u lekarza, może nawet utrata zdrowia. Nie wierz w to, czytelniku, że "brojlery", z pierwszych stron magazynów kulturystycznych zrobiły swoją masę jedząc tylko ryż i ćwicząc programem takiego lub innego mistrza, stosując taką czy inną rewelacyjną odżywkę dla top kulturystów, ćwicząc 7 razy w tygodniu. "Zrobienie" takiego ciała to program przypominający swoją złożonością, z całą swoją aparaturą medyczną lot pierwszego człowieka na Księżyc. Chcesz być niewolnikiem tego wszystkiego? Czy wybierasz inną drogę? Zaraz odpowiesz mi trenuję taki lub inny sport walki (może kick-box, boks, judo, zapasy) albo po prostu chcę trochę "przypakować", aby spłacić dług większemu kolesiowi, który kiedyś wszedł mi w drogę i sprawić mu łomot, ale czy myślisz, że na jednym cyklu się skończy? Cały problem w tej materii to utrzymanie zrobionej masy mięśniowej po cyklu, a ze skończeniem przyjmowania anabolików organizm stopniowo dąży do stanu równowagi a więc zmniejszenia sztucznie osiągniętej masy. Znacznie gorzej jest jednak gdy po odstawieniu anaboliku będziesz dalej przybierał na wadze. Zastanawiasz sie jak to możliwe? W czasie cyklu z użyciem anabolików przyjmowałeś przecież znaczne ilości białka (ok. 2,5mg na kg wagi ciała), jadłeś więcej niż zwykle węglowodanów ogólnie - większe ilości kalorii, napompowałeś swoje mięśnie ale co było nie do uniknięcia także swoją tkankę tłuszczową. Rozregulowany układ hormonalny i nerwowy będą po cyklu nadal domagać sie większej liczby kalorii ale teraz nie ma już w organizmie anaboliku, który zamienił by je w białko mięśni, nadmiar przyjmowanych dalej kalorii może zamienić się w tłuszcz.

Mówiliśmy o tym, że testosteron enanthat ma silnie wyrażone własności androgenne, niekorzystne dla kulturystów. W czasie cyklu dochodzi do zatrzymania w ustroju dużych ilości wody, jonów sodu, wapnia, magnezu, potasu. Może to prowadzić do przejściowego nadciśnienia tętniczego krwi. Fizjologiczna norma ciśnienia dla zdrowego 30-letniego mężczyzny jest ok. 140/85 mmHg w spoczynku, w pozycji leżącej. Jeżeli wartości są wyższe należy skonsultować się z lekarzem. Innym nieprzyjemnym działaniem ubocznym testosteronu jest ginekomastia. Testosteron wprowadzony do organizmu z zewnątrz konwertuje do estrogenów-hormonów kobiecych, z którymi jest blisko spokrewniony swoją budową chemiczną, stąd pod wpływem większego ich stężenia w organizmie odkładanie się tkanki tłuszczowej wokół sutków. Problem ten zazwyczaj znika sam po skończeniu cyklu ale wskazane może być przyjmowanie tzw. związków antyestrogenowych blokujących receptory estrogenowe w różnych tkankach m.in. w tkance tłuszczowej. Jak często powinien być podawany enanthat testosteronu? Niektóre źródła podają, że powinien być podawany raz na 4 tygodnie. Jednak nowsze badania pokazały, że gdy jest stosowany u pacjentów z taką częstością już po 2 tygodniach występował u nich spadek napędu psychoruchowego i libido (popędu płciowego), obniżenie nastroju. Stwierdzono w dalszych badaniach, że już po 5 dniach po podaniu enanthanu jego poziom we krwi gwałtownie maleje. W związku z tym najbardziej optymalne w leczeniu wydaje się podawanie tej formy testosteronu w zastrzykach co 7 dni. Do zrobienia solidnej masy mięśniowej i siły nadaje sie enanthat szczególnie w połączeniu z metandienonem, nandrolonem, stanazololem, oxymetholonem. Przykładowe połączenie 2 najbardziej u nas popularnych środków: Enanthat testosteronu 400-500mg tygodniowo +30mg metandienonu dziennie. Na takim stacku niektórzy kulturyści robią nawet 10kg masy w ciągu 1 cyklu (ok. 4-5 tygodni). Przyjmowany też bywa z innym bardzo silnym anabolikiem doustnym; oxymetholonem. Oxymetholon zwykle jest stosowany przez kulturystów "zaawansowanych", a rozbieżność dawkowania, jak w przypadku każdego innego anaboliku jest bardzo duża, od jednej do kilku tabletek 50 mg dziennie. Należy pamiętać, że przy stosowaniu oxymetholonu retencja wody w organizmie jest szczególnie duża i że nie powinno się go stosować zbyt długo, gdyż stosunkowo szybko receptory w komórkach mięśniowych stają się na niego niewrażliwe.

Wszystkie preparaty testosteronu do wstrzyknięć domięśniowych na podłożu olejowym powinny być chronione przed światłem, przechowywane w temperaturze ok. 5 stopni C. W przyblizeniu taka temperatura jest na najniższej półce lodówki, przechowywany w wyższej temperaturze enanthat może ulec inaktywacji biologicznej. Cena 1 ampułki 100mg na


PROPIONAT TESTOSTERONU

Testex (USA) 50mg/ml i 100mg/m.
Testosteron (Jugosławia) 25mg/ml i 50mg/ml.
Testosteron propionicum (Polska) 10mg/ml i 25mg/ml.

Propionat testosteronu jest drugim lub trzecim pod względem popularności i dostępności estrem testosteronu w naszym kraju. Jest to krótko-łańcuchowy ester oparty na podłożu olejowym (olej sezamowy) do stosowania domięśniowego w postaci zastrzyków.
Jego podstawową zaletą jest to, że początek działania jest znacznie szybszy niż innych estrów testosteronu o dłuższym łańcuchu np. tak rozpowszechnionego u nas enanthatu. Podczas gdy enanthat ze względu na swój długi okres półtrwania przyjmowany jest przez kulturystów średnio co 7 dni, propionat jest przyjmowany co około 2 lub 3 dni ze względu na krótszy okres półtrwania w organizmie.

Propionat testosteronu jest bardzo skuteczny jeśli chodzi nam o szybki przyrost masy mięśniowej i siły. Podczas stosowania propionatu efekty uboczne są znacznie słabiej wyrażone niż przy stosowaniu enanthatu. Być może wynika to z tego, że nie osiąga on tak wysokich wartości we krwi jak enanthat. Od enanthatu odróżnia go także znacznie mniejsza retencja wody i minerałów w organizmie i mniejsze ryzyko ginekomastii. Masa zrobiona na propionacie jest bardziej "sucha", a mięśnie wyraźniej zaznaczone. Ponieważ jest to preparat testosteronu uboczne efekty androgenne są nie do uniknięcia. warto zwrócić uwagę również na to, że w przeciwieństwie do enanthatu jest podawany znacznie częściej.

Popularne wśród budujących masę mięśniową kulturystów może być połączenie: metandienonu-przyjmowanego codziennie doustnie (od 1 do kilku tabletek), enanthatu testosteronu (od 1 do kilku ampułek wstrzykiwanych raz na tydzień) i propionatu testosteronu (np: 1-2 ampułek wstrzykiwanych co drugi dzień).
Sam propionat już nawet po jednorazowym przyjęciu może dawać zauważalny wzrost siły i wytrzymałości na treningu oraz większą motywację do wysiłku i lepsze samopoczucie
  • 0

mazol86
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie owlosienie po tych srodkach...
po omie wypierdala w pizde nowych kłaków
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024