Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem- nie radze sobie kur**!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1235 odpowiedzi w tym temacie

hachi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 865 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CICHA 6
  • Zainteresowania:aktualizacja 16.12.06

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem- nie radze sobie kur**!!!
ja wam wspolczuje ze nie macie nic fajnego
a tobie adasko najbardziej:P
ja w klasie chociby na te 2 moge popatrzec :D i ich zgrabne tylki :D
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem- nie radze sobie kur**!!!
Panowie... ! Moja była - Iwona, była dziewicą w wieq 19lat...! A sztuka zajebista z wyglądu (tylko troszkę jebnięta - jak sie okazało z czasem...) Pier.dol.nięta materialistka... !
A teraz krótko co u mnie...
W czwartek na giecie (gadu-gadu dla niewtajemniczonych) pokłóciłem się z natalią... i napisałem jej smsa: "jak nie chcesz to nie musisz ze mną być...". Od tamtej pory nawet się nie odezwala - dzwoniłem na komóre - poczta, wysyłałem smsy, pisałem na gg (jak była dostępna...). I KAPA! Wczoraj do niej podbiłem na chate... odebrał domofon jej stary i mówi, że wyszła (byłem po 16... a do 18 niby ma praktyki - taaa jasne... )
Wpadam do zioma (on szykuje się na dyskoteke (3gim, ale ma 17lat - siedział rok) no to browarek - wojak wszechmocny 9% ;D Szybko wychlany z nim i jego ziomami - zajebany lekko uderzam z ziomalem (kulczas) do nati.. dzwonie i taka gadka (domofon)
ja: "dobry wieczór, znaczy dzień dobry (godz. 17... hahaha) zastalem natalie?
nati: Tak to ja
ja: możesz zejść na dół - tu Tomek
nati: nie, bo chora jestem
Ja: chce pogadać - to wejde na góre
Nati: nie mam czasu, sorry
Kulek: kurwa jego mać -schodź na dól bo Ci wyjebie ... lol (zajebany)
Chwila rozmowy i się odłączyła.
Odprowadziłem kulczasa pod szkołe 100 metrów dalej :D I wracam do niej- gadam chwile, mówie - zejdziesz? ona, nie... ja dlaczego? bo zajęta jestem... ;/
No to nawijka: co pewnie masz jakiegoś kolege na chacie i nie wyjdziesz... ona jasne 50 i sie nie mieszczą bibe mam... mówie dobra nara!
Ide w chate, włączam kompa (gieta automatycznie i dochodzi do mnie takowa wiadomość):
===============
Nati (27-02-2006 17:39)
Powiem ci jedno. TO KONIEC i już to zrozumiałam. Tak znalazłam sobie kogoś innego i jestem z tego powodu zadowowlona. Bo on przynajmniej nie obwinia mnie za wszytsko. Pozwala mi na to na tamto. Nie pisze że go zdradzam czy coś. Akceptuje moje nowe znajomości. Kochałam cie, ale teraz to juz definitywnie koniec i nie mamy o czym rozmawiać. Przepraszam za wszystko. Nie odpisuj bo nie chce mi sie na ten temat rozmawiać
Nati (27-02-2006 17:39)
pa

==============
Pisze do niej smsa - ładnie zdradziłaś mnie - byłaśze mną i znalazłaś nowego... a ona do mnie, że od czwartku nie jesteśmy razem!
Mówie tak? to nawet mnie nie poinformowałaś na zywo, ani nic...
A ta głupia C.i.p.a z takim textem: "to powinieneś się domyśleć..." osz ty w p.i.z.d.e. jeża mała s.z.m.a.t.o ... myśle sobie - gdyby mi tak na żywo powiedziała to bym ją zjechał a może nawet jej p.r.z.y.j.e.b.a.ł.
I co tu powiedzieć... głupia c.i.p.a. .z niej i tyle... ZłAMAłA MI SERCE ... S.u.k.a. TAK SIE K.U.R.W.A. NIE ROBI... ;/
a to jej foto jak ktoś chce zobaczyć:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
I teraz szczerze mówiąc - wbijam w nią... jak sie kiedyś dowiedziałem - ma dziecko i w sumie sie ciesze, że nie jest ze mną - jej strata... ma jakiegoś boja niby go długo zna, typ 18lat... i niech jej się układa w życiu - kiedyś zrozumie kogo straciła... j.e.b.a.ć. ją...
TERAZ UZNAJE TYLKO DWIE RZECZY - siłke i sex - każdą która sie nawinie, nie ma brzydka ładna... mój cel to 150 typek - a potem mogę się wiązać na stałe...
Znajomy 150 typek w 3 lata *studiów przelecial... i ma teraz panne na stałe :D)
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

JAK TU SIE NIE W.K.U.R.W.I.ć. TRZEBA MIEć NIEZłA PSYCHE... albo olewać wszystko...

BLUE: nie lam sie ziomal ! lać na to... nie 1 nie ostatnia! Każda to d.z.i,w,k,a, - one dzielą się na:
blachary (lecą na samochód)
Plastikowce (tylko karty kredytowe i nasz $$$)
famili - chcą zakładać rodzine i byśmy na nie zapierdalali....

J.e.b.a.ć. je wszystkie... dorobie sie $$$ to iwonka - odrazu się odezwie, moim marzeniem jest teraz wygrać w totolotka 3mln i ciekaw jestem jak szybko by iwonka (moja była 15miesięcy razem...) się odezwala... pewnie bardzo szybko - wtedy tylko sex i w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j. ... nati to samo - krótka piłka, ja sie od dziś bawie!
Sex i siłownia... nic więcej sie nie liczy (znaczy stałe związki...) nie będe żadnej wierny dopóki nie zalicze 150sztuk...


Sie rozpisałem - sorry ziomy ;)

  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem- nie radze sobie kur**!!!
wbd - no glupia pipa...
i do tego tchozliwa dupa ktora przez domofon nie potrafi powiedziec prawdy tylko wysyla wiadomosci przez gg... loooooooooooooooool

i szczerze wbd - ze zdjecia widac - gra nie warta swieczki...
baw siem :D
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem- nie radze sobie kur**!!!

i szczerze wbd - ze zdjecia widac - gra nie warta swieczki...


Avangerq drogi - gra była by warta świeczki - gdyby panna okazała prawdziwe uczucia, a nie pier... że kocha a pare dni później taką akcje, fakt byłem ku.r.e.w.sk.o zazdrosny, czepiałem sie o jej komentarze na tym serwisie do jakiś flusiów, o podawanie numeru gg itd. Ale czy ja jej do k.u.r.w.y. nędzy nie dawałem ciepła, bezpieczeństwa... chciałem dbać o nią, troszczyć sie i co dostałem? racja trzymać krótko także chciałem. Dla niej byłbym gotów zrezygnować z marzeń... wiem co bym zmarnował heh. Ale gdyby była taka jak z początku (czuła, troskliwa itd.) to było by zajebiście... wcześniej miałem smsy niemalże codziennie - po kilka lub kilkanaście. A ostatnie czasy jak dostałem 1-2 dziennie to był cud!
Ale ch... zmarnowała coś i nigdy nie odzyska - kobieta jak rolka papieru toaelotowego - raz zużyta = obsrana i niepotrzebna... hehehehehehe :D
Teraz się bawie... może znajde sobie dupe na stałe, ale wole sex i zabawe... (z umiarem ;)))
ANTONIO ZNÓW WOLNY... I GOTOWY DO ZABAW ;)
Najpierw Iza, Ada, a potem sie zobaczy... Ot co, będę sobie żałował :)))
Kujsus: jak tu kiedyś zajrzyj to przypomnij sobie moje słowa na gg pozdro chłopaki.

KOKSIARZ: a ty sie odzywaj! :) Bo ch... wie co z Tobą :D Nie wiem czy żyjesz ;) Czy cie była girl zabiła, czy jak? :D
Pozdro raz jeszcze ziomale :) :rotfl:
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem- nie radze sobie kur**!!!
WBD, jebać wszystko!!!!
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem- nie radze sobie kur**!!!

WBD, je****ć wszystko!!!!

Ty uważaj :D a tak poważnie, to sobie kręce dwie na sex, i 1 będę próbował na coś więcej... :)))

  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem- nie radze sobie kur**!!!

WIZARD, powiedz mi jeszcze.. da sie patrzec na nie..

myśle że da sie patrzeć:) u mnie wpsółczynnik pasztetnosci jest wysoki ale próba też jest ogromna dlatego w sumie nie narzekam:) hachi jak u Ciebie w 2 gim 5 panien w klasie nie jest dziewicami to znaczy że albo są z jakiegoś patologicznego środowiska albo chcą sie dowartosciować ściemniąjac. WBD za bardzo wkręcasz sie w te panny... wiem że to naturalne ale to Cie moze zniszczyć wewnętrznie jak rak heh. więcej dystansu proponuje:) ja sie w poprzedni czwartek ustawiłem z jedną z ładniejszych panien z mojego wydziału, ale niestety po spacerze stwierdziłem że nie ma z nią o czym pogadać. takie puste to dla mnie było, zatem zrezygnowałem:)
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem- nie radze sobie kur**!!!

WBD za bardzo wkręcasz sie w te panny... wiem że to naturalne ale to Cie moze zniszczyć wewnętrznie jak rak heh. więcej dystansu proponuje:) ja sie w poprzedni czwartek ustawiłem z jedną z ładniejszych panien z mojego wydziału, ale niestety po spacerze stwierdziłem że nie ma z nią o czym pogadać. takie puste to dla mnie było, zatem zrezygnowałem:)


Wizard: dzięki za rady... muszę jakoś w najbliższym czasie odstresować - bo psychicznie już nie wyrabiam - nie dość, że z tą pipą problemy to jeszcze ogólnie pewne sprawy mnie przytłaczają...
  • 0

hachi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 865 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CICHA 6
  • Zainteresowania:aktualizacja 16.12.06

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem- nie radze sobie kur**!!!
ja ci powiem tak
laski sa k.u.r.e.w.s.k.o bogate maja co chca (solara kosmetyczka ) jedyne czego im brak to milosci starzy odnich zbiegani za hajsem synki na nich nie leca bo mysla ze jak 100 z kieszeni walna to wszytsko moga wiec probuja szukac milosci poprzez cialo moze nie wszytskie ale 3 a te 2 to mi sie wydaje ze poprstu chca do popisu przed tymi 3 ;/
ta jedna chwalila mi sie ze jej stara zarabia 4tys a stary w niemcach 12tys (3tys euro)
nie jest to sciema bo nie raz bylem u niej na chacie ostatnio wziolem ja przytulilem i tak bez niczego zaczolem sie z nia lizac zero oporu ;/ laska sie szmaci nie mam tu namysli tego ze sie ze mna lizala ale ze daje sie macac etc.
A wszyscy wiedza jakei one sa wiec kazdy korzysta jak ona sie do kogos to sie kozysta i pozuca tak zwany VIP ;]
pozdro
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem- nie radze sobie kur**!!!

ja ci powiem tak
laski sa k.u.r.e.w.s.k.o bogate maja co chca (solara kosmetyczka ) jedyne czego im brak to milosci starzy odnich zbiegani za hajsem synki na nich nie leca bo mysla ze jak 100 z kieszeni walna to wszytsko moga wiec probuja szukac milosci poprzez cialo moze nie wszytskie ale 3 a te 2 to mi sie wydaje ze poprstu chca do popisu przed tymi 3 ;/
ta jedna chwalila mi sie ze jej stara zarabia 4tys a stary w niemcach 12tys (3tys euro)
nie jest to sciema bo nie raz bylem u niej na chacie ostatnio wziolem ja przytulilem i tak bez niczego zaczolem sie z nia lizac zero oporu ;/ laska sie szmaci nie mam tu namysli tego ze sie ze mna lizala ale ze daje sie macac etc.
A wszyscy wiedza jakei one sa wiec kazdy korzysta jak ona sie do kogos to sie kozysta i pozuca tak zwany VIP ;]
pozdro


Dawaj foto tych z $$$ chętnie poznam ;)

  • 0

hachi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 865 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CICHA 6
  • Zainteresowania:aktualizacja 16.12.06

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem- nie radze sobie kur**!!!
nie mam ;/ ale powiem ci ze niezle sztuki:D
wsam raz na raz ;]
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem- nie radze sobie kur**!!!

nie mam ;/ ale powiem ci ze niezle sztuki:D
wsam raz na raz ;]


Czegos takiego mi trzeba... :-)

  • 0

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem- nie radze sobie kur**!!!
Alescie naspamowali :o
A ja mam problem bo od pon na silke wracam i sie boje bo cienias teraz jestem :P
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem- nie radze sobie kur**!!!

laska sie szmaci nie mam tu namysli tego ze sie ze mna lizala ale ze daje sie macac etc.

heh fajny tekst:) ja myślałem że najpierw sie maca a potem sie liże:)
  • 0

hachi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 865 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CICHA 6
  • Zainteresowania:aktualizacja 16.12.06

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem- nie radze sobie kur**!!!
chodzi o to ze jak sie idzie korytarzem i chwycisz ja za cycka to ci nic nie zrobi tak samo za dupe
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem- nie radze sobie kur**!!!

chodzi o to ze jak sie idzie korytarzem i chwycisz ja za cycka to ci nic nie zrobi tak samo za d***


To nieciekawie z pkt widzenia jej "faceta". Ale ja bym jej tak o nie chwycił tylko bym poruchał :)
  • 0

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem- nie radze sobie kur**!!!
Panowie przypominam, że na tym forum jest również płeć przeciwna i sie strasznie bulwersuje hahaha
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem- nie radze sobie kur**!!!
Po raz N-ty..

Powiem swoje:


JEBAC KOBIETY (doslownie i w przenosni) ;)
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem- nie radze sobie kur**!!!

Panowie przypominam, że na tym forum jest również płeć przeciwna i sie strasznie bulwersuje hahaha


Może były, bo ostatnio jakoś nie widze plci przeciwnej tutaj na forum, a szkoda :D
  • 0

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem- nie radze sobie kur**!!!
Powiem wam tylko tyle, że jesteście obserwowani przez tą o to właśnie dziwną płeć :)
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 10

0 użytkowników, 10 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024