Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bluzy MT,Pride,BJJ itp


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

zelowa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Bluzy MT,Pride,BJJ itp
adrian88, Musisz byc miłym kolega jezeli kupujesz bluze zeby sie ktos ciebie bal ? Ty czlowieku zastanow sie co ty robisz to chodzi sie w tym co sie podoba A ty chesz se kupic bluze zeby sie ciebie bali czlowieku ? Ile ty masz lat ?
  • 0
Dragon - Lsm - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - Lsm - Dragon

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: Bluzy MT,Pride,BJJ itp
panowie spokojnie :!:
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Bluzy MT,Pride,BJJ itp
zelowa ty matole,nie chcem zeby ktokolwieg sie mnie bal,poprostu nienawidze sie bic poza ringiem,ja bym sobie spokojnie poradzil w ulicznej bo mam podstawy dwoch sztuk walki.jezeli takiemu kre...jak ty ulzy to poprostu lubie byc ubrany tak jak inni kpw.dyndel i ja juz nie raz mielismy wymiany zdan(jakos na noze nie szlismy :) )ale ty przechodzisz wszystkie razem wziete paj...a te bluzy mi sie podobaja i takie... mi nie beda gadali ze mi sie to nie podoba
  • 0
Szukasz supli na miarę XXI wieku? Pisz na pm

zelowa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Bluzy MT,Pride,BJJ itp
i czego bluzgasz pare odowiedzi wyzej pisales ze chcesz to kupic po to zeby ci nikt nie zaczepial ? to jakjuz zmieniels zdanie
  • 0
Dragon - Lsm - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - Lsm - Dragon

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Bluzy MT,Pride,BJJ itp
nie podkreslilem ze napisalem wersje dla pajacow...czyli wywnioskuj dla kogo;]...ja koncze polemika(kretynska),moge rozmawiac z kims na pewnym poziomie a tutaj widze ze ty prezentujesz poziom....
  • 0
Szukasz supli na miarę XXI wieku? Pisz na pm

zelowa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Bluzy MT,Pride,BJJ itp
pajacow to zesz teraz wymyslil sam jestes pajac ktury sie ubiera do kluby w bluze zeby go nikt nie zaczepil a idz typie w pizdu a taraz wymysla cos inego bo sie osmieszyl cikawe jak ty jestes zawodnik ze umiesz dwie sztuki walki i boisz sie chodzic po ulicy zazwyczja tacy ludzie sa pewni siebie i sie nie boja kozaku przez internet w bluzie
  • 0
Dragon - Lsm - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - Lsm - Dragon

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Bluzy MT,Pride,BJJ itp

pajacow

nie powiedzialem ze jestes pajacem ale to zebys sobie wywnioskowal jezeli sie za takiego uwazasz to spok;]

ktury

który

cikawe jak ty jestes zawodnik ze umiesz dwie sztuki walki

a dzidzius czytac potrafi??

mam podstawy dwoch sztuk walki

podstawy!!

chodzic po ulicy

boshh ty naprawde nie umiesz czytac:D napisalem wyraznie ze nie lubie bic sie poza ringiem.a poza tym jak reaguje twoj trener np.dyndel(gdybym mogl prosic cie o wypowiedzenie sie:)) gdy dowie sie ze jego zawodnik uczestniczyl w bojce??np u mnie ujme to tak: "nie jest zadowolony"

kozaku

nie uwazam sie za owego

bluzie

mnie mamumia nauczyla sie ubierac;]a dzidziusia zelUwe nie?
  • 0
Szukasz supli na miarę XXI wieku? Pisz na pm

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: Bluzy MT,Pride,BJJ itp

ktokolwieg


masz zamiar wytykac bledy to prosze bardzo oto jeden z twoich bledow, pisze sie KTOKOLWIEK.. a co do twojego rocznika jestes odemnie 2 lata starszy, lecz chyba nie rozumiesz o co chodzi w ogolnej modzie... ubiera sie tak azeby sie dobrze czuc a nie zeby kupowac takie same bluzy z kolegami moze troche przesadzam lecz po co ci bluzy krav maga jezeli nie masz o tym poejcia to samo sie tyczy BJJ itp. moim zdaniem jezeli nie mozesz se poradzic z kolegami z jakimis zadziorami to poprostu za wczesnie na takie kluby...
  • 0

zelowa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Bluzy MT,Pride,BJJ itp
pit999, dokladnie jemu o to chodzi ze jak se kupi bluske krav magai to mysli ze sie jego benda bac bo ktos sobie pomysli ze to jest zawodnki :563:
  • 0
Dragon - Lsm - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - Lsm - Dragon

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bluzy MT,Pride,BJJ itp
Koleś się uniósł bo sobie zażartowałem ale widze po tej całej kłótni, że jest żałosny na maxa i jak nie ma nic do powiedzenia to łapie się za polonistykę i wyszukuje błędów w postach. Całe to podejście do tego ubierania i wogóle ta cała polemika jest żałosna. U mnie się tak zachowują łebki, dosłownie kupi sobie bluze HWDP i myśli, że jest twardy a dostanie dziąsło i spierd... Jak czytam te posty to widzę, że w niczym się od nich nie różnisz tylko będziesz miał inny napis na bluzie i gimnazjaliści się będą bać bo pomyślą "kurwa ten koleś to jakiś wymiatacz" a naprawdę dostałbyś klapsa i by ci wyleciały kredki z plecaka ;)
  • 0
24 lata na karku...czas zrobić z siebie bestię :)

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Bluzy MT,Pride,BJJ itp

ktokolwieg

to zwykla literowka matole

po co ci bluzy krav maga

tutaj sie chlopcze mylisz moze nie jestem wymiatacz w tym ale chodzilem prawie rok wiec troszke umiem
  • 0
Szukasz supli na miarę XXI wieku? Pisz na pm



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024