Skocz do zawartości


Zdjęcie

DEKE Z TESCIEM.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

Młody...
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z daleka
  • Zainteresowania:Siłownia,sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: DEKE Z TESCIEM.
sory ze sie wtracam!!!młody onadren co ty gadasz za glupoty gadasz który koks jest zdrowszy meta myslisz ze jest zdrowa czy co bo cie nie rozumie ale tak wogule meta sama brac to hujowo!!!!!!!!!!
  • 0

mlody_omadren11
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DEKE Z TESCIEM.
No z tym sie w zupelnosci zgadzam...moze faktycznie zle sie wyrazilem! ELO!
  • 0
mlody_omadren11

mlody_omadren11
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DEKE Z TESCIEM.
no z tym sie akurat zgadzam...moze faktycznie wyrazilem sie malo precyzyjnie ale tak naprawde oboje nie wiemy jaka jest jego wiedza odnosnie sterydow chociaz to jego pytanie raczej faktycznie wskazuje na to ze nie wie moze zbyt wiele...pozdro! ELO!
  • 0
mlody_omadren11

mlody_omadren11
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DEKE Z TESCIEM.
sory ale mam male problemy z netem i nie odpisalem na to co trzeba...czy ja gdzies napisalem ze meta jest zdrowa?pokaz mi to...ale wedlug mnie napewno w jego wieku i na jego etapie cwiczenia powinien zapomniec o dece z tesciem a jesli juz koniecznie chce koksowac bo i tak mu tego nie wybijemy z glowy jesli juz o tym mysli to niech lepiej kupi sobie mete!bo napewno mniej mu zaszkodzi niz to o czym on pisze!najlepiej proponowalbym bym mu odrzywki w tym przypadku ale on i tak zrobi co chce... nie wiem dziwne pytanie zadales jakbys nie koksowal w ogole...ale spoko moze sie zle zrozumielismy.jesli ja sie myle to ok. ELO!
  • 0
mlody_omadren11



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024