Skocz do zawartości


Zdjęcie

syfy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

monter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:las volas

Napisano Ponad rok temu

syfy
skonczylem dece z tesciem jakies 2 tyg. temu i dopier teraz niedawno mnie troche wysfilo na przodzie barkow na gorze brzucha i leciutko na plecach na gorze, nie kumam tego w czasie cyklu zero tego typu ustrojstw
  • 0

monter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:las volas

Napisano Ponad rok temu

Re: syfy
kurde zaczolem jakos od tygodnia jesc dosc sporo czekolady to moze przez to :549:
  • 0

paczex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport,miusic,girls

Napisano Ponad rok temu

Re: syfy
skonczyles 2 tyg temu ale jeszce to dziala w twoim organizmie..... od czekolady.. watpie :)
  • 0

nowaczek1986
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: syfy
to zalezy od Twojegooragnizmu.. ja mam np. troche z tym problem bo jeszcze poostatnim cyklu mi nei zgnely syfy z plerów... teraz tez mam ale mało... niektórzy tak wlaseneireagują jak my.. niektórzy wezma koksy i nie mają nic.. mnie tez wysyfia na barkach na plecach a najgorzej towlasnie na ryju :D masakra :) przemywaj sie jak najczesciej mydlem... pomaga w duzym stopniu
  • 0

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: syfy
To nie od czekolady, ale i tak przestań ją jeść. Tak to jest, po cyklu już sie diety nie chce utrzymywać, żre cokolwiek i sie otłuszczacie jak świnie, przy okazji pochlejecie i płacz że są spadki, że ten i ten steryd jest zły. Tak sie nie robi.
  • 0

monter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:las volas

Napisano Ponad rok temu

Re: syfy
nie no tak zle nie ma, tak mnie jakos naszlo na czekolade i sobie pojadlem, teraz juz nie jem a z dieta nie ma zle, no i cale szczescie sie nie otluszczam, taki mialem luzny tydzien, na ogol jem bardzo malo slodyczy bo nie lubie za bardzo,

a z ta czekolada tak jakos pomyslalem sobie bo kiedys jak mlodszy bylem to zazwyczaj od czekolady syfy mialem, a to widocznie sie tak zbieglo
  • 0

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: syfy
Od słodkiego i od ostrych przypraw robią się syfy ale to zazwyczaj na Twarzy...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024