Skocz do zawartości


Zdjęcie

"trzepaki" na sterydach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Greeg1418048756
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

"trzepaki" na sterydach
Czytam tak forum o sterydach co wypisują "trzepaki" jakie to cykle ze sobą mieszają i nie wiem czy wogóle zdają sobie sprawę ze skutków ubocznych, widziałem jaką można sobie krzywdę zrobić takimi dawkami na przykładzie mojego kolegi, który owszem wyglądał przez parę lat imponująco ale gdy przestał brać to schudł i wygląda jak trzepak i nie można z nim nawet pogadać bo mu kompletnie odbiło i zachowuję się jak chory psychicznie.
ja na taki wygląd musiałem pracować parę dobych lat ( ćwiczę już 12 lat) jedynie przy pomocy diety i odzywek.
Zastanówcie się nad tym, śmiech mnie ogarnia z tych co ćwiczą kilka miesięcy i już pytają o sterydy i czekają na potworne efekty. Nawet wam się stawy jeszcze nie przyzwyczaiły do wysiłku a już chcecie być Arnoldami. Za kilka lat na płacz będzie już zapóźno.
  • 0

monter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:las volas

Napisano Ponad rok temu

Re: "trzepaki" na sterydach
nie przesadzaj wszystko trzeba robic z glowa, ale co do tych z kilkumiesiecznym doswiadczeniem to masz racje,

pozatym czemu mial sluzyc ten post ??? kazdy ma swoj rozum...
  • 0

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: "trzepaki" na sterydach
No i co w związku z tym?
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

Greeg1418048756
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "trzepaki" na sterydach

nie przesadzaj wszystko trzeba robic z glowa, ale co do tych z kilkumiesiecznym doswiadczeniem to masz racje,

pozatym czemu mial sluzyc ten post ??? kazdy ma swoj rozum...


To dla tych co po miesięcznym treningu szukają na tej stronie najlepszego koksu do uzyskania najszybszegych rezultatów po kilku miesiącach treningu, może nie wiedza co się z tym wiąże!
  • 0

monter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:las volas

Napisano Ponad rok temu

Re: "trzepaki" na sterydach
no i zazwyczaj dostaja zjebe a czy ta zjeba na nich dziala czy nie to juz nie nasza sprawa, ale nikt tutaj nie poleca mlodzianowi z miesiecznym starzem koksow !
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024