Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co do crea fusion?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

riper
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zambrów

Napisano Ponad rok temu

Co do crea fusion?
Koncze cykl monohydratu kreatyny teraz w przerwe chce wziasc bcaa g force ( jest jakies lepsze?) a na nastepny cykl crea fusion cos do tego brac? jak tak to co. Zalezy mi na sile i masie.
Ps. nie narzekajcie na ilosc temat na ktore zakladam itp jestem nowy i dopiero sie zorientowalem o c b.
  • 0

Rhp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 298 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ŁDZ
  • Zainteresowania:od c**ja

Napisano Ponad rok temu

Re: Co do crea fusion?
Zawsze można coś do tego brać. Wybór jest ogromny. Może jakiś gainer,albo carbo. Chociaż jedno op. CF to troche mało jak na cykl. Dokup może coś do tego. Jakiś mono albo jabłczan. Bo sam CF z tego co pamietam to na 20 dni starcza. A cykl ok. 40 wiec...No chyba ze 2 puchy masz :). To bcaa jest dobre chyba. Lepsze nie potzrebne.
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Co do crea fusion?
a ktory to Twoj cykl na mono ??
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

riper
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zambrów

Napisano Ponad rok temu

Re: Co do crea fusion?
Ogolnie to 4 albo 5. Teraz mi sie konczy a wczesniej cykl skonczyl mi sie w czerwcu. Na razie nie mam ale jak tak mowisz to kupie dwie puchy :) A jakbym z crea fusion przelecial i cykl z bcaa daloby to dobry efekt czy minimalne wzrosty?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024