Skocz do zawartości


Zdjęcie

DZiwne HMB czy to jets dobre?? - WAŻNE PROSZE!!!!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

novaxxl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

DZiwne HMB czy to jets dobre?? - WAŻNE PROSZE!!!!!!!!!
Witam. JAkis czas temu kupilem HMB Olimpu w kaspółkach zostalo mi 160 ale nei sa juz jak kiedys ze w srodku proszek tylko lekko zswardbnnialy (w sumie po otworzeniu cps. da rade rozkruszyc i jest takie samo co z tym jest nie tak??

Dodam ze nie bylo zamaczane itp zawsze w suchym miejscu!! pozdrawiam :569:
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: DZiwne HMB czy to jets dobre?? - WAŻNE PROSZE!!!!!!!!!
ale co grudki sie pod otoczką robią? a poco wogóle otwierasz capsy? jeśli data jest ok, to chyba możesz brać. ale w sumie czy bedziesz brał czy nie to i tak różnicy nie zobaczysz bo to HMB :-)
  • 0

Kubuś_Gocław
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DZiwne HMB czy to jets dobre?? - WAŻNE PROSZE!!!!!!!!!
Spokojnie mozesz brac:) a co do wypowiedzi kolegi to nie prawda ze nic nie daje sporo osob sadzi ze powinno to dzialac jak kreatyna szybko i przyjemnie a to nie po to jest. Jest to srodek drogi to fakt i jednoczesnie wymaga dluuuuugiego stosowania zeby mozna powiedziec dawal jakies efekty.Paru znajomych mi poweidzialo ze dopiero po pol roku czy 8 miesiacach byly efekty brana calkiem niezle roznica polega jednak na tym ze w przeciwienstwie do kraetyny nie spada to miesko na ktore zapracowalismy na hmb i dluuuugo sie trzyma dlatego ja jestem za bierzcie ten shit i rosnjcie oczywiscie dobrze to laczyc odzywka bialkowa szczegolnie wskazana!!pozdro
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: DZiwne HMB czy to jets dobre?? - WAŻNE PROSZE!!!!!!!!!
ja brałem HMB od matury do 3 września i uważam że nie ma sensu wydawać na to hajsu.
8 miesiecy? ok miesiac na HMB to około 50zł, zatem razy 8 daje 400zł. za taką cene to se można wywalić taki cyklon że szok. jak ktoś ma za dużo hajsu to niech sobie bierze, ja tylko podkreślam efekty nie są adekwatne do ceny tego suplementu
  • 0

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: DZiwne HMB czy to jets dobre?? - WAŻNE PROSZE!!!!!!!!!
Proszkiem sie nie przejmuj, nic mu sie nie stało, moze spokojnie brac!
PS. WIZARD, zgadza sie, ale jakby brac Olimpu Mega capsy 300kaps za 150zł to mozna spokojnie duzą dawke HMB brac i na miesiac stracza, wiec jesli HMB t tylk Mega caps Olimpu i to tylko nie krócej niż 4-6 misiecy bez przerwy...
Dodajmy ze dzialania HMB nie widac, nie czuc (a jak czuc to ciutke siłe, ale nie wiesz czy po prostu masz lepszy dzien czy to HMB)...
Wg mnie lepiej zainwestowac w aminokwasy! Jest taniej i lepiej! Po BCAA naprawde czuc siłe do tego l glutamina
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

novaxxl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DZiwne HMB czy to jets dobre?? - WAŻNE PROSZE!!!!!!!!!
nie zadre grudki !! poprostu to stwardnialo ale jak je otworzyc to jest Ok

[ Dodano: 16-09-2005, 12:52 ]
znaczy nie jets ok bo jest zlepion etak jakby scalone w jedno ale smierdzi normalnie jak HMB (fujjjjjjjj) i po roskryszeniu tez jest normalny proszek . A otworzylem bo jak wzialem do reki kapsa to sie okazalo ze nie jest miekkie jak kiedys tylko stwardnialo.

I mam jeszcze jedno pytanko apropo jak mog elaczyc he 160 HMB z 200 kreatyna na dosć ótki cykl?? :562:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024