Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stop! Smalcowi ;O)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Stop! Smalcowi ;O)
Chciałbym zaczerpnąć porady u Was. Mianowicie mam taki problem 176 cm 75 kg. ale zauważyłem też, że rośnie mi śmietnik. Ogólnie na rękach, nogach nie widać zbytnio masy bardziej brzuch i trochę twarz. Mam zamiar zacząć biegać po ok. 30 min. dziennie. Chcę spalić trochę tłuszczyku z brzucha i nieco odchudzić twarz bo mówią, że lepiej wyglądałem ze szczuplejszym pyskiem ;-) . Co proponujecie, może jakieś suplementy dobrać lub dietę? Muszę się spieszyć bo po długiej przerwie od października lub listopada zamierzam znowu targać masę :-) Help me guyz :!:
  • 0
24 lata na karku...czas zrobić z siebie bestię :)

Piotras1418048751
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stop! Smalcowi ;O)
Ja bym ci radził raczej pompki albo inne cwiczenia na brzuch. Spalisz tłuszcz w konkretnym miejscu. Ale biegi nie zaszkodzą.
  • 0
KNOWLEDGE IS POWER
Więc czytajcie forum ;)

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Stop! Smalcowi ;O)
zrób se teraz treningi na redukcje+ aeroby i diete na redukcje. możesz kupić jakiegos TFB

Ja bym ci radził raczej pompki albo inne cwiczenia na brzuch

a jak sie robi pompki na brzuch? jescze o tym nie słyszczłem :mrgreen:
  • 0

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Stop! Smalcowi ;O)
w ogole jak sie cwiczy miesnie to tluszcz sie spala tylko tyle o ile bo jest to jakikolwiek wysilek fizyczny. Ale OSWIADCZAM NA TYM FORUM PO RAZ SETNY:BRZUSZKI NIE SPALAJA TLUSZCZU NA BRZUCHU. ŚMIETNIK MOZNA ZGUBIC ROBIAC AEROBY (TRENING TLENOWY), CZYLI 30-60MIN. ROWERKA, BIEZNI, STEPPERA. TEMPO MAŁE, TAK ZEBY DOJECHAC DO KONCA, NAJLEPIEJ USTALIC TAKIE TEMPO, ZEBY MÓC Z KIMS GADAC W CZASIE CWICZEN I NIE DOSTAWAC ZADYSZKI. TAKA ZASADA POCZATKUJACYM REDUKTOROM BARDZO SIE PRZYDAJE, BO NALEZY PAMIETAC, ZE JEZELI ZAPODAMY ZBYT INSTENSYWNY TRENING AEROBOWY, TO ZACZNIEMY TRENOWAC MIESNIE I NIE BEDZIE EFEKTU REDUKCJI W DUZYM STOPNIU.
Jak masz duzo fatu to zmien trening na redukcyjny, wiecej powtorzen, mniejsze ciezary, ale jak nie masz za duzo SAMARY to nie zmieniaj treningu tylko po kazdym treningu silowym rob aeroby i plus jeszcze w jeden dzien beztreninigowy zrob sobie same aeroby 60min.
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stop! Smalcowi ;O)
Dużo to ja aż tak tego nie mam ale tak jak mówię od października lub listopada po długiej przerwie (związanej z problemami ze zdrowiem) znowu zaczynam robić masę a jak wiadomo na masie się tyje i brzuchol rośnie. Po prostu chcę mieć trochę nad tym kontroli żeby nie zaniedbać brzucha tak żeby potem nie dało się przywrócić mu przyzwoitego kształtu. Nie chodzę na siłownię, mam sprzęt w domu (ławka, wyciągi, hantelki, modlitewnik itp.) więc nie mam za dużo możliwości aerobów jedyne co mogę robić to biegać i skakanka bo rowera już od dawna nie mam. Więc dziękuję za wszystkie porady ale skupiajcie się właśnie na tych moich możliwościach sprzętowych. Mam zamiar biegać sobie codziennie po ok. 20-30 min. + ewentualnie trochę poskakać na skakance czy to wystarczy? Jestem zielony bo nigdy nie miałem potrzeby spalania tłuszczu wręcz przeciwnie.
  • 0
24 lata na karku...czas zrobić z siebie bestię :)

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Stop! Smalcowi ;O)
jak nie masz dużo tłuszczu to możesz robić taki trening jak robiłeś, tylko pamiętaj o tym bieganiu i to ciut dłużej niż 20-30min. od tylu to zacznij. skakanka ok. i pamiętaj wszystko możesz wyregulować se odp. dietą. weź se teraz na redukcje
  • 0

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stop! Smalcowi ;O)
Na redukcję to w diecie jakie proporcje? Więcej chyba białka co? Ograniczyć węgle?
  • 0
24 lata na karku...czas zrobić z siebie bestię :)

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Stop! Smalcowi ;O)
http://www.forum-kul...showtopic=31418 masz przecież w podwieszonych postach dieta 4 i 5
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024