Skocz do zawartości


Zdjęcie

MMA Gala Olimp Sport w Poznaniu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

Adams850
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki MMA

Napisano Ponad rok temu

MMA Gala Olimp Sport w Poznaniu
Oddaje w wasze rece dział dotyczacy sportu walki MMA, wypowiedz sie na ten temat lub zadaj pytanie jezeli czegos nie wiesz lub nierozumiesz chetnie odpowiem.
Zapraszam jednoczesnie do komentowania najciekawszych walk, na forum.
  • 0

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Gala Olimp Sport w Poznaniu
ja zupelnie nic nie wiem o tym sporcie walki... moze jakos mi przyblizysz?
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Gala Olimp Sport w Poznaniu
brazayliskie jiustu or vale tudo !
o ile sie nie myle..
ale rey wpisz w wyszukiwarce mma i bedzie 8)
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Gala Olimp Sport w Poznaniu
hehe ja chetnie wam pomoge soory ze odgrzebuje w sumie post ale to jest cos co kocham :-) brazylijskie to jest zaledwie podstawa przygotowan do vale tudo które jest meszanka ( stąd właśnie mixed martial arts ). Boks tajski kickboks zapasy judo no i podstawa to bjj - to właśnie poniekąd wchodzi w skład vale tudo...jeśli mam sie wypowiedziec na temat gali Olimpu to powiem tylko tyle że wciąż przed nami full pracy... :-( No ale mamy już reprezentanta hehe PAWWWWWWWWWWWEŁ NAAAAAAAAAAAAASTUUUUUUUUUUUUULAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Załączone pliki


  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Gala Olimp Sport w Poznaniu

No ale mamy już reprezentanta hehe PAWWWWWWWWWWWEŁ NAAAAAAAAAAAAASTUUUUUUUUUUUUULAAAAAAAAAAAAAAAAAA

nie wiem, o co Ci chodzi, moze Nastula jest ciutke zmasakrowany, ale i tak uważam że świetnie zaprezentował sie w walce z minetauro. przecież nikt nie spodziewał ze go pokonana, jak na debiut to uważam że było świetnie.
  • 0

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Gala Olimp Sport w Poznaniu
ale wlasnie o to samo mi chodzi jest poprostu zajebisty...kocham tego czlowieka za ta walke i nie minetauro tylko minotauro...

będą z niego ludzie...
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Gala Olimp Sport w Poznaniu
ja też uważam ze jest zajebisty

i nie minetauro tylko minotauro...

heh nie wyczułeś podtekstu :-) Nogueira też jest spox zawodnikiem, lubie jego styl i to jak walczy. czy on walczył kiedyś z jakimś typkiem z rodziny Gracie?
  • 0

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Gala Olimp Sport w Poznaniu
a powiem Ci szczerze że nie wiem... widziałem wiele jego walk kończonych w różnym stylu ( nie wiem jednak dlaczego wszyscy uważają go za takiego mistrza parteru ) według mnie nie miałby szans w starciu np z ricksonem...

ja Nogueire też lubie wkońcu to jednen z najlepszych fighterów na świecie...jednak jego walki nie są moim zdaniem tak efektowne jak np. Belforta czy Silvy albo Sakuraby
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Gala Olimp Sport w Poznaniu
no wiesz z Ricksonem tak naprwawde nikt nie ma szans. Nogueire ma pewne zasady na przykład nie robi tzw. socer kicków
  • 0

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Gala Olimp Sport w Poznaniu
powiem Ci że juz Rickson nie jest tak dobry jak kiedyś hehe no ale rozumiem go... nie można wiecznie wygrywać...w samych uderzeniach Nogueiry też zauważyłem wiele amatorki nawet jak bił Nastule tzw. bułami ( owszem takie uderzenia są wygodne i nawet efektywne ) aczkolwiek mnie się nie podobają wiesz co mam na myśli nie ??? pozdro :brawo: :D :mrgreen:
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Gala Olimp Sport w Poznaniu
no domyślam sie:) wiesz moze jakie są dokładne różnice między BJJ a Luta Livre? wiem że w Luta Livre walczy sie w takich samych spodenkach jak w mma i że w Luta Livre jest mniej walki o pozycje niż w BJJ. pozdro
  • 0

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Gala Olimp Sport w Poznaniu
o ile sie orientuje a wiem ze w tym temacie nie zabardzo to w ll jest wiecej chyba na nogi dzwingi ale moge sie mylic...ja trenuje bjj to o tym moge Ci powiedziec wszystko ale ll to nie zabardzo :-)
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Gala Olimp Sport w Poznaniu
spox. a jak Ci sie trenuje bjj? naprawde jest tak bardzo skuteczne? ja trenowałem boks a od jakiegoś października być może będe miał okazje trenować własnie Luta Livre. jak nie wyjdzie z tym to pójde na MT
  • 0

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Gala Olimp Sport w Poznaniu
to wez tajski...naprawde nic na temat ll Ci nie powiem bo poprostu nie wiem :-) a tajski tylko zobacz jaki jest poziom jesli naprawde dobry to bierz bo jest to zajebista sprawa...ja z bjj nie narzekam w jeden na jeden jest poprostu bez gadania...mnie sie podoba i bardzo sie ciesze ze wlasnie to wybralem tez chcialem tajski ale u nas beznadziejnie trenuja...
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Gala Olimp Sport w Poznaniu
czytałem troszke o Luta Livre na SFD i tam piszą że róznice w stosunku di BJJ są minimalne. bo ja wbrew pozorom że wawa to i tak z klubami nie ma tak łatwo bo samego BJJ nigdzie nie ma jest tylko Vale Tudo. jeśli chodzi o MT bo fajna sprawa ale mam troszke zastrzeżenia do tego klubu do którego bym sie miał zapisać bo trener długo ćwiczył karate a MT to chyba niezbyt długo, no i cena.... 100zł za 2x w tygodniu!!! najbardziej chciałbym chyba to Luta Livre jakby wyszło i było na mojej uczelni bo może jakbym wstąpił do AZS-u to miałbym za darmo czy coś. bo boks dał mi fundamenty i to że umiem sie bić na pieści w stujce ale ja wogóle nie umiem bić sie w paterze....a chodzisz jeszcze na siłke oprócz BJJ?
  • 0

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Gala Olimp Sport w Poznaniu
tak chodze ale zajebiscie ciezko pogodzic...silka jest dla mnie sprawa drugoplanowa...jesli masz 2xtydzien i to tak drogo to faktycznie zapisz sie na ll nie mowie ze jest to jakies zle tylko duzo o tym nie wiem...no ale jesli masz u siebie w wawie vale tudo to na bank oni tez ucza bjj tylko musialbys sie dowiedziec ale wydaje mi sie ze tak...u nas jest tak samo mamy vale tudo ale oprocz tego dwóch kolesi ucza bjj...to skumaj ze ja mam treningi 6xtydzien :-) hehe bez kitu...na silke znajduje najwiecej czasu jak mam jakas kontuzje hehe no ale takie zycie wszystkiego nigdy nie pogodzisz pozdro wielkie
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Gala Olimp Sport w Poznaniu
jak wezme sie znowu za sporty walki to siłka dla mnie też będzie czyms drugoplanowym. słyszałem że całkiem niezłym połączeniem jest np. bjj+ hst właśnie ze względu na regeneracje. no u mnie jest vale tudo tylko że i tak wtedy trzeba opłacić wszystkie zajecia, a chodzisz już wtedy na co chcesz mozesz na MT + BJJ a możesz na samo BJJ. nawet jest ten klub Nastulii ale daleko ode mnie. A dużo płacisz za swoje BJJ?
  • 0

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Gala Olimp Sport w Poznaniu
zdziwisz sie...6x na tydzien po 2 godziny i place tylko 8 paczek hehe no ale gdybym tak mial np. muay thai za okrągłego basa i chociaz 4 razy na tydzien tez bym sie skusil hehe...czekam na jakiegoś maila lub na gadu mi napiszesz jak tam po pierwszym treningu LL...okej ?? jestem bardzo ciekawy...napewno Ci sie przyda parter...zobaczysz :-)

AHA apropo tego hst juz dawno chcialem zaczac ale poprostu jestem zielony do tego moglbys mi jakas rozpiske co i jak od czego zaczac i co robic ?? bylbym bardzo wdzieczny...
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Gala Olimp Sport w Poznaniu
oki, tylko wiesz jeszcze dużo czasu minie nim zacznie sie rok akademicki i wystartuje w LL albo MT. co do HST to jak na razie nie mam za dużej wiedzy na ten temat bo dopiero od nie dawna zacząłem sie tym interesować, bo teraz jade konkretnie na mase a HST planuje gdzieś na jesieni. ale na stronce WBD znalazłem coś ciekawego: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Gala Olimp Sport w Poznaniu
no oblukam ale mówie ja naprawde jestem lewy jeśli chodzi o typowo kulturystyczne treningi...:-)no ale jak coś to spróbuje...
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024