Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wpadki xD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Mate071
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Wpadki xD
Tu możecie mówić o swoich wpadkach załóżmy na siłowni albo opowiadać różne śmieszne sytuacje z zycia, które się wam przytrafiły.
Moją osobistą wpadką na siłowni było to, że pewnego pięknego dnia na sztandze było dosyć sporo obciązenia(jak dla mnie oczywiście), i postanowiłem spróbowac raz je wyciśnąc. Gdy podjełem się tej próby sztanga momentalnie przygniotła mnie i zaczełem wołac o pomoc.Oczywiście wszyscy się śmiali ze mnie i powiedzieli, zebym sam sobie ją zdją. :P
A moja życiowa wpadka jest następująca..2 lata temu na lekcji języka niemieckiego puściłem piekielnego bąka przy nauczycielce, że aż ławka się zatrzęsła ;D
  • 0

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Wpadki xD
ja raz na silowni mialem wpdake... a raczej wypadek ktory magl sie nie za ciekawie skonczyc...

podczas robienia siadow robilem juz 4 serie i przy czwartym powtorzeniu gdy "usiadlem" i chcialem wstawac nagle zrobilo mi sie ciemno przed oczami i stracilem rownowage... kumpel ktory mnie asekurowal nawet nie zdazyl mnie zlapac... i ja sam nie wiem jak to zrobilem ale przerzucilem jeszcze sztange nad glowa i dopiero spadla na ziemie... widocznie adrenalina mi niezle podskoczyla bo tam bylo napewno ponad 80 kg i nie wiem jak dalem rade przerzucic ta sztange nad glowa... dobrze ze mnie nie przygniotla sztanga bo cienko by bylo...
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


tamarind
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:k Wrocławia
  • Zainteresowania:boks, kulturystyka, dobra książka i film,

Napisano Ponad rok temu

Re: Wpadki xD
ja robiłem prostowanie sztangietki zza głową [to ćw na tric] i wypadło mi pare placków prawie na łeb [z 6kg :P]
a największą wpadką to było jak ze 2-3 lata temu na wakacjach u babci...z kumplem ściernisko paliliśmy [+alkohol :D]...i spaliłbym z 500hektarów zboża :D
  • 0
walcze z virusami

post
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Rower, alkoholizm, wszystko co się da spalić

Napisano Ponad rok temu

Re: Wpadki xD
ja jakiś czas temu przy przysiadach pod koniec 4 serii w momencie "siadu" położyłęm wręcz jedną noge na ziemi i nie mogłem wstać (90kg na niej było) odrzuciłem sztange na szczęście bo ćwicze sam bez asekuracji :) i po tej przygodzie mam nową sztange bo tamta się pogięła
  • 0
Seven Nation Army couldn't hold me back

Najgorzej jest być nikim,dla kogoś,
kto dla Ciebie jest wszystkim

pozdro

MILKA
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 533 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Wpadki xD
Ja raz brałem na klate i w pewnym momęcie przy ostatnim podnoszeniu prawa ręka mi opadła a ja nie małem tych zapięć za krążkami i mi wszystko padło od tak poprostu wielki huk ludzie z bloku się pozlatywali naszczęście nic niekomu się nie stało a śmiechu było bardzo dużo!!!
  • 0
WBD moj przyjacielu nie kasuj mych komentarzy :P :D

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: Wpadki xD
jak zaczynalem to sam chcialem 80 kg wziasc, bez asekuracji, kozak bylem zlapalem i prosto na gebe sobie spuscilem :D siniaka mialem niezlego puzniej :D szybko mi pomogli ale jeszcze szybciej zaczeli sie smiac :P heh
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dzioobek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Orneta
  • Zainteresowania:kulturystyka, kobietki, muza

Napisano Ponad rok temu

Re: Wpadki xD
Ja kiedys mialem "wpadke"przy robieniu francuskiego wyciskania. W ostatniej serii nie mialem juz sily aby wykonac ostatnie powtorzenie i polozylem sobie sztange za glowa na lawce. Lecz... ja mam dlugie wlosy i niefortunnie sztanga spoczela na kucyku i przy probie wstawanie wyrwalem sobie niezly pek wlosow :D troche, a nawet bardzo to bolalo aczkolwiek smiechu tez bylo sporo :mrgreen: :brawo: :mrgreen:
  • 0
A teraz motto na rok szkolny :D:
Alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach ;)

Kozak1986
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wpadki xD
Ja zrobiłem bloczek w piwnicy i troche był słabo przykręcony do sufitu i jak któregoś dnia siedząc na ławce ciągałem za plecy i nagle bloczek sie urwał i zapierdo*** ma w banie. No ale nic poważnego mi sie nie stało. A bloczek to tak kur** przymocowałem że żaden hu* go nie wyrwie.
  • 0

Ar2r1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrołęka

Napisano Ponad rok temu

Re: Wpadki xD
a ja miałem ze 2 tyg. temu że na siłce pod pryszniciem tzn w pomieszczeniu z prysznicami jest półka i chciałem podnies plecak i walnełem się jednym palce rąbnołem że myślałem że tam padne :] rzygać mi się zachciało czarno prze oczami myslalem o tym co by było jak bym spadł z wysoka. Nie mam pojęcia dlaczego taka reakcja była po walnieciu sie nie mocno w palec. A smiechy były ostatnio jak stary koleś na siłke przyszedł ze 50 lat i taki spompowany koleś :] ( kox ) chcial się z nim zmierzyć na wyciskanie na klate :D dziadek dobra wzioł 100kg na 10 razy
to grubas przeszedl do 150kg na 2 razy,dziadek wziol 150kg na 5 razy, grubas 175 na raz dziadek 190 na dwa razy i sie ciezary skonczyły :) smiech były z niego nie wąskie. Juz cięzary po 20 kg się skonczyły.
  • 0
Oo O o O oo O oO
oO O O o Oo O o O O
O o Oo O o O O O o Oo
O o O O O o Oo O o O
O O o Oo O o O

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wpadki xD
a przede mną stała naga dziewczyna, a ja do niej ,,aleeeee masz ginekomastię''
Jakieś skrzywienie już chyba mam :mrgreen:
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024