Skocz do zawartości


Zdjęcie

Strach przed wysmianiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach przed wysmianiem
spoko...u mnie z poczatkaim bylo..ok. odrazu siem zaaklimatyzowalismy i sobie pomagamy nawet...robimy wspolne serie itp...jest ok :D :D :D
Pamietam na tez taki koles przyszedl..poczatkujacy...zaczał machac na sciagu bicepsa to siem zaczeli smiec z niego i powiedzili ze zaraz niecheca wzywac pogotowia...koles mogl sobie pozrywac miescnie naramienne i bicepsa !!! ale to sa wyjatki
NIE ŁAMCIE SIEM WYMIATAC I NA SIŁKE...POZNIEJ PRZYJDZIE CZAS...NA WYMIATANIE KLESZCZY ...:D:D:D:D
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

wnuki
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach przed wysmianiem
troche poćwiczysz

i po siłce go stuk stuk :bije: :bije:
  • 0
=swe=

Sexy_Paker
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach przed wysmianiem
Nie mie sie co spinac, biegem na silke! Ja na poczatku tez niechcialem chodzic na silke, trenowalem w domu i teraz wiem ze zmarnowalem 3-4 miesiace ktore moglem przeznaczyc na treningi. Mysle ze nikt sie z ciebie nie bedzie smial jak nie bedziesz kozaczyc, jaki to nie jestes paker. Kazdy z nas podobnie zaczynal, a na silce sa duzo lepsze warunki i sprzet do trenigu anizeli w domu. Takie moje zdanie...
  • 0
"Trening czyni mistrza, a mistrza pochłaniają pijackie zgliszcza... "

Maniuś1418048748
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach przed wysmianiem
Zgadzam się w 100% z Sexy_Pakerem. Też ćwiczyłem w domu bojąc się troche iść na siłke i dać plame. Domowe treningi były dobre i mam niezła kondyche teraz na siłowni (zarąbiście trudno mnie zmęczyć), niestety siłowo kiepsko. Już po kilku treningach na siłowni jednak stwierdziłem,że domowy trening był stratą czasu. Teraz ćwicząc czuję się jak młody bóg i nic tego zastąpić nie może :-) A co do wyśmiewania się to wszyscy na siłowni są na cześć i jeszcze mi chłopaki pokazują jak prawidłowo wykonywać niektóre ćwiczenia i asekurują przy sztandze. Nie ma co się stresować i zastanawiać tylko zasuwaj na siłownie! ;-)
  • 0

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach przed wysmianiem
ja chodze na silke do kumpla... jego ojciec interesuje sie kulturystyka i inwestuje w silownie... a my tylko na tym korzystamy, bo naprawde jest tam wszystko co nam potrzebne do rozwoju wszystkich miesni... razem na treningu jest nas trzech i panuje naprawde sooper atmosfera.. kazdy kazdemu doradza i pomaga o ile moze i potrafi... ostatnio moi kumple sie spytali ile koksow juz nabralem bo to troche dziwne ze przez tak krotki okres (cwicze 3 miechy z duza przerwa czyli moze tak okolo 1,5 miecha stalego treningu) mam juz takie efekty... jestem w I klasie LO i mam zamiar napewno cwiczyc do maturki a jak bedzie mozna to i na studiach :D jeszcze beda ze mnie ludzie :D:D:D:D:D
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach przed wysmianiem
reynevan88
niewygrzebuj starwyhc postów ...nie bede powtarzał :twisted:
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024