Skocz do zawartości


Zdjęcie

.A.L.K.O.H.O.L.E.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

.A.L.K.O.H.O.L.E.
:shock: PANOWIE NIE WIEM CZY TEN TEMAT JEST ALE SZUKALEM W WYSZUKIWARCE I NIE ZNALAZLEM
a wiec wiadomo ze kazdy facet lubi alkohol..chcialbym abysci siem podzielil waszymi ulubionymi trunkami..z gatunku piwo wodki wina !!! i trunki egzotyczne
i wasze...najpiekniejsze chwile urwania filmu lub zgona konkretnego....zeby po wsponimac stary rok i pozostale lata !!! Jako prorok tego tematu napisze pierwszy

MOJE ulubone piwo to LECH..Tatra i warka ujedzie
wodeczka: gorbatschow..siwucha..eristoff
wino: cavalier...lesny dzban
egzotiki: trqulla
1.NAjpiekniejsze chwile w zyciu to mam dwie konkretne z alkohole..na zakonczenie 1 kalsy sredniej szkoly...zgon film urawl mi siem na 2h...z zeznan kumpli slyszalem..ze biegalem za wszystkimi dziewczynami na miescie..a pozniej pamietaj jak siem obudzilem u jakies na kolnach..lezac na trawie
2.sylwek 2004...impra zaczyna siem o 20 ...w ciagu 15min wypijam 0,7 na glowe...odpadam..i plukana w szpitalu !!

POZDRO PANOWIE I DO SPOWIEDZI ZAPRASZAM !!!! :D
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: .A.L.K.O.H.O.L.E.

wino: cavalier...lesny dzban

az tak mnie lubisz :D hehehe zartuje :PPPP

moje ulubione :mrgreen: :
piwo: warka strong
wodka: kazda powyzej 17zl :D
wino: pewnie sie spodziewacie ze cavalier ale jednak nie :PPPP najlepsze jest black currant, albo wegrzyn sliwkowy z pobliskiej wytworni jaboli pektowin :mrgreen: po 4zl z butelka wymienialna :mrgreen: a najlepsze jest to ze slyszalem ze serce i bieszczady(patyki ciulowe ze h*j)maja byc eksportowane do anglii hehehe..

zgona nigdy nie mialem niestety bo albo zabraklo alkoholu albo hefta sie puszczalo hehehe
  • 0
Be free.

Kafar1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1634 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: .A.L.K.O.H.O.L.E.
moje ulubione
browarki:tatra, lech, pilsner urquell, staropramen
wodka:kazda do 15zl :mrgreen:
wino:kleris, nowosadeckie od 18lat

raz mi sie urwal film w ostatniego sylwka, pilem z wielkiego kielona i do polnocy nie dalem rady poszlem spac

pamietam tez dobra fazke na polowinki w lo wyrwalem laske kolesia po pijaku, odepchnalem go i zaczalem sie z nia calowac hehe, pozniej wyjebalem klate na wierzch i zostaila mi swoj numer napisany szminka i zajebala mi koszule dopiero na drugi dzien odzyskalem a laske olalem :-)
  • 0
Sie skacze..Sie plywa..Bajerka jest..Cialko tez mam zajebiste

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: .A.L.K.O.H.O.L.E.
piliscie Melnais Balzams?
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: .A.L.K.O.H.O.L.E.
Kafar to u Was na polnocy mozna kupic nowosadeckie od lat 18??? hehehe myslalem ze to jest tylko regionalne...i to nie jest winko chyba tylko nalewka :D
  • 0
Be free.

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: .A.L.K.O.H.O.L.E.
Ehm...Panie i Panowie, można powiedzieć, że moja dziedzina :mrgreen: . Bardzo lubię ostro się najebać z chłopakami, oczywiście sporadycznie ;-) .
A więc po kolei.
Piwo: wiem, że takie piją cioty ale Reed's i Ginger's (dla smaku), Dębowe Mocne (dla bani).
Vódka: Żubrówka, Smirnoff, Bool's, czasem zdarzy się coś "poniżej"
Wino: Kiedyś nalewki (baardzo dawno, Cavalier Sądeckie a nie Nowosądeckie), Cavalier wiśniowy z Coca Colą (polecam :D ) nazywamy to Sherry Coke albo Cavalier do wzięcia :mrgreen: ,Sophia półwytrawna, Martini i inne Vermouth'y.
egzotyki: Malibu

Historia, która utknęła mi w pamięci miała miejsce w noc z 14 na 15 lutego 2004 roku. Szliśmy zdrowo zgrzani z kumplami z walentynek, każdy winko swojskie w ręku i z 2 promile pod maską kiedy nagle z partyzanta podjechał radiowóz (w naszym stanie wszystko było "z partyzanta" :mrgreen: ) i... Zobaczyłem go dopiero jak były już otwarte drzwi jedna pała koło nas druga z plikiem mandatów przy zaświeconym światełku i złowieszczo się uśmiecha. Skończyło się, że dostaliśmy po 100 PLN na głowę :-( Przyżydziłem na prezencik bo tylko kwiatek (miałem inne wydatki w tę noc :mrgreen: ) No ale... losu nie oszukasz :-) .
  • 0
24 lata na karku...czas zrobić z siebie bestię :)

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: .A.L.K.O.H.O.L.E.
Penetrator nie pamietam dokladnie bo juz nie pije siary od poltora roku ale u mnie sa chyba i sadeckie i nowosadeckie nalewajki :-)

Załączone pliki


  • 0
Be free.

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: .A.L.K.O.H.O.L.E.
Panowie temat dla wytrwalych ehhe
widze ciekawe opowiessc i smakoszy mamy !!!!
a jakie macie zalozenia na sylwka 2005??
ja mam flache i 1 gr !!! czuje ze siem skoncze ale chce dotrwac do konca !!!
black cuurat tez jest dobry...raz jebalen go na przerwie za szkola na szybkosci !! takie lata to sa lata szkoł srednich tylkoooooo !!! eeehehe
POZDRO DLA ALKO-MANIAKÓW PENETRATOR !!!
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: .A.L.K.O.H.O.L.E.
heh dobry temat
moje ulubione:
piwo: TYSKIE, zubr, tatra
voodka: bols, albsolwent, abstynent, smirnoff itp.
vino: najlepsze mojej babci- wieloowocowe albo classic- wisniowe !! masakra.
exotic: likier jajeczny :P

najwieksza banie mialem z kumplem kiedy przesadzilismy z jednya taka uzywka niealkoholowa :P spalismy pod mostem z przemeczenia :P i ciagle myslelismy ze ludzie na moscie sie smieja z nas, i takie rozne wyobrazenia.
A najlepsza impreza alkoholowa to zeszly sylwester gdzie u tego samego kupla zygalem przez okno zaliczajac wszystkie parapety po drodze (4- pietro !! ) i jeszcze mu luzko rozwalilismy :P nielza impreza


slywester bedzie niezle zalewany. oczywiscie woooda, jeszcze niewiadomo w jakiej ilosci bo chcemy hurtowo kupic :P napewno jeszcze cos zielonego sie znajdzie. ogolnie ciekawie
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Kafar1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1634 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: .A.L.K.O.H.O.L.E.
nowosadeckie to nalewka zgadza sie
na tego sylwka biore flache wody, szampana ruskiego za 3zl i 2 browary :mrgreen:
  • 0
Sie skacze..Sie plywa..Bajerka jest..Cialko tez mam zajebiste

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: .A.L.K.O.H.O.L.E.
Ja mam plan walić w tym roku 2 dni z rzędu tzn. 31 i 1 rzecz jasna :mrgreen: . 31 jak zawsze tak aby nie odpaść czyli "na krawędzi" a 1 jak Bóg da :mrgreen: A przewidywalny ekwipunek na 1 dzień to:
-0,7 Vódki, jakieś winko i szampan...acha jeszcze opakowanie 2KC.

Pozdro BLUE_ARMY :zdrowie:
  • 0
24 lata na karku...czas zrobić z siebie bestię :)

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: .A.L.K.O.H.O.L.E.

2KC

wooo co to ?? brzmi strasznie :P
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: .A.L.K.O.H.O.L.E.
eheh jasqoo to jest srodek zeby nie miec kaca i byc w formnie do dalszego picia!!!! dzieki penetrator zakupie srodek bo zapomnialem !!!! hehe POZDRO
JA MAM ZAMIR PIC OD WTORKU ALE WIEM CZY DAM RADE...EKWIPUNEK PODOBNY 0,7 I 1GRAM ZIOLA ZOBACZYMY HEHE
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: .A.L.K.O.H.O.L.E.
to ja opowiem co nie co o moich przygodach: :mrgreen:

niebiescy "niestety" tylko raz mnie gonili jak wje*alem 6 wozkow z biedronki do pobliskiego zbiornika malego na rzeczce hehehe(a gonili mnie bo uslyszeli rumot kolek jak bieglem z tymi wozkamio 12 w nocy po kostce brukowej :D ) ale nie zlapali mnie :PPPP najlepsze bylo na drugi dzien jak sobie stalem kolo rzeczki pale fajke z kumplem i patrzymy jak dziadek z biedronki na zylke wyciaga te wozki :mrgreen: a zdziwil sie bo wyciagnal 7 wozkow hehehe ostatni zardzewialy caly i w glonach bo wrzucilem go tam pare miechow wczesniej hehehe :mrgreen:

w gimnazjum bylismy na wycieczce w warszawie :mrgreen: i praktycznie to nic nie pamietam co zwiedzalismy i co tam bylo bo tak sie schlalismy spirolem wczesniejszej nocy ze chyba w wilanowie bylo tak ze zwiedzamy i baba jakas siedzi na krzesle..ja patrze na nia a ona "chlopczyku lepiej wstane a Ty sobie usiadz" hehehe i byla taka tam duchota ze h*j a byly tylko male okienka i to na wysokosci tak 0,5metra i my w trzech gosci na kolana i oddychamy przez nie :D potem do ubikacji i tam byl ubaw hehehe weszlismy we czterech a byly trzy kabiny.....goscie weszli a ja czekam.....wchodzi chinczyk hehehe ja do niego: zajete wszystkie hehehe ten patrzy na mnie i otwiera pierwsza kabine( ja w smiech przeciez mnie nie zrozumie..) patrzy do kabiny a tam kumpel rzyga hehehe wychodzi otwiera nastepna tam nastepny kumplem chefta hehehe otwiera trzecia i znowu to samo :D heehhe ale szyda byla hehehe i nie dziwie sie od wtedy jak sie mowi na swiecie o polakach :D :D :D
na tej samej wycieczce byl jeszcze jeden myk......stoimy pod sejmem...wiecie tak jak pokazuja w telewizji stoi reporter a w tle sejm.....to tam w dolnym rogu po prawej stronie jest taka sosna czy swierk jakies dzewko iglaste.....i tam moj kumpel heftal do reklamowki heheheheeh :mrgreen: fajnie to wygladaloby jakby TV pokazuje sejm a tam moj kolega hehehehe wycieczka niezpomiana
  • 0
Be free.

master1418048748
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: .A.L.K.O.H.O.L.E.
jak chcecie cos ostrego to polecam Absynt - wyglada jak ludwig, ma kolo 70% i kopie jak nic :twisted:
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: .A.L.K.O.H.O.L.E.
to z wycieczko to szydera ...ehhe
PAMIETAM MOJE PRAKTYKI MIESIECZNA NAD SOLINA..
KAZDY dzien przynosil nowe fazy...% nieschodzili po 4dnich stracilem 100zł na alkohol i musialem jechac na sepa! praca byla taka ciezka ze po10h zapierdolu wypijalem 1 browara i zgon. !!hehe
ale ostatnie dni byly konkretne...5 borwaow na szybko faza juz siedziala i mialem jeszcze CAVALIERA na glowie...jebalem go z opakowania sam..pozniej poszedlem do opiekunek i spalilem jeszce 4 primy i wtedy nirvana totalna i zgon..wracalem z kumplem i podszedlem do krzakow mowe ze ide siem wylac...poszedlem i
LALEM I ZYGALEM NA RAZ... fajnie bylo pierwszy raz mialem cos takiego !!!! ale spoX bylo
POZDRO DLA PRAWDZIWYCH ALKOMANIAKÓW ;>
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: .A.L.K.O.H.O.L.E.
ja podobnie mialem w tym roku na rajdzie polski, wyjechalismy o 3 rano do klodzka, tam caly dzien na nogach, szamy malo. dopiero kolo 11 w nocy bylismy w sklepie (zabka) i kupilismy szame i browary. zatrzymalismy sie w lesie na parkingu, 2 browary i miazga. jedyny jeden koles nie pil bo niechcial i zasnol sobie. na parkingu zebaralo sie jeszcze jakies z 3 auta, ludzie rozbili namioty. gdzies o 1 w nocy w radiu lecial USHER, wiec radio na maksa i obudzilismy kumpla !! on w sowjej tuningowanej renowce zapuscil silnik i glosnym basistym wypierdem z rury wydechowej pobudzil wszystkich. po takich hucznych wydazeniach przyszledl czas na zyganko- 50 % ekipy nie wytrzyalo :P
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Kafar1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1634 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: .A.L.K.O.H.O.L.E.
nie ma sensu barac 2kc bo to przyspiesza przemiane alkoholu i musisz wypic wiecej zeby miec fazke, od 2kc podobno lepszy jest sylimarol
  • 0
Sie skacze..Sie plywa..Bajerka jest..Cialko tez mam zajebiste

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: .A.L.K.O.H.O.L.E.

nie ma sensu barac 2kc bo to przyspiesza przemiane alkoholu i musisz wypic wiecej zeby miec fazke, od 2kc podobno lepszy jest sylimarol


Czy ja wiem? Brałem to dwa razy i nie zauważyłem żebym miał "mocniejszą" głowę. Zresztą lepiej trochę więcej wydać kasy na alkohol niż rano zdychać, rzygać i takie tam...
  • 0
24 lata na karku...czas zrobić z siebie bestię :)

Kafar1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1634 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: .A.L.K.O.H.O.L.E.
ja tam nigdy nie zdycham rano kac u mnie to przeszlosc
  • 0
Sie skacze..Sie plywa..Bajerka jest..Cialko tez mam zajebiste


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024