Skocz do zawartości


Zdjęcie

dieta potrzebna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

tomek85mazury
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

dieta potrzebna
potrzebooje diety , chce jechac teraz cyklona na silke , wiem ze podstawa to trening ale tez chce zadbac o diete wiec jaka radzicie mi , nie bede zakladal tematu na suplach wiec jeszce jakie odzywki potrzebne beda zma( chyba lepiej domowej roboty) , kreatyne skonczylem kilka dni temu
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta potrzebna
na sile ??

masz predyspozycje do odkladania siem tluszczu, tak ??

na sile trzebabylo krete zostawic... teraz to zma, carbo, wpi - przed i po tr., taurynka, oczywiscie jakis preparat witaminowo-mineralny, polecalbym tez cos na oslone stawow (glukozamina MSM), mozesz olej mct... => na sile siem najgorzej cwiczy - takie moje zdanie i wez sobie kogos odpowiedzialnego i doswiadczonego do asekuracji ja niestety nabawilem siem kontuzji i od polowy sierpnia nie cwicze :beksa:

do diety podaj wiecej info.
polegac ona bedzie na troszku zwiekszeniu b. niz na normalnej na mase i zmniejszenie ww do tego stopnia bys nie mial zbyt duzego nadmiaru kalorii
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

tomek85mazury
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta potrzebna
ok spoko
tloszczu az tak szybko nie lapie;)
waga 88kg
wzrost178
mam wpc , tauryny juz nie bede bral bo od wakacji jade na niej:P
carbo nie jest chyba az tak potrzebne , da sie zastapic zwyklym jedzeniem (ryz , makaron , pieczywo ) , zma chyba juz lepiej domowej roboty , o glookozaminie tez myslalem , olej moze byc;)

ile potrzeba mi g b ww i t w takim tr. na sile?:)i w jakim czasie mam je spozywac

[ Dodano: Sro Lis 24, 2004 6:01 pm ]
pierwszy posilek najlepiej jakby byl okolo 8 nie wczesniej
trening mam wieczorem 18 , 19
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024