Skocz do zawartości


Zdjęcie

M1T


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

krakus55
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

M1T
Prosze o jakies info na temat tej witaminki :D liczwe szczegolnie na Strongbarta!!
  • 0

jason1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stwa
  • Zainteresowania:sport;)

Napisano Ponad rok temu

Re: M1T
M1T jak srodki tribulum albo prohormony musi się brać po jedzeniu bo zjadły by wątrobe albo brzuch.
co do dawkowania
pierwszy cylk wygląda
1 tydzień 2 tabletki, rano 1 wieczorem 1
2 tydzien 3 tabletki, rano 1 w południe 1 i na wieczor 1
3 tydzień 4 tabletki, rano 1 w południe 1 po obiedzie 1 i na wieczor 1
4 tydzień 3 tabletki, rano 1 w południe 1 i na wieczor 1

Opinie z innego forum
calkiem przyjemny srodek...
bralem samo m1t w czasie robienia rzezby i jestem bardzo zadowolony
plusy tego srodka:
-ogromna pompa podczas treningu
-zwiekszenie sily na wszystkie partie miesni o ok. 10-15%
-brak retencji wody
minusy:[te ktore zauwazylem]
-podniesione cisnienie krwi
- uczucie "przymulenia" po przebudzeniu

Bralem winsa...
moje zdanie jest takie...
ze jeli brales juz winsa to wez m1t podziala napewno lepiej niz gdybys znowu mial zamiar brac wins
Co do side efektow to zdecydowanie m1t jest mniej przyjemy od winsa z racji tego ze po winsie nie chodzilem z rana do kibelka jak zombie..
ale jak jestes twardy chlopak to nie bedzie ci to przeszkadzac
m1t bralem tylko z eca
byla to letnia wycinka
moje zdanie jest takie ze m1t nadaje sie do cyklu na rzezbe jak i na mase

Tu masz przetłumaczone w jezyku polskim to co pisze na opakowaniu ale całkowicie jest to zamotane
mowie z góry
Metyl 1-testosteron, lub 17aa-1-testosteron, jest metylowaną wersją steroidu 1-testosteronu. Ta strukturalna modyfikacja robi steroidy bardzo bardziej ustnie biologicznie dostępna przez hamowanie utrata zdrowia w wątrobie. Chociaż to ma jedyne jestem szeroko dostępny dla krótkiej kropki razy, sprzężenie zwrotne dalej ten wyraz złożony wskazuje że to może być najbardziej mający moc prawną prawny prohormone/steroid iloczyn na rynku niebaczny porodu metody, i to jest bez trudu najbardziej mający moc prawną doustny iloczyn . Na innej ręku, najbardziej prawo użytkowania donoszą o bogactwie strony skutków, i ten wyraz złożony nie jest być brany lekko. To nie ma długiej historii użycia lub dobrze - założony bezpiecznik profil, i właściwe ostrożności powinni być brane.

Profil metylu 1-próba jest podobna do tamtej 1-próby - to nie zmienia do estrogenu, i to jest wysoce anaboliczne i umiarkowanie androgenic ( mniej niż 1-próba). Kiedy czy porównany ustnie zarządzony methyltestosterone, metyl 1-próba jest 910-1600% jako anaboliczny i 100-220% jako androgenic.

Boczny skutki meldowany przez prawo użytkowania metyl 1-próbny są dużo i indywidualne reakcje zmieniają znacznie. Najbardziej zwykle meldowany boczny skutek jest letargiem , który może ciągnąć z łagodny to surowy . Inne wspólne strona skutki zawierają wzrosnę krew ciśnienie, nadymający, łączne bóle, skurcze, łagodne bóle głowa, bezsenność, agresywność, i drażliwość. Dużo prawo użytkowania też znajduje tamten metyl 1-próba zmniejsza apetyt, który może być szkodliwy lub zbawienny zależenie na człowieka bramkach . Te boczne skutki mogą być skrócony około zniżanie dawkowanie lub biorące mniejsze dawki bardziej często. Łączenie to z innym androgenem (taki jako 4-AD) też może pomagać, ale sprzężenie zwrotne na ten jest ograniczany.

Inny związek z metylem 1-próbny (i metylowany steroidy w ogóle ) jest hepatotoxicity. Chociaż ten zmierza być wyolbrzymiony, to jest nadal rozważne wziąć pewne ostrożności. Po pierwsze i pierwszy, inne ciała tamte są toksyczne do wątroby (taki jako alkohol) powinien być uchyla się uchylać się umieszczający dodatkowy nacisk na wątrobie. Jeśli metyl 1-próby jest układać w stogi , to byłoby najlepsze układać w stogi to z coś inny niż doustny steroid/prohormone, taki jak transdermal. Mleko oset (SYLIMAROL), alfa lipoic kwas, i N-acetyl-cysteine zwykle jest polecany pomóc chroń wątrobę. Dla dalszej informacji dalej 17aa steroidy i hepatotoxicity, zobaczy następujący artykuł:

Hepatotoxicity: Fakt lub Fikcję, przez Roy Harfiarza

kiedy biorący metyl 1-próbny, to jest najlepsze zacząć z z przynajmniej tydzień w dawka 5-10 mg widzieć jak jeden kontratakuje . Dużo prawo użytkowania znajduje ten zasięg być mający moc prawną , chwila inni dotyk idealna suma jest 20-40 mg. To zajmować miejsce aż do doświadczenie, bramki , i indywidualną reakcję. Dużo znajduje niższa dawka być tylko jak mający moc prawną jak wyższym jeden, ale z mniejszymi bocznymi skutkami. Z wyraz złożony taki jako ten, to jest ogólnie najlepsze błądzić na stronie ostrożności, specjalnie dla tamten tamten są mniejszy doświadczony z steroidami. Najbardziej wydawaj się znaleźć ich idealny dawka być w domu 10-30 mg długoterminowy. Rower długość powinna być trzymana krótka, w zasięgu 1-4 tygodni. W końcu, to jest specjalnie ważne zdjąć odpowiedni czas po każdym rowerze z tym ciałem pozwolić ciało ozdrowieć.


Suplement Fakty:
Służący Wielkość: 1 Tabletka Servings przez pośrednictwo Pojemnik: 60
Składnik Suma Przez pośrednictwo Służące
Metyl 1-Testosteron 5 mg*
pozdro :-)
  • 0
ich bin

kinek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety,motoryzacja, kulturystyka, sztuki walki!!!!

Napisano Ponad rok temu

Re: M1T
wiec wkońcu to jest steryd czy niee??
  • 0

jason1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stwa
  • Zainteresowania:sport;)

Napisano Ponad rok temu

Re: M1T
czy bezposredni steryd to nie ale modyfikowany jak najbardziej :-)
  • 0

kinek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety,motoryzacja, kulturystyka, sztuki walki!!!!

Napisano Ponad rok temu

Re: M1T
a czy go kupisz normalnie w sklepie z odrzywkami ??

[ Dodano: 31-10-2004, 9:20 ]
czy gdzie??
  • 0

jason1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stwa
  • Zainteresowania:sport;)

Napisano Ponad rok temu

Re: M1T
post obok ja jestem w stanie załatwic 8)
  • 0

krakus55
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: M1T
Czy doczekam sie az wypowie sie ktos z adminow albo znawcow??
  • 0

jason1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stwa
  • Zainteresowania:sport;)

Napisano Ponad rok temu

Re: M1T
po co ci administracja a kogo nazywasz znawcą :? bo konkretnie chyba najwiecej moga powiedziec osoby ktore brały a nie tylko gdzieś czytaki 8)
  • 0
ich bin

krakus55
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: M1T
Ty ale mnie nie interesuje opinia kogos kto bral, tylko kogos co wie cos na ten temat, najbardziej chodzi mi o skutki uboczne!!
  • 0

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: M1T
Trochę przeczytałem na anglojęzycznej stronie o tym i skutki uboczne są w postaci wyniszczenia wątroby, podniesionego ciśnienia, szybszego tętna, zawrotów głowy, omdleń, podwyższona agresja, wypadanie włosów, pojawianie się włosów na twarzy (u kobiet) itp. itd. Oczywiście skutki uboczne nie muszą u każdego wystąpić i pewnie są spowodowane nadmiernym i bezmyślnym zażywaniem tego środka. Swoją drogą dziwi mnie fakt, że niby to jest koks a można go kupić na wysyłkę w zagranicznych sklepach i w sumie nie wygląda jak steryd (lek) tylko bardziej jak suplement.
  • 0

Kafar1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1634 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: M1T
skutki uboczne podobne jak przy mecie czyli daje troche na watrobe ale nie ma retencji wody
  • 0
Sie skacze..Sie plywa..Bajerka jest..Cialko tez mam zajebiste

jason1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stwa
  • Zainteresowania:sport;)

Napisano Ponad rok temu

Re: M1T
co do wypisanych skutkow ubocznych przyznaje ;
- agresywnosc tak ale tylko w pierwszym tygodniu
-na wyniszczanie watroby jest sposob Sylimarol
-zawroty głowy bzdura ani u mnie ani u kumpla nic takiego nie wystepuje
-omdlenia to chyab prz dawkach 50mg :twisted:
A z resztą ile kasy wydaje się na odżywki bo ja przynajmiej wydawałem w 100tkach zł a efekty szkoda gadac na opakowaniach cudo brak słów poprostu tylko brać a w żeczywistosci wtopiona kasa wale naprawde sprawdziłem na sobie M1T to jest dopalacz puchnie się z tygodnia na tydzień w cztery tygodnie robisz się jak z cwiczeniami przez 3 miesiące na dobrej diecie i w 100-kach zł wtopionej kasie w odżywki czy to takie zdrowe jesc bardzo dużo spekulował bym , po 2 czy każy ma czas na diete bo ja nie zabardzo chodze do szkoły i nie bede do szkoły nosił ryzu bo przypał


Nie bede reklamy robił M1T ale naprawde dobry prosteryd w przystepnej kasie i tyle :PPPP

[ Dodano: Czw Lis 04, 2004 1:02 pm ]
bede w stanie załatwić 6 opakowan wiec jak ktoś chetny to na gg pisac albo na prv ;-)
  • 0
ich bin



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024