Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poczatkujacy po3ebuje pomocy..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Lukasz3miasto1418048742
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Poczatkujacy po3ebuje pomocy..
Od jakiegos czasu cwicze latem zaczynam cwiczyc intensywnieji chce zarzywac jakies srodki wspomagajace najpierw chail bym zaczac od zrzucenia paru kilo. Kolega polecil mi LIPIDEX i ZMA oraz karnityna drink. Czy to odpowiednie polaczenie ?? jakie sa skutki uboczne tych srodkow?? I czy wogole warte ja zarzywac jaesli proponujecie inne prosze o pomoc, z gory che zarznaczyc ze nie chce wydawac za duzo kasy i hailbym sie ograniczyc w 100zl miesiecznie. A no i jeszcze cos na temat diety jaka polecicie?? Tyle pytan tak malo czasu :)
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatkujacy po3ebuje pomocy..
Jesli chcesz zrzucic pare kilo to dieta redukcyjna. powinna byc w dziale odrzywianie
  • 0
Anglia

tomek85mazury
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatkujacy po3ebuje pomocy..
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

skup sie na diecie , ona cie bedzie kosztowac okolo 100zl na miesiac ,
dieta i tylko dieta nie kupoj zadnych odzywek , biegaj 4 razy na tydzien i rob brzuszki , jezdzij rowerem i bij w worek:)plywaj tez;)
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatkujacy po3ebuje pomocy..
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0
[you]
pozdro :P

Lukasz3miasto1418048742
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatkujacy po3ebuje pomocy..
1)Wiek - 18
2)Wzrost -182
3)Waga -75 chyba
4)Stopień zatłuszczenia -sredni glownie brzuch
5)Metabolizm - przecietny
6)Cel suplementacji: masa, rzeźba, siła, wytrzymałość itp. - rzezba
7)Staż treningowy - od pol roku silka 2 razy na tydzien i pompeczki w domu/ zwiekasz czestotliwosc od teraz do 6 raz na tydzien
8)Czy już brałeś jakieś suplementy/odzywki? [Jeżeli brałeś to wymień je] narazie nie
9)Czy przestrzegasz diety? [Jeżeli tak to podaj ogólną liczbę kcal, białek, tłuszczy i węglowodanów, jaka spożywasz]
mam zamiar przestrzegac kolega zaltwi mi diete od dietetyka byc moze

no to teraz prosze o bradzej szczegolowe info :)
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatkujacy po3ebuje pomocy..
jak bedziesz mial diete od dietetyka to looz :) najprawdopodobniej bedzie dobrze ulozona i nie bedzie w niej zadnych brakow wiec odzywki odstawiamy na bok [bo jezeli nie to najprawdopodobniej to 100zl bys wydal na jakas odzywke bialkowa :)]

Z suplementow to radze ci fat burnera z treca - 2 opakowania [zmiescisz sie w 100zl]

Przy odchudzaniu to nie suplementacja odgrywa znaczaca role a odpowieni trening i odzywianie - jezeli masz jeszcze jakiekolwiek pytania to pytaj

aha i fajnie bedzie jak wkleisz nam ta diete od dietetyka :)
  • 0
[you]
pozdro :P

Lukasz3miasto1418048742
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatkujacy po3ebuje pomocy..
Wkleic wam nie wkleje ale jak ktos chce to niech pisze na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] to wysle, ale dieta jest na rzezbe a nie na mase. Aha pytanie mam bo zapomnialem sie spytac dietetyka czy jesc owoce ?? bo tam nie ma ani slowa o owcoach ani warzywach jak czytam tyo jednye warzywo jakie zauwarzylem do ziemniaki i to raz w tygodniu. Wiem ze duzo owocow nie jesc bo cukier i te sprawy ale warzywa marchew itd to chyba mozna ... zreszta juz sam nie wiem . A jesli chodzi o srodki jakie bede bral to albo ZMA i LIPIDEXU albo HMB i jakis spalacz tluszczu ale jeszcze nie wiem dokladnie co zalezy co bedzie kumpel mial. Jak myslicie po jakim czasie beda efekty wizulane jesli mam zamiar trenowac 5 razy w tygoniu ( bo sob i niedziela zamknieta silka) no i moze cos w domu jeszcze i przestrzegac diety ..
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatkujacy po3ebuje pomocy..
;] a czemu diety nie chcesz wkleic ? %-)
  • 0
[you]
pozdro :P

Lukasz3miasto1418048742
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatkujacy po3ebuje pomocy..
odpowiedz na pytania co ci wkleje narazie mam bez przelicznika ilosci same produkty itd

[ Dodano: 06-07-2004, 10:58 ]
ok widze ze nikt juz nie odpisuje ale zdecydowalem sie na l-karnityne i hmb podobny mega efekty sa
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024