Skocz do zawartości


Czego tak mało...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_bolo_*

Guest_bolo_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Czego tak mało...
Chodzę na siłownie 3 miechy i przytyłem 3 kg. Na gainerze treca mass xxl 2kg, kreatynie tego megahuja i nie wiem co jest grane może przesto że nie tzrymałem diet. jadłem codzienie ryz z jogurtem, ryby itp.

Odpiszcie. Narra

GośćGuest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Czego tak mało...
Kreatyne bierze się dopiero po ok 1 roku ćwiczeń.Więc to jest twój pierwszy błąd na wejściu.Ja ćwicze 5 miechów i w ciągu pierwszych 3 miesięcy przytyłem 7kg,bez żadnych wspomagaczy.Tylko teraz coś nie chce iść.

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Czego tak mało...

Chodzę na siłownie 3 miechy i przytyłem 3 kg. Na gainerze treca mass xxl 2kg, kreatynie tego megahuja i nie wiem co jest grane może przesto że nie tzrymałem diet. jadłem codzienie ryz z jogurtem, ryby itp.

1. jak juz gosc powiedzial - za wczesnie kreta + widze, ze nie jestes do konca obeznany w temacie i zapewne ni przestrzegaes "zasad" przy braniu krety
2. na mass xxl jak przytyles bez diety 2kg to swiadczy tylko i wylacznie o klasie tego odzywka :D :mrgreen: (na mct bez diety bys tyle nie osiagnal %-))) )
3. tak to na pewno jest wina tego, ze nie przestrzegales diety - dieta to podstawa - zapraszam do forum odzywianie (podwieszony post z przykladowymi dietami - wybierz sobie odpowiednia)
4. odpowiedni trening (forum trening 0 masz tam przykladowe tr. na mase) - pamietaj, ze w kulturystyce wazna jest cyklicznosc.

jesio jakies pytania ??
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Czego tak mało...

Kreatyne bierze się dopiero po ok 1 roku ćwiczeń.Więc to jest twój pierwszy błąd na wejściu.Ja ćwicze 5 miechów i w ciągu pierwszych 3 miesięcy przytyłem 7kg,bez żadnych wspomagaczy.Tylko teraz coś nie chce iść.

acha a Ciebie - gosc - zapraszam do forum suplementacja - poradzimy cos na to ;) (widze, ze masz jakies pojecie o co tu chodzi wiec ni pytam czy masz diete - mam nadzieje, ze tak; na wszelki wypadek - looknij na forum odzywianie ;))
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024