Skocz do zawartości


Zdjęcie

bioanabol


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

gg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

bioanabol
ma ktops jakies informacje na temat bioanabolu
  • 0


Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: bioanabol
Napisz co chcial bys wiedziec??? Postaram Ci sie pomuc :)
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

gg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: bioanabol
Mozliwie jak najwiecej informacji dotyczacych tego specyfiku. z gory dzieki
  • 0


Kafar1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1634 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: bioanabol
Bionabol czyli tzw.popularna metka wpisz se w wyszukiwarce i masz full informacji.
  • 0
Sie skacze..Sie plywa..Bajerka jest..Cialko tez mam zajebiste

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: bioanabol
Bionabol w duzym stopniu uszkadza wtrobe, prowadzi do ginekomestrii. Jak wiekszosc koksow powieksza miesien sercowy. Mozna by tu jeszcze duzo wymieniac, ale podalem Ci te najwarzniejsze. Chcesz to wysle Ci zdjecie bionabolu??? :)
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

Kafar1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1634 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: bioanabol
Oczywiscie skutki mozna zminimalizowac stosujac odpowiednie preparaty.
  • 0
Sie skacze..Sie plywa..Bajerka jest..Cialko tez mam zajebiste

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: bioanabol
Bionabol jest środkiem, który szczególnie łatwo aromatyzuje i konwertuje do estrogenów, a duży przyrost masy mięśniowej połączony jest z zatrzymywaniem w tkankach organizmu dużych ilości wody. Przyjmowanie Bionabolu może prowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń niektórych organów wewnętrznych (np. wątroby, trzustki, nerek), a w następstwie np do: nadciśnienia tętniczego, obrzęków, przeciążenia serca i układu krążenia, łysienia, zmian zapalnych skóry, ginekomastii. Nawet stosując dawkę zalecaną przez lekarzy rzędu 10 - 15 mg. można sobie uszkodzić wątrobę jeżeli np. wcześniej chorowało się na wirusowe zapalenie wątroby lub jest się szczególnie wrażliwym na ten lek!

Przy wszelkich niepokojących objawach np. zmniejszeniu masy ciała zamiast powiększeniu, zażółceniu skóry, osłabieniu, objawach podobnych jak w czasie przeziębienia, nudnościach, wymiotach powinno się przerwać cykl i udać do lekarza. Przestrzegam przed przyjmowaniem sterydów z jednoczesnym, nawet okazjonalnym piciem alkoholu (piwo też zawiera alkohol!!!).

Warto mieć na uwadze to, że Bionabol jako doustny 17 alfa metylo-steryd jest w znacznym stopniu hepatotoksyczny. Szczególnie stosowany w większych dawkach (powyżej 15 mg na dobę) przez okres dłuższy niż 4 tygodnie. Dłuższe stosowanie zawsze powinno się odbywać z jednoczesną kontrolą tzw. wskaźników wątrobowych.

Bionabol stosowany przez młode osoby, u których nie zostały jeszcze zakończone procesy rozwoju organizmu może doprowadzić do przedwczesnego kostnienia chrząstek i zahamowania wzrostu.

Inne spotykane skutki uboczne:
zaburzenia popędu płciowego, pobudzenie psychomotoryczne, hepatotoksyczność, podenerwowanie, łojotok, zatrzymanie kwasów żółciowych, zawroty i bóle głowy, powikłania kardiologiczne, wymioty i mdłości, bilirubinemia, laksacja, wapnioza, żółtaczka choleostatyczna, rak wątroby, zarastanie nasad kości długich, upośledzone trawienie, wymioty, bolesność wątroby, zatrzymanie elektrolitów, podwyższenie poziomu ”złego” cholesterolu, pękanie podskórnych naczyń krwionośnych, swędzenie skóry, bóle głowy, zaburzenia widzenia, zasłabnięcia.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

Kafar1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1634 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: bioanabol
Nic nowego.
  • 0
Sie skacze..Sie plywa..Bajerka jest..Cialko tez mam zajebiste

gg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: bioanabol
tak czy owak dzieki za info
  • 0


GośćGuest_Thomass_*

Guest_Thomass_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: bioanabol
bionabol? hmm no powiem ci że brałem metke rosyjską i bionabol.i lepszy jest bionabol.więcej masy zrobisz siły.jest ok 8) 8)

Kafar1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1634 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: bioanabol
Jak masz chrzanic glupoty to lepiej nic nie mow. Widac ze masz zero pojecia o koksowaniu skoro wypisujesz takie glupoty. :lol:
  • 0
Sie skacze..Sie plywa..Bajerka jest..Cialko tez mam zajebiste

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: bioanabol
Hahaha koles, ale glupote pierdolno***!!! A tak apropo czym sie rozni Bionabol od Mety??? Widac, ze masz pojecie!!! A jesli mozna wiedziec ile wzioles tej mety???
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

GośćGuest_renka_*

Guest_renka_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: bioanabol
co to wogole jest bioanabol??jak to brac???na jakiej zasdzie dziala??moj nr gg 6753432 :arrow:

Kafar1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1634 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: bioanabol
Bionabol to taki batonik w czekoladzie kupisz go w supermarkecie :lol: :lol: :lol:
  • 0
Sie skacze..Sie plywa..Bajerka jest..Cialko tez mam zajebiste

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: bioanabol
%-)))))))))



spadlem z kresla %-))) :D :lol: :lol: :lol: :D

renka mam nadzieje, ze zrozumiales co kafar chce przez to powiedziec (kafarq ale Ty bystrzak jestes ;)) i wyciagniesz odpowiednie wnioski...
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Martin_Aryjczyk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bioanabol
nie piszce na tym forum - jak nie rozróżniacie mety od bionabolu !!!!!!!!!!! TO JEST jedno i to samo tylko produkowane w Bułgarii a rezuktaty są identyczne - nie ma lepszej i gorszej 5mg na tabletke!!!!!!!!!!!!!!żałosne pytanie zaśmiecasz tylko forumn
  • 0

DaYmon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: bioanabol
Bionabol to jest po prostu nazwa handlowa mety bulgarskiej wiec to jest zwykla meta i niczym sie nie rozni od mety np. ruskiej albo polskiej
  • 0
KOKS TO OSTATNIA DESKA RATUNKU WIĘC NIE SIĘGAJ PO NIEGO ODRAZU


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024