Skocz do zawartości


DEXTROSE - szkodliwe??? Pomóżcie!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Adaś_*

Guest_Adaś_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

DEXTROSE - szkodliwe??? Pomóżcie!!!
Niedawno zamówiłem kreatynke w proszku i w promocji dostałem "dextrose" czyli dekstroze.Po przeczytaniu licznych informacji byłem gotowy brać tą kreatyne razem z tą dekstrozą ponieważ podobno daje to dobry efekt ale... no właśnie kumpel napisał mi to na temat DEKSTROZY : "Dextrose to jest zajebisce szkodliwe nie bierz tego przestaniesz cwiczyc a chormon bedziesz mial dalej wytwarzany bedziesz obrastal w tłuszcz mam nadzieje ze sie tego nie dotkniesz..." no i efekt jest taki że dextrosa stoi nie otwarta i biore samą kreatynke... Co wy o tym myślicie??? Pomóżcie... :roll:

GośćGuest_Apacz_*

Guest_Apacz_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: DEXTROSE - szkodliwe??? Pomóżcie!!!
Nie bój się. Dextrosa nie jest szkodliwa sam ją zażywałem z kreatyną. A jeśli dalej się boisz jej zażywać to kup sobie glukoze w aptece lub sklepie i bedziesz miał to samo.

GośćGuest_lukas 321_*

Guest_lukas 321_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: DEXTROSE - szkodliwe??? Pomóżcie!!!
dexstoza z kreatyna jest poprostu zajrbista

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DEXTROSE - szkodliwe??? Pomóżcie!!!
ja powiem tak cząsteczka dextrozy jest bardzo podobna do cząsteczki glukozy ma natomiast więceń wiązań. Nie otłuścisz sie absolutnie mozesz brac
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_Adaś_*

Guest_Adaś_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: DEXTROSE - szkodliwe??? Pomóżcie!!!
No dzięki narazie same głosy na "TAK" czekam na jeszcze więcej opinii ,właśnie zamówiłem następną paczke kreatynki i spróbuje z tą dekstrozą :wink:



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024