Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spokojnie, nie taki Nerwowy jak się patrzy. Cześć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Nerwowy
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Spokojnie, nie taki Nerwowy jak się patrzy. Cześć

Witam wszystkich!

Jestem studentem, mam 20 lat (21 we wrześniu). Nie wiem dokładnie co chcielibyście o mojej osobie wiedzieć (nie jestem interesującą osobą). Mam trudny charakter, często się wściekam o błahostki i nie boję się powiedzieć człowiekowi co o nim sądzę, nie jestem pozerem ani "przechwalaczem", nie lubię wątróbki : /, kocham muzykę nie rozstaję się z nią nigdy. Słucham wszystkiego, muzyka jest zbyt piękna żeby zamykać się pod kloszem jednego gatunku. Kocham Dota 2 :D Jestem bardzo wstydliwy, ale tylko do momentu pierwszego kontaktu potem już z górki :D. Boję się dziewczyn, a raczej tego co mogą Sobie o mnie pomyśleć (jezeli jakas mnie interesuje, jezeli nie - zlewam to). Jestem brunetem, mam ok. 173 +/-, 78kg, szare oczy i chciałbym urosnąć jeszcze (chociaż to chyba nie jest możliwe :( ) Moja przygoda ze zdrowym stylem życia, zaczęła się kilka lat temu, i ciągnie się do teraz. Problemem jest jednak, ze z monumentalnymi przerwami, jednocześnie z zerowymi wynikami. Jestem astmatykiem i alergikiem, niestety od jakiś 2 lat alergia zmieniła swój przebieg z fizycznego (oddychanie pułkami, grzybami) na fizyczny + emocjonalny. Ataki alergii występują u mnie w momentach stresu, pomyślenia o stresie który może nastąpić, jednoczenie zestresowanie się ta myślą. W momencie zdenerwowania, lub mocnego zmęczenia, próbuję panować nad emocjami, jednak nie zawsze to wychodzi. Występują u mnie wtedy na całym ciele swędząco-piekąco-bolące czerwone plamy, które na siłę muszę podrapać ( w tym przypadku drapanie koi ból, nie nasila go), pomaga także okład z zimnej wody. Niestety co do swojego zdrowia jestem bardzo olewający - niestety. Jestem w sumie osoba pół na pół leniwą, bo lubię poleniuchować ale i lubię się spocić. Na szczęście dostałem leki na przewleką pokrzywkę idiopatyczną, na dniach zrobię testy alergologiczne, dla testu spróbuję się zestresować i mam nadzieję wrócę do biegania, i jakiś konkretnych treningów. Mam nadzieję, ze żadna durna alergia nie pokrzyżuje moich planów.

Oh.. byłbym zapomniał, jestem Oskar, a jak Ci na imie :)?


Użytkownik Nerwowy edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Maravia
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 2603 postów
  • Pomógł: 3
98
Dobra
  • Płeć:Kobieta
  • Wzrost [cm]:168
  • Waga [kg]:53

Napisano Ponad rok temu

Re: Spokojnie, nie taki Nerwowy jak się patrzy. Cześć

Witaj na forum nerwowy alergiku :) nie jesteś sam...hahhaha :crazy2:


  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spokojnie, nie taki Nerwowy jak się patrzy. Cześć

witam:) alergikiem i astmatykiem tez jestem


  • 0

TKWM



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024