Skocz do zawartości


Zdjęcie

Genomyx Decimate Powder


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Ankieta: spalacz decimate opinie najlepszy spalacz w proszku (1 użytkowników oddało głos)

Jak oceniasz suplement ?

 1. Bardzo dobry (1 głosów [100.00%])

  Procent z głosów: 100.00%

 2. Dobry (0 głosów [0.00%])

  Procent z głosów: 0.00%

 3. Średnia odżywka (0 głosów [0.00%])

  Procent z głosów: 0.00%

 4. Słaby (0 głosów [0.00%])

  Procent z głosów: 0.00%

Ocenia działania

 1. Masa (0 głosów [0.00%])

  Procent z głosów: 0.00%

 2. Siła (0 głosów [0.00%])

  Procent z głosów: 0.00%

 3. Wytrzymałość (0 głosów [0.00%])

  Procent z głosów: 0.00%

 4. Redukcja tłuszczu (1 głosów [100.00%])

  Procent z głosów: 100.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

Emperor
 • Ekspert
 • PipPipPipPip
 • 542 postów
 • Pomógł: 2
3
Neutralna
 • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Genomyx Decimate Powder

Decimate - to najnowszy, rewolucyjny produkt firmy Genomyx, który jednocześnie topi tłuszcz i chroni mięśnie przed katabolizmem. Jest to potężny suplement o wszechstronnym składzie, wspomagający spalanie tkanki tłuszczowej. Składniki zostały tak dobrane by szczególnie spalać tkankę tłuszczową w okolicach brzucha i bioder.
 

 • Potężne wielokierunkowe spalanie tłuszczu
 • Najlepszy spalacz w proszku dostępny na rynku
 • Spalacz oddziałujący szczególnie na tkankę tłuszczową brzuszną
 • Skuteczne działanie termogeniczne
 • Hamuje nadmierny apetyt
 • Przyspiesza przemianę materii

W przeciwieństwie do większości obecnych spalaczy na rynku nie powoduje nadmiernego pobudzenia. Producenci często dodają masę stymulantów do swoich spalaczy by ukryć słabe działanie termogeniczne mocnym pobudzeniem ośrodkowego układu nerwowego. Decimate zawiera naukowo dobrane składniki o udowodnionym skutecznym działaniu spalającym tłuszcz.

Co więcej, spalacz Genomyx Decimate Powder poza składnikami spalającymi uporczywy tłuszcz zawiera antyutleniacze, substancje aktywne regulujące ciśnienie krwi oraz przeciwzapalne. To rarytas wśród spalaczy!
 

###OBRAZ_USUNIETY###

Ekstrakt zeilonej kawy (standaryzowany na kwasy chlorogenowy i kawowy) redukuje poziom tkanki tłuszczowej, zmniejsza stężenia triglicerydów i homocysteiny, podnosi stężenie adiponektyny i zmniejsza poziom cytokin zapalnych.
 

Piperyna zwiększa dopływ krwi do przewodu trawienia, zmniejsza produkcję kwasu żołądkowego, dba o dokładne rozprowadzenie zawartości w żołądku i jelicie cienkim, podnosi aktywność enzymów transportujących np. aminokwasy (gamma-glutamyl-transpeptydaza). Zwiększenie biologicznej dostępności substancji witalnych jest szczególnie ważne dla osób ze złym wchłanianiem substancji odżywczych. To np. seniorzy, osoby po chemoterapii, alkoholicy, osoby na diecie głodowej. Bioperyna przynosi korzyści także sportowcom, spożyte składniki żywnościowe są optymalnie wykorzystane.
Nasila spalanie tkanki tłuszczowej i ma działanie antycellulitowe.

Szałwia Czerwonokorzeniowa pozytywnie wpływa na przemiany metaboliczne tłuszczy zachodzące w wątrobie.

Badania prowadzone u ćwiczących osób sugerują, że wydzielająca się podczas wysiłkufenyloetyloamina może wywoływać fenomen euforii biegacza, objawiający się poprawą nastroju oraz zwiększeniem wytrzymałości i odporności organizmu na ból. Wyniki badań wskazują, że umiarkowane ćwiczenia podnoszą poziom fenyloetyloaminy u większości ludzi, który zwiększa się ze wzrostem intensywności ćwiczeń.

Paeonia to ekstrakt z korzenia piwonii uznawany w medycynie ludowej za środek wzmacniający.

Jabłczan kofeiny jest błyskawicznie wyłapywany z układu pokarmowego i wraz z krwioobiegiem szybko dociera do układu nerwowego. Następnie przenika przez barierę krew/mózg i wykorzystując swoją analogię w budowie do adenozyny, łączy się ze specyficznymi dla niej receptorami na powierzchni błon komórek nerwowych trwale je blokując. Ponieważ adenozyna przenosi w mózgu sygnał o zmęczeniu organizmu, kofeina blokuje ten przekaz i niweluje jego pierwsze objawy. Dzięki suplementacji czystą kofeiną bezwodną przed treningiem możesz zwiększyć swoja motywację i na długo oddalić odczucie fizycznego i psychicznego wyczerpania, utrudniające jego kontynuacją. Kofeina nasila wydzielanie epinefryny (adrenaliny), która stymuluje układ krwionośny i oddechowy oraz mięśnie do intensywniejszej i bardziej wydajnej pracy. W wyniku działania tego hormonu w tkance mięśniowej nasila się metabolizm węglowodanów, a w tkance tłuszczowej proces lipolizy (początkowy etap spalania tłuszczu).


 • 0Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020