Skocz do zawartości


Zdjęcie

AI SPORTS Green Coffee Bean Extract


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Ankieta: ekstrakt z zielonej kawy (2 użytkowników oddało głos)

Jak oceniasz produkt?

 1. Bardzo dobry (1 głosów [50.00%])

  Procent z głosów: 50.00%

 2. Dobry (0 głosów [0.00%])

  Procent z głosów: 0.00%

 3. Średni suplement (1 głosów [50.00%])

  Procent z głosów: 50.00%

 4. Słaby (0 głosów [0.00%])

  Procent z głosów: 0.00%

Ocena działania:

 1. Redukcja tkanki tłuszczowej (1 głosów [50.00%])

  Procent z głosów: 50.00%

 2. Siła (0 głosów [0.00%])

  Procent z głosów: 0.00%

 3. Wytrzymałość (1 głosów [50.00%])

  Procent z głosów: 50.00%

 4. Redukcja tłuszczu (0 głosów [0.00%])

  Procent z głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

Emperor
 • Ekspert
 • PipPipPipPip
 • 542 postów
 • Pomógł: 2
3
Neutralna
 • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

AI SPORTS Green Coffee Bean Extract
AI SPORTS Green Coffee Bean Extract

W przewodzie pokarmowym obniża wchłanianie cukrów, dzięki czemu organizm aktywniej czerpie z zapasów zgromadzonych w organizmie. Zwiększa również czułość komórek na insulinę. Jest silnym przeciwutleniaczem. Ciekawą właściwością kwasu chlorogenowego jest obniżanie skoków poziomu glukozy po posiłku.

 
Ziarna zielonej kawy zawierają kwas chlorogenowy – CGA. Termiczna obróbka (proces palenia kawy) drastycznie zmniejsza zawartość kwasu chlorogenowego, dlatego tylko zielone ziarna mają właściwości odchudzające. Zielona kawa ma wysoki poziom kwasu chlorogenowego przez co jest zdolna do obniżenia ciśnienia tętniczego rozkurczowego i skurczowego w bezpieczny sposób.
 
Badania prowadzone nad skutecznością ekstraktu z zielonej kawy wykazały, że znajdujący się w nie palonych ziarnach kwas chlorogenowy jest nie tylko silnym przeciwutleniaczem, ale także zmniejsza wchłanianie cukrów w przewodzie pokarmowym, dzięki czemu organizm zaczyna wykorzystywać zapasy tłuszczowe zgromadzone w tkankach. Wobec przytoczonych faktów ekstrakt z Green Coffee wydaje się być potencjalnie skutecznym składnikiem tabletek odchudzających, ale czy przypadkiem ekstrakt z zielonej kawy nie jest kolejnym chwytem marketingowym, który wykorzystywany jest w celu zwiększenia sprzedaży tabletek typu weight loss?
 
Wszystko wskazuje na to, że ekstrakt z Green Coffee i zawarty w nim kwas chlorogenowy stanowią wręcz idealny kompleks wspomagający odchudzanie. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że dla osób o wysokim współczynniku BMI takie informacje mogą stanowić nic nie znaczący frazes, dlatego postanowiliśmy przedstawić wyniki badań naukowych, które potwierdziły skuteczność ekstraktu z zielonej kawy (z ang. Green Coffee Bean Extract lub GCBE) znajdującego się w tabletkach typu weight loss.
 
Ekstrakt z Green Coffee, czyli potwierdzona skuteczność w walce z otyłością i nadwagą
 
Badania nad skutecznością tabletek odchudzających, zawierających w swoim składzie ekstrakt z zielonej kawy, były prowadzone przez 22 tygodnie w Applied Food Sciences Inc (Austin, TX) . Grupa poddana testom liczyła 16 osób. W czasie trwania testów nad skutecznością GCBE osobom tym aplikowano tabletki odchudzające, w których składzie znajdował się ekstrakt z Green Coffee.
 
Badanym podawano ekstrakt z Green Coffee w trzech dawkach:
 
wysoka zawartość ekstraktu z zielonej kawy – 1050 mg
niska zawartość ekstraktu z zielonej kawy – 700 mg
tabletki nie zawierające ekstraktu z zielonej kawy – 0 mg (placebo)
Między poszczególnymi okresami zastosowano 14 dniową przerwę w podawaniu GCBE, aby pozwolić organizmowi na pozbycie się choćby śladowych ilości ekstraktu, ponieważ mogło to doprowadzić do sfałszowania wyników. Dawki leków były podawane wszystkim pacjentom w tym samym czasie a w trakcie badań dokonywano szczegółowych pomiarów masy ciała, określano współczynnik BMI, stopień otłuszczenia ciała oraz tętno, a także ciśnienie tętnicze.
 
Po zakończeniu testów badacze opublikowali naprawdę obiecujące wyniki w wielu pismach branżowych i literaturze poświęconej profilaktyce i leczeniu otyłości i nadwagi.

 
 
Uzyskane wyniku przedstawiają się następująco:
 
średni spadek masy ciała u osób biorących udział w testach: – 8,04 ± 2,31 kg
średni spadek współczynnika BMI: -2,92 ± 0,85 kg/m2
średni spadek stopnia otłuszczenia ciała: -4,44% ± 2,00%
nieznaczny spadek częstotliwości akcji serca: -2,56 ± 2,85 uderzeń na minutę
Powyższe dane pozwalają nie tylko zaufać kampaniom marketingowym, które mają na celu wygenerowanie zysków dla koncernów farmaceutycznych, ale stanowią wiarygodny dowód skuteczności tabletek odchudzających zawierających ekstrakt z Green Coffee.
 
Ekstrakt z Green Coffee a inne schorzenia
 
Oczywiście wpływ ekstraktu z zielonej kawy na proces odchudzania ma znaczenie fundamentalne, ale nie sposób przejść obojętnie wobec wpływu na funkcjonowanie organizmy w ogóle. Dobroczynny wpływ ekstraktu z Green Coffee dotyczy także wielu narządów i układów ludzkiego organizmu, ponieważ powrót do właściwej wagi ciała prowadzi do wielowymiarowej poprawy stanu zdrowia i poprawy samopoczucia.

Skład: 1 kap. zawiera 350mg ekstraktu z zielonych ziaren kawy (50% Kwasu Chlorogenowego)

Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 120

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1-3 porcje Green Coffee Bean Extract dziennie, najlepiej po przebudzeniu oraz przed treningiem lub głównym posiłkiem oraz przed snem.


 • 0Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024