Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stacki???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Stacki???
Spójrzmy na to fachowym okiem chodzi o rodzaj kreatyn a nie ilość :D Większe ilości kreatyny wcale nie znaczy że są lepsze :D Tylko lepsze to te mocniejsze i lepiej się wchłaniające kreatyny. A po za tym Universal a BioGenix to całkiem inna półka :D Sumując: STORM MA MOCNIEJSZE KREATYNY I JEST LEPIEJ WCHŁANIANY PRZEZ ORGANIZM NIŻ CP :D

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Stacki???
Nie podzielam twojej radości gdyż tylko u nas universal jest wyznacznikiem radości,na zachodnich forach jest to firma jak Biogenix,dla szerszego odbiorcy,też ich nazwa Universal-czyli odżywki uniwersalne,dla każdego.Co do składu to jest on następujący:

Glukonat kreatyny

Orotan kreatyny Kreatyna AKG

Jablczan kreatyny

Monohydrat kreatyny

Magnezowy chylat kreatyny


Poczciwe mono,magnezowy chelat który w teorii jest mocny,wyśmiewany przez ciebie jabłczan,glukonat i jedyna formuła która może zwiększać poziom energi to orotynian.Ale podważe to co ty napisałes,w 1 porcji masz 5 gram kreatyny w 5 różnych jej odmianach(nie są podane poszczególne ilości),nie jest to ilość przy której zróznicowanie form kreatyn mogłby się okazac lepszą formułą niż sam jabłczan z CP.Gdyby na porcje było 5 gram kreatyny w połączeniu w połowie orotynianu i jabłczanu to bym się zgodził(gdyż są to dwie najbardziej energetyczne formy kreatyny)a w tym wypadku tak nie jest.Żeby nie było zjadłem 80% dostępnych form kreatyny na rynku,jestem na nią podatny.
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Stacki???

Nie podzielam twojej radości gdyż tylko u nas universal jest wyznacznikiem jakości,na zachodnich forach jest to firma jak Biogenix,dla szerszego odbiorcy,też ich nazwa Universal-czyli odżywki uniwersalne,dla każdego.Co do składu to jest on następujący:

Glukonat kreatyny

Orotan kreatyny Kreatyna AKG

Jablczan kreatyny

Monohydrat kreatyny

Magnezowy chylat kreatyny


Poczciwe mono,magnezowy chelat który w teorii jest mocny,wyśmiewany przez ciebie jabłczan,glukonat i jedyna formuła która może zwiększać poziom energi to orotynian.Ale podważe to co ty napisałes,w 1 porcji masz 5 gram kreatyny w 5 różnych jej odmianach(nie są podane poszczególne ilości),nie jest to ilość przy której zróznicowanie form kreatyn mogłby się okazac lepszą formułą niż sam jabłczan z CP.Gdyby na porcje było 5 gram kreatyny w połączeniu w połowie orotynianu i jabłczanu to bym się zgodził(gdyż są to dwie najbardziej energetyczne formy kreatyny)a w tym wypadku tak nie jest.Żeby nie było zjadłem 80% dostępnych form kreatyny na rynku,jestem na nią podatny.


  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Stacki???

Nie podzielam twojej radości gdyż tylko u nas universal jest wyznacznikiem radości,na zachodnich forach jest to firma jak Biogenix,dla szerszego odbiorcy,też ich nazwa Universal-czyli odżywki uniwersalne,dla każdego.Co do składu to jest on następujący:

Glukonat kreatyny

Orotan kreatyny Kreatyna AKG

Jablczan kreatyny

Monohydrat kreatyny

Magnezowy chylat kreatyny


Poczciwe mono,magnezowy chelat który w teorii jest mocny,wyśmiewany przez ciebie jabłczan,glukonat i jedyna formuła która może zwiększać poziom energi to orotynian.Ale podważe to co ty napisałes,w 1 porcji masz 5 gram kreatyny w 5 różnych jej odmianach(nie są podane poszczególne ilości),nie jest to ilość przy której zróznicowanie form kreatyn mogłby się okazac lepszą formułą niż sam jabłczan z CP.Gdyby na porcje było 5 gram kreatyny w połączeniu w połowie orotynianu i jabłczanu to bym się zgodził(gdyż są to dwie najbardziej energetyczne formy kreatyny)a w tym wypadku tak nie jest.Żeby nie było zjadłem 80% dostępnych form kreatyny na rynku,jestem na nią podatny.

Ładnie opisane :D Czyli ja rozumiem z tego że bardziej wolisz CP od Storma. Sorry ale ja stawiam na Storma i nie interesuje mnie co piszą na zagranicznych forach. Interesują mnie tylko efekty suplementacji na kreatynie. A tak na marginesie ja się nie wyśmiewam z jabłczanu ani z innych form kreatyn, tyko z tego że porównujesz Storma z CP :D Każdy ma własne zdanie i niech Każdy jak chce Sobie porówna oba staki... Ja wybieram Storma :D

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Stacki???
Nie zrozumieliśmy się.Napisałem że przyrosty bede podobne,bo to że jest kilka form kreatyny nie znaczy że klapnie mocniej.Zaczynałem swoją przygode od mono,później był Cytrynian który mnie rozczarował,przyszła kolej na CP który dał bardzo dobre przyrosty,później był Storm który dał przorosty porównywalne do CP.Radze zamiast jeść 2 lub 3 raz Storm zjeść HP lub Clouta.

P.S.Uwielbienie marek z usa może nie być zbyt fajne,gdyż polskie prawo jest tak restrykcyjne iż ciężko robić u nas wałki ze składem,co nagminnie zdarza się w suplach z usa.Tam nie wiele trzeba uczynić by miec firme.Do nie dawna było bardzo chwalone Dymatize a dziś wiadomo ze oszukiwali w białku i ich Xpand to cień samego siebie sprzed kilku lat.
  • -1
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Stacki???

Nie zrozumieliśmy się.Napisałem że przyrosty bede podobne,bo to że jest kilka form kreatyny nie znaczy że klapnie mocniej.Zaczynałem swoją przygode od mono,później był Cytrynian który mnie rozczarował,przyszła kolej na CP który dał bardzo dobre przyrosty,później był Storm który dał przorosty porównywalne do CP.Radze zamiast jeść 2 lub 3 raz Storm zjeść HP lub Clouta.

A ja brałem tak: Pierwszy cykl oczywiście na mono, drugi to było też mono, trzeci był Storm, czwarty CP, piąty Storm... I powiem tak że byłem zadowolny z tych cykli ale jeśli chodzi o CP to miałem mniejsze przyrosty od Storma. Dla tego postanowiłem Storma brać dalej... Później był BSN N.O. - Xplode - to jest kurwa zajebisty STAK największe przyrosty jakie kiedy kol wiek miałem :D Miałem dosyć dużo cykli na kreatynie, to nie czyni ze mnie eksperta ale wiem to i owo... A co do HP też jadłem i powiem że był OK ale i tak lepszy był N.O.-X.


P.S.Uwielbienie marek z usa może nie być zbyt fajne,gdyż polskie prawo jest tak restrykcyjne iż ciężko robić u nas wałki ze składem,co nagminnie zdarza się w suplach z usa.Tam nie wiele trzeba uczynić by miec firme.Do nie dawna było bardzo chwalone Dymatize a dziś wiadomo ze oszukiwali w białku i ich Xpand to cień samego siebie sprzed kilku lat.

Xpanda brałem też trochę ale nie był taki zły a co się teraz z Nim stało :D

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Stacki???
No tak NO-Xplode dobrze pompuje,ale jest nie ekonomiczny bo tzreba zwiększać porcje w późniejszym etapie suplementacji(ja dochodziłem juz do 3 porcji na raz).Ale HP nie może rywalizowac z No-X bo No-X to pomper przed treningowy(ma tylko 2 gramy kreatyny) a HP to stack kreatynowy.Ja miałemok. 5 cykli na mono,2 na cytrynianie,1 na CP i 1 na Creafusion(padaka totalna),Storm,HP,2 razy Clout,1 Cubed(czysty jabłczan).Mój staż to 6 lat więc to się rozłożyło w czasie.Przy CP pomyślałem tak samo,wzme Creafusion który ma mocniejszy skład i będzie jeszcze lepiej,niestety grubo się przeliczyłem.Jak wyglądała twoja dieta przy CP,może tam był problem?Dużo czynników może wpływac na to że nam się cykl nie uda.A nowy Xpand to już tylko smak,najnowsze jego odsłony(poza pierwszą która działała)nie dają żadnych pozytywów.Jest to opinia wielu klientów sklepu,jak i moja.
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

GośćGuest_STORM_*

Guest_STORM_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Stacki???
podobno cell massie bsna nie bylo cem3 tylko mono,i w no xplode tez to prawda.

Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Stacki???
Była taka plotka,ale okazało się że wyniki wychodza podobne do mono ale jest to CEM3
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

GośćGuest_STORM_*

Guest_STORM_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Stacki???
dzieki za odpowiedz,zastanawialem sie czy to prawda czy kit.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024