Skocz do zawartości


Zdjęcie

Epistane???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

lex1900
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Epistane???
Witam
Wiem ze tu juz duzo tego jest ale mam pare pytanek. Bawie sie w atletyke (triatlon)oczywiscie nie profesjonalnie, raczej dla samego siebie. 2-3 tren silowych/tyg I 2-3 wydolnosciowych. Staram sie miec wolne tylko w Niedziele. Oczywiscie dieta jest i staram sie podtrzymac jak tylko moge. Zakupilem sobie Epistane z mysla o podbudowaniu sily w treningach silowo/wyczynowych, niestety nie przeczytalem wielu forum na temat tego jak zle to moze wplynac na jadra, sutki itd...A przez ostatnie pare dni czytam i czytam i nie moge uwierzyc ze takie to niby legalne ale... nie do konca bo skutki uboczne i toksycznosc jednak jest.
Przeczytalem juz wszystkie porady na temat pct itd. \
Moim pytankiem jest czy musze brac ta nolve (clomid jest zbyt toksyczny i ma wiele skutkow ubocznych, zreszta ani do cloma ani do nolvy nie mam dostepu)czy np Formadrol wystarczy?
(Oczywiscie mam oslonki itd ale to mnie nie interesuje)
Czy jest tu ktos kto to bral? Wystraszyla mnie nie tyle co toksycznosc tego produktu ale glownie skutki uboczne. Moze ktos by mi napisal jak sie czul kiedy byl na tym i jak po i przy jakim pct bo do Nolvy nie mam zadnego dostepu? Mysle zeby to brac spokojnie czyli w mniejszych dawkach. 20/20/30/40
Jeszcze zrobie maly reserch i jezeli bede uwazal ze to jest za mocne to albo pomniejsze dawki do minimum czyli 10/20/20/30, albo dam sobie spokoj bo jaj sobie nie dam zmniejszyc.
Prosilbym o opinie ludzi ktorzy to wzieli!
Pozdrawiam i dziekuje.


Ps Mam 28 lat, 184 cm/88kg
  • 0

micek20
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 2579 postów
  • Pomógł: 2
294
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Piłka nożna , siatkowka , reczna , i zelastwo
  • Staż [miesiące]:5 lat napewno a nie pamietam dokladnie
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :48
  • Pas [cm]:88
  • Udo [cm]:69
  • Przysiad [kg]:malo
  • Wyciskanie [kg]:190
  • Martwy ciąg [kg]:250
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: Epistane???
z dupy gadanie clomim i jego szkodliwosc jest minimalna na watrobe lekko podyzsza wskaznik ale nie ma co gadac nawet clomi jest toksyczny ?? gdzie tak wyczytales bardzo malo szkodliwy jest
  • 0
Masz sprawe pisz na priv GG 9369832

lex1900
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Epistane???
Z dupy gadanie to sobie z mamusia mozesz gangster...Jezeli cos jest lekiem dla kobiet, oczywiscie ze jest niebezpieczny dla zdrowia, dla mezczyzn. zreszta masz kompa i google i nie gadaj mi tu glupot bo nie bylo to moje pytanko. Zreszta jak juz wczesniej pisalem, dla analfabetow.... Nie mam dostepu do nie legalnego geara...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024