Skocz do zawartości


Zdjęcie

Treningi kilka pytań


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

mati113
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Fotografia, pożarnictwo, motoryzacja, sport

Napisano Ponad rok temu

Treningi kilka pytań
Witajcie!

Mam do Was pytanie co wypijać (przez, w trakcie, po) treningu.Wiem że oczywiście woda niegazowana ale coś więcej ? jakieś witaminy czy coś ? mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi.Mam też problem bo jest dzień w którym chce mi się ćwiczyć i przez 2/3 tyg jest fajnie super i ćwiczę codziennie ale po tych 2/3 tygodniach mija mi zapał i opuszczam ćwiczenia aż w końcu nie ćwiczę w ogóle po miesiącu znów wraca i znów ćwiczę i teraz to już się 3 raz powtórzyło jak mam znaleźć w sobie coś co mi pomoże do ciągłego ćwiczenia a nie z miesięcznymi przerwami i zniechęceniem - może to głupie ale denerwuje mnie to.
  • 0

mati113
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Fotografia, pożarnictwo, motoryzacja, sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi kilka pytań

tutuaj jest przypadek czystego przemeczenia mesni

po psortu kiedy ciwczysz robisz za duzo wsztkiego zapewne , zle ukladasz trening ,zla dieta i przychodzi efekt zmeczenia i konca zapalu.

uloz dobry ciekawy treningg w ktorym bedizesz dokladal obciazenia , ktory bedize ci dawal radosc , zastosuj diete porzadna i powinno byc ok, bo zwiekszajace kg do sztangi i rosnace miesne to sama z sie motywacja do dalszych dzialan


A dobrym rozwiązaniem będzie 1dzień treningu 1dzień odpoczynku ?
  • 0

mati113
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Fotografia, pożarnictwo, motoryzacja, sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi kilka pytań
Jeszcze mam takie pytanie bo co 2dzień biegam tylko problem jest w tym że po 30minut biegu gdy przychodzę do domu i siadam po prostu przez 2/3godziny jest mi niedobrze.Można jakoś temu zaradzić ? oczywiście biegałem zgodnie z planem.
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi kilka pytań

Jeszcze mam takie pytanie bo co 2dzień biegam tylko problem jest w tym że po 30minut biegu gdy przychodzę do domu i siadam po prostu przez 2/3godziny jest mi niedobrze.Można jakoś temu zaradzić ? oczywiście biegałem zgodnie z planem.

za szybko biegasz:) spalanie tłuszczu to troche dziwny proces w skrócie napisze tak:
spalannie tłuszczu odbywa się przy tętnie 50-70%max(jeśli chodzi o aeroby) bo wtedy można utlenić tłuszcz, bo mmy odpowiednią ilość tlenu, jeżeli jest wysiłek ponad 70% tętna to wysiłek beztlenowy zwany anaerobowym i wtedy organizm pobiera węglowodany bo jest łatwiej utlenić niż tłuszcz i potrzebują mniej tlenu, czyli tłuszcz potzrebuje go więcej więc wysiłek musi być mały
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

cerkiewny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Programowanie,
    Biomechanika,
    Siłownia,
    Sport
  • Staż [miesiące]:na siłowni poł roku, w sporcie od zawsze
  • Wzrost [cm]:178
  • Waga [kg]:78

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi kilka pytań
Jesli chodzi o bieganie, to mi tez bylo niedobrze czesto po biegainu, ale tyklo jak zaczynalem albo z powodu wczesniejszego posilku.
Sprobuj po pierwsze zjesc lekki posilek przed bieganiem, i wypic troche wody, tylko tez nie za duzo, zeby Ci sie nie przelewalo, bo tez Ci sie zrobi niedobrze ale na poczatku biegania... Ogolnie ja mam tak ze po weglach mi sie zawsze super biega, a jak zjem cos ciezszego to nie bardzo, ewentualnie jakis posilek z chudym miesem. Mozesz sprobowac, moze pomoze :thumbsup: no i to co kolega u gory napisal staraj sie na poczatku zrobic nie 30min a np 1h ale za to jak nie dajesz rady to wolniejszym tempem albo 10 min truchtu 5 min marszu. Tylko z zegarkiem a nie tak ze "teraz pomaszeruje bo sie zmeczylem".

Pozdro
  • 1
10% luck, 20% skill, 15% concentrated power of will, 5% pleasure, 50% pain, 100% reason to remember my name.

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi kilka pytań

Jesli chodzi o bieganie, to mi tez bylo niedobrze czesto po biegainu, ale tyklo jak zaczynalem albo z powodu wczesniejszego posilku.
Sprobuj po pierwsze zjesc lekki posilek przed bieganiem, i wypic troche wody, tylko tez nie za duzo, zeby Ci sie nie przelewalo, bo tez Ci sie zrobi niedobrze ale na poczatku biegania... Ogolnie ja mam tak ze po weglach mi sie zawsze super biega, a jak zjem cos ciezszego to nie bardzo, ewentualnie jakis posilek z chudym miesem. Mozesz sprobowac, moze pomoze :thumbsup: no i to co kolega u gory napisal staraj sie na poczatku zrobic nie 30min a np 1h ale za to jak nie dajesz rady to wolniejszym tempem albo 10 min truchtu 5 min marszu. Tylko z zegarkiem a nie tak ze "teraz pomaszeruje bo sie zmeczylem".

Pozdro

Posiłek przed treningiem powinien być 2-1h wcześniej, i jeżeli chcesz biegać czy jezdzić na rowerze to bez tłuszczu i małe ilości białka praktycznie same węgle, bo inaczej Cie zamuli, a posiłek zjedzony zbyt późno wywoła kolke. Wode wypić ok 30min przed treningiem 500ml i 1h przed także 500ml żeby dobrze nawodnić organizm, ponieważ źle nawodniony szybciej się męczy podobnie jak wtedy, gdy ma za mało węglowodanów
  • 1
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

mati113
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Fotografia, pożarnictwo, motoryzacja, sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi kilka pytań
Ok dziękuje za rady :thumbsup: Panowie po +
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024