Skocz do zawartości


Zdjęcie

podetnijmy cyca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

funai
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna
  • Lokalizacja:fotel
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:48
  • Wzrost [cm]:189
  • Biceps [cm] :43
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:135
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

podetnijmy cyca
witam. zakupilem x-ploda i storma. zamierzam to zjesc ;);) i wiem ze to odzywki malo rzezbiace ;) ale chcialbym podciac cyca. czyli trosze podrzezbic dol. jako 4te cwiczenie cos lajtowego na podciecie. cwicze 2lata,190cm,90kg.jakis tam staz jest wiec spoko. gora calkiem fajnie wchodzi boki rowniez lecz przydaloby sie troche"podakcentowac" dotychczasowe "osiagniecia". wiem ze dobrze robic skos w dol jednak mam z tym problem kiedys mialem lekkie wstrzasniecie "mozgu" ;) i boli mnie glowa od tego. wymyslilem ze troszkie podjade cwiczac na bramie stojac wyprostowany i robiac na niej "rozpietki" na dosc wyprostowanych rekach spinajac mkasymalnie klate.??? jakies inne propozycje (glowa w dol odpada)
'
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: podetnijmy cyca

witam. zakupilem x-ploda i storma. zamierzam to zjesc ;);) i wiem ze to odzywki malo rzezbiace ;) ale chcialbym podciac cyca. czyli trosze podrzezbic dol. jako 4te cwiczenie cos lajtowego na podciecie. cwicze 2lata,190cm,90kg.jakis tam staz jest wiec spoko. gora calkiem fajnie wchodzi boki rowniez lecz przydaloby sie troche"podakcentowac" dotychczasowe "osiagniecia". wiem ze dobrze robic skos w dol jednak mam z tym problem kiedys mialem lekkie wstrzasniecie "mozgu" ;) i boli mnie glowa od tego. wymyslilem ze troszkie podjade cwiczac na bramie stojac wyprostowany i robiac na niej "rozpietki" na dosc wyprostowanych rekach spinajac mkasymalnie klate.??? jakies inne propozycje (glowa w dol odpada)
'


przenosy sztangielki lub inna forma dla mnie dajaca lepsze efekty przenosy krotkiej sztangi podchwytem na lekko ugietych łokciach...
  • 0

funai
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna
  • Lokalizacja:fotel
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:48
  • Wzrost [cm]:189
  • Biceps [cm] :43
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:135
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: podetnijmy cyca
a czy moge robic to jako 4te cwiczenie?? i jakie obciazenie-tj ile ruchow??zeby podrzezbic?? po 12??
  • 0

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: podetnijmy cyca
Możesz robić to jako ostatnie ćwiczenie.
Rób właśnie po 10-12 pow.
Możesz tez spróbować pompek na poręczach, które atakują dolne rejony klatki ;)
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......

funai
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna
  • Lokalizacja:fotel
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:48
  • Wzrost [cm]:189
  • Biceps [cm] :43
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:135
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: podetnijmy cyca
ok wiec raz bede robil pompki na poreczasz raz unoszenie hantla. a powiedzcie mi jaki trening do swiezo zakupionych odzywek-no-xplode i storm. przedtem mialem gainera muscle juica i aminokwasy. teraz nie chcialbym zbytnio zrzucic masy lecz raczej popracowac nad definicja. jak myslicie czy CEL DEFINICJA I SEPARACJA NIE DLA POCZATKUJACEGO!-ktory opisal w pierwszym poscie Sarcev bedzie dobry do tego?? czy nie zmarnuja sie sily wyzwolone przzez te dwa specyfiki ;)
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: podetnijmy cyca

ok wiec raz bede robil pompki na poreczasz raz unoszenie hantla. a powiedzcie mi jaki trening do swiezo zakupionych odzywek-no-xplode i storm. przedtem mialem gainera muscle juica i aminokwasy. teraz nie chcialbym zbytnio zrzucic masy lecz raczej popracowac nad definicja. jak myslicie czy CEL DEFINICJA I SEPARACJA NIE DLA POCZATKUJACEGO!-ktory opisal w pierwszym poscie Sarcev bedzie dobry do tego?? czy nie zmarnuja sie sily wyzwolone przzez te dwa specyfiki ;)


na kreatyny postaw trening na mase po to sie je bierze tamten trening sprobuj po kreatynach a teraz sproboj cos wlasnie ostrego... ;) na mniejszej liczbie powt i ciezkich seriach...
  • 0

funai
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna
  • Lokalizacja:fotel
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:48
  • Wzrost [cm]:189
  • Biceps [cm] :43
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:135
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: podetnijmy cyca
ok dzieki. a co radzisz po kreattynowym szalenstwie zeby popracowac nad definicja
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: podetnijmy cyca
Buzery teścia s serii animal stak2 animal m-stak ewentualnie możesz spróbować animal TESTa ;)

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: podetnijmy cyca

Buzery teścia s serii animal stak2 animal m-stak ewentualnie możesz spróbować animal TESTa ;)


no po tym jak kolega radzi juz na czystą mase ;)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024