Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nadciśnienie !!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

Dawidddd12
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3506 postów
  • Pomógł: 0
356
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:179

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadciśnienie !!!!
Byłem teraz w przychodni zmierzyc sobie cisnienie z ciekawości jak mi tam wyjdzie kazała posiedziec 10min i poszedłem mierzyc wyszło 167/60 jak dobrze pamietam i lekarka odrazu zapytala czy biore jakieś sterydy czy cos odp ze brałem tydzien temu a ona domnie Ze wiadomo naczym polega problem i znana jest przyczyna i powiedziała zebym przyszedł sie zarejestrowac
  • 0

Skała
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
32
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,sporty walk
  • Staż [miesiące]:3lata
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadciśnienie !!!!
wyniki wrzuc na forum!!
Takie badanie zrobisz w przychodni karzdej lekarz wypisze ci skierowanie to jes nie odplatne karzdy ma prawo zrobic sobie takie badanie co jakis czas!!!
A jesli chodzi o twoje cykle poprostu tragedia kto widzial brac 12 decki i 7 testy jeszcze prpa do tego.Nie bolalo cie krocze sama decka bo tak to wygladalo praktycznie to zabujstwo!!!!!!!!
Ciśnienie na cyklu zawsze skacze ale i tak masz 80 na 140 tj dobre cisnienie jesli 80 przekracza setke wtedy mowimy o nadcisnieniu!!!
Udaj sie do lekarza zrob badania idz wtedy jeszcze raz z wynikami i lekarz powie ci czy cos jest nie tak!!!!
  • 0
Dołączona grafika

Dawidddd12
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3506 postów
  • Pomógł: 0
356
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:179

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadciśnienie !!!!
Masz racej cykle wczesniejsze wogule nieprzemyslane biłem to bo tyle miałem odkupiłem od kumpla wogule niemiałem pojecia o sterydach mówili mi że spuche załuje tego bo nic ztego niemam mam tylko małe jajca :?: badania zrobie ale napierw jutro puje sie zarejestrowac do bezrobocia zeby dali mi swistek żeby mnie wogule przyjeli do lekaża.I jak juz mnie przyjmie to co mam mu powiedziec ze waliłem sterydy i mam problem z jadrami?? i ciśnienie jest cos nie tak

Doradzie mi tak żeby zrobili mi wszystkie badania hehe :)

Użytkownik Dawidddd12 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Skała
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
32
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,sporty walk
  • Staż [miesiące]:3lata
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadciśnienie !!!!
Nic niemow o sterydach powiec rze chcesz zrobic sobie badania profilaktycznie i tyle mozesz swiemnic ze brak ci apetytu i chcesz spr czy np niemasz anemi i wypisze bez problemu.
,
  • 0
Dołączona grafika

Dawidddd12
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3506 postów
  • Pomógł: 0
356
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:179

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadciśnienie !!!!
Tylko że ja juz mówiłem ze brałem jak mi mieżyła cisnienie wiem niepotrzebnie ale chyba to nic niezmienia i tak musza mi zrobic badania jutro ide do bezrobocia zanieśc ten wniosek odrazu dostane te ubezpieczenie ??
  • 0

Skała
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
32
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,sporty walk
  • Staż [miesiące]:3lata
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadciśnienie !!!!
tak odrazu ci wydadza taki swistek a badania musi ci zrobic.
  • 1
Dołączona grafika

Dawidddd12
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3506 postów
  • Pomógł: 0
356
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:179

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadciśnienie !!!!
Aha ok to jutro ide odrazu jak wruce z bezrobocia do przychodni sie zarejestrowa dzisiaj pod koniec treningu dziwnie sie poczułem nieda sie tego opisac ale wydaje mi sie ze to przez to ze troche osób było na siłowni a ona za duzo to ona niejest a gorąco było i niezkończyłem do konca treningu bo musiałm wyjsc myslałem ze zara tam padne zdecydowałem sie ze bende ćwiczył u kolegi w piwnicy jest wystarczający sprzet tylko łamanego gryfu niema i grązka

Skała leci plus !!
  • 0

Dawidddd12
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3506 postów
  • Pomógł: 0
356
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:179

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadciśnienie !!!!
No i elegancko mam swistek zarejestrowałem sie do lekarza mam na 17.50 tylko ze ja mam siłke o 16.00 i niewiem czy cwiczyc bo to może wpłynąc na wyniki badania najwyżej zrobie jutro trening:) Trzymajcie kciuki hehe
  • 0

Dawidddd12
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3506 postów
  • Pomógł: 0
356
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:179

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadciśnienie !!!!
Noto tak własnie wruciłem od lekarza ale zaczne od tego że mój kumpel wczoraj sie przekręcił miał 28lat
pielegniarka zmierzyła mi ciśnienie wyszło 154/80 powiedziala że niejest tak zle zobaczyła moje wcześniejsze wizyty to miałem 120/80 130/70 wkażdym badz razie było w normie.Poowiedziałem o tych sterydach wczesniejszych czyli omadren deca i teściu i że tydzien temu brałem metanabol.
Ona pyta poco ci to a jaj jej ze wiadomo chce byc wiekszy niz inny lepsza motywacja do treningu a ona mi powiedziała ze ten chłopak co wczoraj zmarł własnie po tym metanabolu a mi z szoku skoczyło cisnienie chyba 200/200 zdziwiłem sie bo wiedziałem że on brał ale żeby to było zkutkiem zgonu mówiła że jakis zator mu sie zrobił czy cos tam badan zadnych mi nierobiła niewiem czemu a pytałem o te badania na krew teścia to powiedziała że moge zrobic ale to dopiero za 3 miesiące jak juz bende całkiem czysty bo tak to wynik bendzie nieważny.Mówiła mi ze niewarto tego brac to whuj szkodzi ze jak kiedys juz bende duży to fakt bende duzy ale niebende miał siły ona domnie ze kultyryści niemaja siły ze dostaja zadyszki jak cos robia niewiem jak wam to napisac dokladnie bo dużo żeczy mi opowiadała że przychodziły do niej typy co byli fakt duzi ale co ztego jak fujara im niestawała ze przychodzili po VIAGRE a co o odrzywkach mi nagadała i wydawało sie prawda ale zadużo pisania siedziałem tam chyba z 20 min i wykładała mi o sterydach i o odrzywkach:) przepisała mi jedynie na żołądek bo po sterydach ma sie problemy z żołądkiem to fakt bo ja je mam zjem coś smazonego i odrazu kibel albo wdecia i takie tablety LANBAX KAPS.doje.twarde 0,03 g 1xop.(28 kaps.(4x7)

Ten chłopak co zmarł był akurat na cyklu metanabolu i teściu jak dobrze pamietam ale on do tego brał amfetamine ale lekarka powiedziała ze głownyą przyczyna były sterydy,a co do mojego ciśnienia to mam kontrolowac w domu powiedziała ze jak juz odstawiłem to powinno sie unormowac. Oj chłopaki te lekarze potrafia zniechecic
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024