Skocz do zawartości


Zdjęcie

Josh Black: A Survivor's Tale


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Josh Black: A Survivor's Tale
Josh Black: A Survivor's Tale

Mieszane sztuki artystów zazwyczaj odnoszą się do ich walki były równie łatwe, zwłaszcza jeśli mają one przetrwał trudne obozu szkoleniowego prowadzących do ich walki. Dla półśredniej Josh Black, żaden z trudności związanych z MMA stos do czego doświadczył poprzez swoją pracę jako funkcjonariusz policji w Little Rock w Arkansas

"I został postrzelony w prawe przedramię, pod pachami iw prawo i jest jeszcze jedna kula w klatce piersiowej," 31-latek mówi, wspominając incydent z 2002 roku. "Zajęło mi lata, aby wrócić do miejsca, gdzie byłem funkcjonalny. Od tego czasu miałem dwa wypadki, w których ludzie strzelali do mnie i ktoś próbował uruchomić na mnie. "

Z linii ognia teraz, Black teraz pracuje dla Departamentu Policji w Little Rock w charakterze nauczyciela. Przyznaje, że ruch pozwolił swojej karierze MMA rozkwitnie.

"Bycie w roli gdzie jestem nauczania i szkolenia osób dało mi więcej swobody," mówi Black, który paraduje 4-0 znaku jako profesjonalny. "Czuję się jak z moich doświadczeń i ustawić talent, nie ma nikogo, że nie może pokonać. Mam dobry wrestling, brazylijskie jiu-jitsu i boksie, a moje doświadczenia mnie psychicznie trudne. "

Droga do MMA rozpoczął się w ringu do Black. Stał się Sweet Science w wieku 12 i później uczestniczył w UFC 4 grudnia 1994 r. w Tulsa w stanie Oklahoma Black zakochał się w tym sporcie.

"Po [uczestniczy w UFC 4], I zaczął kupować filmy i dowiedziałem się od", mówi Black, który trenuje z Westside MMA w Little Rock. "Poszedłem do niektórych lokalnych siłowniach i walczył przeciwko kilka kulturystów. Muszę mieć perfekcyjną technikę bo były dużo większe niż ja. Miałem pierwszy amatorski walki MMA w 1998 roku, gdy miałem 17 lat. "

Black - brązowy pas w brazylijskim jiu-jitsu pod Matt Hamilton i "The Ultimate Fighter" Season 8 ałunu Roli Delgado - kontynuował amatorskiej karierze MMA, dopóki nie dołączyła do Little Rock policji w 2001 roku na potrzeby nowej pracy przymusowej mu odejść od sportu. Około rok po tym, jak rozpoczął pracę w policji, Black był na patrolu jedną noc, gdy jego życie zmieniło się na zawsze.

"Byłem na patrol, i odpowiedzieli na zaproszenie," mówi Black. "Mam w pościg pieszo z facetem, a on zaczął strzelać. Strzelił trzy razy się Mnie, wystrzelił dom i popełnił samobójstwo. To trudna rzecz do procesu, w momencie tworzenia facet umrzeć ".

Po strzelaniu, Black rozpoczął treningi brazylijskiego jiu-jitsu ponownie, aby zrehabilitować jego prawe ramię i rękę, która doznała uszkodzenia nerwów.

"Kiedy został postrzelony, zawołał mnie o treningu jiu-jitsu, aby pomóc rękę leczyć", mówi Hamilton. "Zrobił to na chwilę, i zaczęliśmy rozmawiać o zrobieniu MMA ponownie."

Decyzję o powrocie do MMA nie było to trudne dla Black zrobić.

"Myślę, że to moja konkurencyjny charakter," mówi. "Czułam się, jakbym dobrą robotę jako amator przed, i mój naturalny talent, nie chcę się starzeć i zastanawiam się:" Co jeśli? "

Black, który zadebiutował MMA w pierwszej rundzie Północ-Południe choke składania Roy Spoon w lipcu 2009 roku, starał się dla "The Ultimate Fighter" trzy razy w trzech różnych klas wagowych. W swojej pierwszej próbie, w jego naturalnych wadze 170 funtów, dotarł do części wywiadu procesu, ale nie mają wystarczająco dużo profesjonalnych walki w eliminacjach. Próbował ponownie na 185 funtów, tylko należy natychmiast cięcia, gdy prezydent UFC Dana White zobaczyłem Black miał oczka od cięcia doznał podczas wypadku szkoleń. Najnowsze oferty Black przyszedł na 155 funtów, gdzie dotarł do Final Cut, ale nie zostało wybrane na show.

"Staramy się do 155 był koszmar z punktu widzenia diety," mówi Black. "Mój najlepszy kategorii wagowej jest 170, bez pytania."

Wszystkie cztery zwycięstwa Black doprowadziły w pierwszej rundzie zgłoszeń. On ząbkiem jego ostatnie zwycięstwo przez duszenie zza pleców przed Jason Fisher w przypadku Challenge Xtreme Arkansas w sierpniu. Black przeciwników trwał łączny 6:19 przeciwko niemu.

"Boks Josh i jiu-jitsu są bardzo silne" mówi Hamilton. "Nie miał dużo szansy, aby pokazać jeszcze boksu, ponieważ jego praca nóg jest boks utworzenie obalenia i był w stanie ukończyć faceci od razu dostaje je na ziemi."

Black klasyfikuje się jako grappler z pop w pięści.

"Myślę, że jestem jiu-jitsu facet, który może pole", mówi. "Wiem, że mam ciężkie ręce. Sądzę, że uprawnienie do uzyskania ktoś stamtąd. I nie prezentowane do tej pory, ale myślę, że będę miał szansę szybko ".

Black był przewidziany do walki w zeszłym miesiącu, ale złamanie stres w prawe ramię - szkody niezwiązane z fotografowania - wysłał go na bok na jakiś czas. Jednak nie ma on już wrócił do szkolenia i prace nad jego ostatecznym celem walki w UFC.

"[Złamania stres] był tylko bump na drodze," mówi Black. "Inne niż strzelanie, byłem zdrowy. Jestem z powrotem w sparingu i czeka na walkę. UFC jest wiodącym show, i to, gdzie mam ustawić zabytków, ale jednej rzeczy tam być, a co innego być tam i odnieść sukces. "

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024