Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Brookins Jonathan Beats Michael Johnson wygra "The Ultimate Fighter"
Brookins Jonathan Beats Michael Johnson wygra "The Ultimate Fighter"

Jonathan Brookins jest Season 12 Zwycięzca The Ultimate Fighter, przy mistrzostwach w reality show UFC z jednomyślnej decyzji zwycięstwo nad Michael Johnson w sobotę w Las Vegas.

To był imponujący pokaz przez Brookins, którym udało się przeżyć, chociaż wydawało się, że poważnie ranny w pierwszej rundzie, a następnie wrócił do wygrania drugiej i trzeciej rundy i wygraj decyzji.

"Moja gra nadal ma wiele do poprawienia w" Brookins powiedział potem. "Chcę zaprosić wszystkich, aby przyjść na przejażdżkę ze mną, bo mam dużo poprawy zrobić."

Johnson hit Brookins z twardej ręki lewej na początku walki, a on nadal uderzając Brookins z kilka twardych ciosów na początku pierwszej rundy. Brookins trzymał ręce w dół, a jego głowa do góry, i był podatny na dysk Johnson's ciosów. Brookins próbowała zrobić Johnson w dół, ale większe, silniejsze Johnson miał problemy z utrzymaniem się plecami do klatki i na stojąco.

W pierwszej rundzie nosił na Brookins zaczął szukać oszołomiony jak Johnson nadal tag go, a kiedy będą rozstrzygać Johnson użył doskonałej wytrzymałości rzucić Brookins okolice. Brooking stawała się wahała się nawet rzucać punch późno w pierwszej rundzie, bo wiedział, Johnson uderzy go mocniej, ale Brookins udało się przetrwać rundę.

"Byłem oszołomiony," Brookins powiedział po walce z drogi Johnson zranił go w pierwszej rundzie. ". Typowy Michael Johnson bije na ludzi ... myślałam, Dang, nie mogę pozwolić mojej rodziny w dół - są tu w pierwszym rzędzie".

Na początku drugiej jednak okazało rzeczy wokół Brookins: On zabezpieczone bardzo dobre obalenia i wylądował kilka ciosów przed wprowadzeniem Johnson płasko na plecach, gdzie nie było wygodne. Johnson Brookins dokładnie zdominowany przez około trzy minuty na ziemi, i chociaż na krótko Johnson nie udało się wrócić na nogi, Brookins uderzył go z powrotem na dół. Bo jak się dominujące w Johnson był w pierwszej rundzie, Brookins był jeszcze bardziej dominującej w drugim.

Johnson otworzył trzeciej rundzie dobre połączenie, ale Brookins natychmiast poszedł do obalenia jednej nodze, a w ciągu 45 sekund był Johnson w dół w stosunku do ogrodzenia. Brookins nie zrobić wiele szkód na ziemi, ale zrobił kontrola walki, jak Johnson nie był w stanie zrobić dużo niczego z Brookins na niego. Johnson nie na krótko udało się uzyskać na nogi, ale bardzo krótko: Brookins szybko podjął walkę z powrotem na ziemię, przejął kontrolę i trzymał go tam aż do chwili wyszedł, zdobywając zwycięstwo decyzji.

Sędziowie zdobył to 29-28, 29-28 i 29-27 dla Brookins.

Dwa spędził sześć tygodni życia i szkolenia oraz w domu Ultimate Fighter, i dali sobie uścisk wewnątrz Octagon. Ale tylko jeden z nich może pojawić jako zwycięzca, i to Brookins kto zarobił, pokazując dużo serca i wiele talentów, a obietnica ma ogromny karierę w UFC.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024