Skocz do zawartości


Zdjęcie

Scitec Nutrition-Crebomb


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

MaTricks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 778 postów
  • Pomógł: 0
33
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:40
  • Wzrost [cm]:180
  • Wyciskanie [kg]:86kg

Napisano Ponad rok temu

Scitec Nutrition-Crebomb

1. Informacje ogólne

scitec-crea-bomb-660.jpg


Opakowanie 660g (120 porcji)

CREA-BOMB? to zaawansowany matrix kreatynowy. Począwszy od znanego wszystkim monohydratu kreatyny poprzez skuteczne formy jabłczanu kreatyny, następnie bardzo chwalony orotan kreatyny, aż po najnowsze osiągnięcie w dziedzinie kreatyny - glukonian kreatyny.

Glukonanian kreatyny jest najnowszym rodzajem kreatyny, który prawdopodobnie stanie się jej najskuteczniejszą formą, jaka kiedykolwiek pojawiła się na rynku. Jest to połączenie jonu soli kreatyny z jonem glukozy. W wyniku takiego połączenia, otrzymaliśmy coś, co zostaje absorbowane do ustroju podobnie jak glukoza (z łatwością i niemalże całkowicie), dobrze rozpuszcza się w wodzie, świetnie smakuje i co ważniejsze, jest najwyraźniej najskuteczniejszą formą kreatyny. Skuteczność wynika z "dwu stopniowego" systemu dostarczania kreatyny do mięśni, który gwarantuje optymalne tempo i stopień wchłaniania.

CREA-BOMB? to zaawansowany matrix kreatynowy zapewniający Twoim mięśniom najskuteczniejsze paliwo do wzrostu masy i siły.


Skład 1 porcji CREA-BOMB? (5,5g):
CREA-BOMB? matrix kreatynowy 5000mg
(trój i dwumolekularny jabłczan kreatyny, monohydrat kreatyny, ester etylowy kreatyny, orotan kreatyny, glukonian kreatyny)





2. Recenzja produktu

Powiem tyle. Bardzo dobry mix kilku kreatyn!! Rozpuszczalność w wodzie idealna welcome.gif smak o dziwo dobry czego się  nie spodziewałem po kreatynie myślałem raczej że będzie bezsmaku smile.png Bardzo dobry produkt jeśli chodzi nam o zwiększenie naszej masy i siły biggrin.png Szczególnie poszła mi po nim siła, ciężar w niektórych ćwiczeniach zwiększałem nawet o 10kg stanu z przed rozpoczęcia cyklu. Masa na nim zdobyta utrzymuje się nie ma retencji wody jak po zwykłym mono.

3. Opakowanie i inne

Opakowanie jak najbardziej ok!!  Szczelnie zamknięte jedynym problemem może być brak opisu w  j. polskim

4. Podsumowanie

Produkt w sam raz dla osób chcących zwiększyć swoją masę/siłę za nieduże pieniądze(ok 120zł) mamy 660g bardzo dobrej mieszanki różnych form kreatyny!! Starcza na ok 60dni suplementacji

Plusy:
-Bardzo widocznie zwiększa siłę
-Pomaga w zdobyciu masy mięśniowej
-Dobrze zapakowany
-Dobry smak(nie potrzebna dextroza którą niektórzy używają jako słodzik dla kreatyny)
-Cena dość ekonomiczna ok.120zł za 60dni suplementacji
-Brak jakichkolwiek rewelacji żołądkowych



Minusy:
-Brak polskiej "instrukcji obsługi"
-Ciężko dostępny (mało sklepów ma w swojej ofercie produkty Scitec'u)





Oceny cząstkowe:

Skuteczność: 5/5 
Smak: 5/5
Opakowanie: 4/5
Komfort użytkowania: 5/5 
Cena/Jakość: 5/5 


Ocena całościowa:5 /5 


5. Informacje o samej firmie:

Scitec Nutrition to elitarna firma założona w 1996 roku w Stanach Zjednoczonych (Orlando). Jest jednym z największych producentów i dystrybutorów suplementów dla sportowców na świecie, oferującym swoje produkty w 42 krajach. Scitec Nutrition jest także jednym z największych producentów protein w proszku, osiągający sprzedaż na poziomie 40 milionów porcji!

Scitec oferuje najszerszy wybór produktów (175 produktów, 500 pozycji asortymentowych) i największe zapasy (gotowe produkty o wartości 4 milionów dolarów), ten fakt powoduje iż jest to jedna z najbardziej uznanych firm w USA i na zachodzie Europy.

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...b-660g-2,p.html


  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Scitec Nutrition-Crebomb
brałem próbkę, smak rzeczywiście niezły, ale attack w smaku jeszcze lepszy!
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024