Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak spalić tłuszcz z brzucha?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Jak spalić tłuszcz z brzucha?
Jak spalić tłuszcz z brzucha?


Kardio i ćwiczenia aerobowe.
Robienie wyłącznie ćwiczeń na płaski brzuch nic nie da jeśli brzuszek będzie obrośnięty warstwą tłuszczu. Nie oznacza to, że robienie 100 brzuszków dziennie nie da żadnych rezultatów. Oczywiście, że da, jednak nie aż tyle co ćwiczenia kardio. Ćwiczenia kardio to wszystkie te, które powodują szybszy przepływ krwi i przyśpieszają nasz oddech. Przyśpieszają one nasz metabolizm na 4 do 24 godzin. Możesz biegać, pływać czy jeździć na rowerze. Aby schudnąć i mieć płaski brzuch należy wykonywać ćwiczenia kardio co najmniej 30 minut 6 razy w tygodniu. Po 2 tygodniach zwiększ czas do 45 minut a później do godziny a nawet dwóch. Po ćwiczeniach kardio wykonuj codziennie serię brzuszków.


Jedz mniej cukru i tłuszczu.
To takie proste, jednak większość z nas nie może sobie odmówić batonika czy tłustego boczku. Staraj się jeść jak najwięcej warzyw i owoców. Redukują uczucie głodu i dostarczają cennych witamin
. Zamiast jeść wieprzowinę czy wołowinę jedz kurczaka i ryby (bez skóry!). Zrezygnuj całkowicie z chleba oraz ziemniaków.


Daj sobie czas.
Chcesz mieć płaski brzuch w przeciągu 3 tygodni czy nawet 2 miesięcy? Zapomnij. Utrata tłuszczu wymaga czasu. Im szybciej schudniesz tym większy będzie efekt jo-jo. Optymalna utrata wagi to około 1kg tygodniowo. Stopniowe odchudzanie jest zdecydowanie zdrowsze a efekty długotrwałe. Odchudzanie to maraton a nie sprint!


Brzuszki
Codziennie rano wykonuj serię brzuszków. Na początku wystarczy 100. Jak już się przyzwyczaisz stopniowo zwiększaj ilość do 200-300 dziennie. Przemyśl również wykonanie
aerobicznej 6 Weidera. Aby ją wykonać trzeba wiele motywacji i samozaparcia ale efekty są rewelacyjne.


Masaż brzucha
Codziennie (np. przed zaśnięciem) wykonuj sobie masaż brzucha (głaskanie, rozcieranie, ugniatanie). Do masażu stosuj preparaty ujędrniające. Możesz wykonywać masaż również za pomocą prysznica. Mocnym strumieniem wody masuj cały brzuch. Staraj się co pewien czas zmieniać temperaturę wody, kończąc masaż wodą zimną.


źródło: www.tipy.pl

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


kodziro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
28
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak spalić tłuszcz z brzucha?
ciekawe, + ode mnie
  • 0
Wytrwałość jest kluczem w dążeniu do celu.

Gutaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 2
29
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Grafika, Webmastering, WebDesign, Sztuki Walki, Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:7
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:59
  • Przysiad [kg]:10x120
  • Wyciskanie [kg]:85
  • Waga [kg]:82,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak spalić tłuszcz z brzucha?
No super, ale to głaskanie i ugniatanie mnie rozwaliło :D Trzeba po ugniatać troche faudy! :D
  • 0

"Kiedy coś sobie obiecujesz, nie możesz się poddać. Gdy jesteś na siłowni musisz wypełnić obietnice jaką sobie złożyłeś. Ludzie, którzy potrafią się motywować w każdej dziedzinie to przeważnie Ci którzy wygrywają."


DjDziadzior
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
14
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:rap reggae
  • Staż [miesiące]:0
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :35
  • Klatka piersiowa [cm]:98/103
  • Pas [cm]:95
  • Waga [kg]:75

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak spalić tłuszcz z brzucha?
Ja ugniatam, masuje i nic, a wracajac do biegania to chyba jednak zacznę biegać 6 dni w tygodniu jak jest zalecane a nie 4 jak to robię.
  • 0
Jedno jest pewne gdybym nie był tak dobry w tym co robię na pewno byłbym lepszy.

Moja siłka
http://forum-kultury...oboty-do-oceny/

Botage
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak spalić tłuszcz z brzucha?
ja znalazłem juz dosc dawna bardzo skuteczny preparat wspomagający fukoksantynę, szkoda ze malo sklepow w ogole posiada fucoxanthin w ofercie, tutaj jest opisany http://forum-kultury...n-fukoksantyna/

Użytkownik Botage edytował ten post Ponad rok temu


Verone
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:2 miesiące ;)
  • Wzrost [cm]:175cm
  • Biceps [cm] :30cm

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak spalić tłuszcz z brzucha?
Fajny artykuł,chyba się zastosuję do zaleceń bo przydało by się. Te info na pewno są prawdziwe,bo już czytałem podobne artykuły,więc polecam koksom ;)

PS. Uwielbiam tą laskę w Twoim podpisie, sweet :blush:
  • 0

Verone
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:2 miesiące ;)
  • Wzrost [cm]:175cm
  • Biceps [cm] :30cm

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak spalić tłuszcz z brzucha?
Fajny artykuł,chyba się zastosuję do zaleceń bo przydało by się. Te info na pewno są prawdziwe,bo już czytałem podobne artykuły,więc polecam koksom ;)

PS. Uwielbiam tą laskę w Twoim podpisie, sweet :blush:
  • 0

Fitness4you
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak spalić tłuszcz z brzucha?
Jak dobrze wiemy,jest co najmniej kilka sposobów na spalenie tłuszczu z brzucha. Tylko pytanie który z nich będzie naprawdę skuteczny. Myślę że podstawa jest dieta oraz aeroby. Bez tego ani rusz i dzięki systematyczności osiągniemy zamierzony efekt.
  • 0

mysthery87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    Kick Boxing
    Muzyka
    Rozrywka i kultura
    Zakupy przez internet
    Moda i atrakcyjny wygląd
  • Staż [miesiące]:12 miesięcy, i jadę dalej...
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :Biceps 40 / Przedramię 33
  • Klatka piersiowa [cm]:110,5
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:Udo 59,5 / Łydka 40
  • Wyciskanie [kg]:Poziom 114 / Głową w górę 98
  • Martwy ciąg [kg]:Szkoda kręgosłupa, odradzam
  • Waga [kg]:82 - 84

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak spalić tłuszcz z brzucha?
Mógłby być bardziej rozbudowany, ale i tak + :)
  • 0

nebe:D
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak spalić tłuszcz z brzucha?
Ode mnie + bo ma to jakiś sens
  • 0

Mexyk

Mexyk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 219 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Białystok
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak spalić tłuszcz z brzucha?
Fajne ogólne wskazówki dla początkujących.

julissima
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak spalić tłuszcz z brzucha?
Hmmm. Nie wiem, czy mi Panowie pomożecie, bo to pewnie również kwestia innej budowy, fizjologii itd, ale zajrzałam i tutaj, bo chcę pomóc koleżance. Skarży się na oponkę wokół pępka. Jak dla mnie to marudzi, bo tragedii nie ma, zwłaszcza jak się ze mną porówna, ale faktem jest, że ma tam takie miękkie (tak, sprawdzałam :)). Ona naprawdę sporo ćwiczy - i kardio, i na brzuch - tyle że mięśnie, owszem, zarysowują się, ale to miękkie jakoś specjalnie nie znika. A koleżanka chciałaby mieć ten brzuch PŁASKI. Wiecie może, o co chodzi i co z tym zrobić? Może ja też skorzystam... ;)
  • 0

ArmaS
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:36
  • Wzrost [cm]:176
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak spalić tłuszcz z brzucha?

Hmmm. Nie wiem, czy mi Panowie pomożecie, bo to pewnie również kwestia innej budowy, fizjologii itd, ale zajrzałam i tutaj, bo chcę pomóc koleżance. Skarży się na oponkę wokół pępka. Jak dla mnie to marudzi, bo tragedii nie ma, zwłaszcza jak się ze mną porówna, ale faktem jest, że ma tam takie miękkie (tak, sprawdzałam :)). Ona naprawdę sporo ćwiczy - i kardio, i na brzuch - tyle że mięśnie, owszem, zarysowują się, ale to miękkie jakoś specjalnie nie znika. A koleżanka chciałaby mieć ten brzuch PŁASKI. Wiecie może, o co chodzi i co z tym zrobić? Może ja też skorzystam... ;)

Chyba powinnaś założyć oddzielny temat ?


JEST TU JAKIŚ MOD ?!
  • 0
trening czyni mistrza. . . chemia czyni cuda

karolwer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak spalić tłuszcz z brzucha?
najbardziej mei rowalaja kolesie ktorzy nie trzynaja diety i nie robia interwalow albo cardki tylko duuuzo brzuszkow i sie dziwia ze nie schodzi fat:D:D:D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024