Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cykl na poprawę definicji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

mysthery87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    Kick Boxing
    Muzyka
    Rozrywka i kultura
    Zakupy przez internet
    Moda i atrakcyjny wygląd
  • Staż [miesiące]:12 miesięcy, i jadę dalej...
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :Biceps 40 / Przedramię 33
  • Klatka piersiowa [cm]:110,5
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:Udo 59,5 / Łydka 40
  • Wyciskanie [kg]:Poziom 114 / Głową w górę 98
  • Martwy ciąg [kg]:Szkoda kręgosłupa, odradzam
  • Waga [kg]:82 - 84

Napisano Ponad rok temu

Cykl na poprawę definicji

Witam

Jestem nowy na forum ale jak każdy chciałbym przedstawić swój cykl który zaczynam od 20 września. Cykl będzie składał się z takich specyfików jak Oxanavar (60 tab.), Avar (60 tab.), Clomed (60 tab.) i Thyrotherm (120 tab.). Ponadto Aspargin (ktory bedzie dorzucany do Thyrothermu, wiadomo - ekstrakt z ziela efedry, kofeina wypłukują cenny magnez), białko łowieckie 5,4 kg (dzienna porcja będzie wynosić 120 g, reszta z porzywienia, przy wadze 80 kg), Sylimarol(do 1 tab. ph,1 tab. Sylimarolu) oraz Hepatil (po cyklu 210mg dziennie, 3 tab.). Opiszę w miarę szybko i sprawnie zastosowanie powyższych środków.


1 tydzień: Od wtorku do niedzieli 3 tab. dziennie Oxanavar'u (3 tab. Sylimarol'u) + 4 tab.

Thyrotherm'u (6 tab. Aspargin'u)
2 tydzień: 3 tab. dziennie Oxanavar'u (3 tab. Sylimarol'u) + 4 tab. Thyrotherm'u (6 tab. Aspargin'u)
3 tydzień: 3 tab. dziennie Oxanavar'u + 2 tab. Avar'u (5 tab. Sylimarol'u) + 4 tab. Thyrotherm'u (6

tab. Aspargin'u)
4 tydzień: 2 tab. Avar'u (2 tab. Sylimarol'u) + 4 tab. Thyrotherm'u (6 tab. Aspargin'u)
5 tydzień: 2 tab. Avar'u (2 tab. Sylimarol'u) + 6 tab. Olimp Thermo speed + 6 tab. HMB
6 tydzień: 2 tab. Avar'u (2 tab. Sylimarol'u) + 3 tab. Clomed'u + 6 tab. Olimp Thermo speed + 6 tab.

HMB
7 tydzień: 3 tab. Clomed'u + 6 tab. Olimp Thermo speed + 6 tab. HMB
8 tydzień: 3 tab. Clomed'u - w ostatnim dniu cyklu zabraknie 3 tabletek Clomed'u + 6 tab. Olimp

Thermo speed + 6 tab. HMB

Z biegiem czasu postaram się uzupełnić profil, napewno dodam fotki zanim zacznę cykl i oczywiście po cyklu, 1 w tyg, bede pisał o postepach. Post pisany na szybko wiec zdarzało mi się pomijać polskie znaki.
Może jeszcze kilka słów o sobie: Mam na imię Michał, mam 18 lat, kulturystyka,a raczej wygląd kolesi ze Słonecznego patrolu mnie zainspirował do tego żeby zacząć ćwiczyć, ćwiczę już od 2 lat, dużo uwagi poswieciłem przed monitorem czytajac o technice cwiczen, diecie, pozniej o suplach (o sterydach tez). Moja wiedza na ten temat jest naprawde duza i chetnie pomoge przy ukladaniu planow cwiczen, przy diecie, aerobach, czy tez wyzej wspomnianej technice. Jak kazdy mlody chlopak zaczynajacy przygode z silownia nie mialem sprzetu do cwiczen wiec zaczalem robic tzw. Trening domatora, lecz po niedlugim czasie kupilem sobie silownie, nie bede rozpisywał, napisze tyle ze mozna na niej cwiczyc kazdy akton wszystkich miesni (Wyciag gorny,dolny, ławka skos gorny, dolny, prasa do nóg, modlitewnik, lawka rzymska, Ab Rocket, Gryf dlugi, krotki, krotki mocno lamany, krotki slabo lamany, 2 zestawy hantelek oraz 174,8 kg obciazenia tak w skrocie). Jesli chodzi o suple to prubowałem już BCAA, HMB, jablczan kreatyny, Venom, L-Carnityna, Thermo Fat Burner itp. Robiłem przez ten okres kilka cykli z tymi suplami i jestem zadowolony. Jutro tez odwiedze forum i dokoncze notke, oraz uzupełnie profil. Pozdro
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji
Zmień Sylimarol na np Essentiale forte lub Esselive.

DAmianXXL
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :44
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:92,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji
a po drugie kup sobie lakcid bo może cie żołądek zaboleć.
strasznie mocne te PH osobiście nie wiem czy zdecydowałbym się na tyle orali , ale czekam na relacje i foty
  • 0
01.10.12 ----Powrót i redukcja-----
13,10,2012------- Sukces waga 93,2 ----- Redukcja w toku ----- Sibutramina zdała egzamin --------
01,11,2012 -------- + 2 cm w bicepsie , pas -1 cm , troszke na +,

mysthery87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    Kick Boxing
    Muzyka
    Rozrywka i kultura
    Zakupy przez internet
    Moda i atrakcyjny wygląd
  • Staż [miesiące]:12 miesięcy, i jadę dalej...
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :Biceps 40 / Przedramię 33
  • Klatka piersiowa [cm]:110,5
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:Udo 59,5 / Łydka 40
  • Wyciskanie [kg]:Poziom 114 / Głową w górę 98
  • Martwy ciąg [kg]:Szkoda kręgosłupa, odradzam
  • Waga [kg]:82 - 84

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji
Mój cykl miał składać się z innych specyfików... Takich jak:
- XXXXXXXXXXXXXXX
Niestedy oszukano mnie, panowie... Czorny i Bartol ze SterydowniXXXXXXXXXXXXXXX to jedna i ta sama osoba, na roznych forach zachwalaja swoje koksy poprzez tworzenie fikcyjnych nickow... Poprostu odwiedziłem o 1 forum za mało i przez to zostałem oszukany na 479 zł. Uwazajcie na tego frajera. Chciałem zgłosić to na policję ale on jest juz tak wycwaniony ze wysłał mi kilka notek typu: "bizon(5) napisał:
Art. 292. § 1. Kto rzecz, o której na podstawie towarzyszących okoliczności powinien i może przypuszczać, że została uzyskana za pomocą czynu zabronionego, nabywa lub pomaga do jej zbycia albo tę rzecz przyjmuje lub pomaga do jej ukrycia, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 2. W wypadku znacznej wartości rzeczy, o której mowa w § 1, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. lepiej nie kupowac a jak kupowac to u sprawdzonych gosci bo policja tak i tak jakis wniosek pociagna wam.. wiem po sobie pisza na forach ze zglaszac ze kase sie odzyska ok odzyskasz a Tiobie dorabia wszystko mozliwe. - kupujesz i handlujesz dalej - wezma na krew jesli cos wykarze ze brales predzej tez juz dym za branie( a to jest tak jak narkotyk - bizon(5) napisał:
kupno sterydow jest gorzej karalne jak ich sprzedaz.. wiec Ci co sprzedaja i w huja zaleca to nic im sie nie zrobi . policja nie pomoze wam da wniosek za kupnio a to tyak samo karalne jak narkotyki kurwa ja tak wpadlem jebane huje na tej stronuie czorny to pedal/// bizon(5) napisał:
..zajebisci jestescie co nie ktorzy wala tu w huja wysylaja zwykle smieci a najgorsze ze nic ztym nie zrobisz ..ja zamowilem u kolesia towar nie podam od kogo bo nie moge i wyslal mi smieci. napisalem mu ze chce kase by mi prezslal z powrotem na konto i bedzie luz,, on na to ze nie to ja poszedlem na paly z tym a teraz ma przejebane za kupno sterydow i grozi mi nie zla amba a kolesiowi nic bo powiedzial ze pomylil paczki a wyslal mi jakas stara plyte. oczywiscie kase mi wroci ale mu nic nie zrobili a ja dostalem po gaciach za glupie kupno to jest tak jak narkotyki traktowane. wiec ostzregam brac od zaufanych ludzi bo jak oszukaja to juz nic z tym sie nie da zrobic.. poprostu plecy iles kasy ..uwazajcie od kogo bierzecie ja sie naciolem na goscia i zaluje tego zgloszenia bo aby problem i w paierach napieprzone" Więc sami widzicie... Straciłem bardzo dużo nerwów i szanse na zajebisty telefon, dlatego przezuciłem się na ph, niestety koszt też nie był mały,ale na szczescie wszystko juz mam i od dzis zaczynam, niedługo fotki wrzuce z obecnej sylwetki, i kolejna porcja bedzie za 4 tyg. nastepna za 8 po zakonczeniu cyklu.
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji
Tu nikt nie handluje dopingiem :)
Dostajesz ostrzeżenie i bana na 28 dni za handel dopingiem/podawanie cen na forum ( STANDARDOWA PROCEDURA ) ;)
Każdy kto proponuje handel dopingiem jest banowany bez ostrzeżenia ;)
To jest nielegalne i podlega karze ;)
Sam jesteś sobie winny.

KAZDY KTO MA JAKIEŚ INFORMACJE NA TEMAT HANDLU DOPINGIEM NA TYM FORUM MUSI SKONTAKTOWAĆ SIĘ
Z ADMINISTRACJĄ FORUM



Temat zamykam :D

PRZESTROGA DLA INNYCH

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji
Po obustronnym porozumieniu konto będzie aktywowane za około 60min.

mysthery87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    Kick Boxing
    Muzyka
    Rozrywka i kultura
    Zakupy przez internet
    Moda i atrakcyjny wygląd
  • Staż [miesiące]:12 miesięcy, i jadę dalej...
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :Biceps 40 / Przedramię 33
  • Klatka piersiowa [cm]:110,5
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:Udo 59,5 / Łydka 40
  • Wyciskanie [kg]:Poziom 114 / Głową w górę 98
  • Martwy ciąg [kg]:Szkoda kręgosłupa, odradzam
  • Waga [kg]:82 - 84

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji
Moja wyżej wspomniana fotka, oczywiście przed rozpoczęciem cyku na ph:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dzisiaj wziąłem 1 tab. Oxanawaru z 1 tab. Sylimarolu w odstępach czasowych co 7 h, 1 tab. Thyrothermu z 2 tab. Asparginem co 5 h, 30g białka co 3 h - białko ochyda. Po Thyro zajebiste pobudzenie na treningu areo i koncentracja w szkole, ale również delikatne drżenie rąk (trudności z pisaniem na lekcji) i przyśpieszona akcja serca z czym wiążą się zawroty głowy. Po Oxo ból głowy, ale na szczęście po kilkunastu minutach stopniowo ustępuje. Tyle mogę wywnioskować po pierwszym dniu brania.
  • 0

mysthery87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    Kick Boxing
    Muzyka
    Rozrywka i kultura
    Zakupy przez internet
    Moda i atrakcyjny wygląd
  • Staż [miesiące]:12 miesięcy, i jadę dalej...
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :Biceps 40 / Przedramię 33
  • Klatka piersiowa [cm]:110,5
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:Udo 59,5 / Łydka 40
  • Wyciskanie [kg]:Poziom 114 / Głową w górę 98
  • Martwy ciąg [kg]:Szkoda kręgosłupa, odradzam
  • Waga [kg]:82 - 84

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji
Biorę już 6 dni, systemem który opisałem wyżej. Skutki uboczne po Thyro i Oxo ustąpiły. Treningi z Oxo są wspaniałe, niezłe pompy, szczególnie przy ćwiczeniach na klate i plecy, można się nieźle spinać podczas przerw pomiędzy seriami :) Od 6 października wejdzie Avar i ciągła kontynuacja cyklu. Zauważalny wzrost poziomu libido i agresji. Staram się nie pić alkoholu, ale zdarzyło mi się w weekend. 2 Desperadosy, nic takiego. Odwaga na imprezie była naprawdę imponująca, solówka poszła lajtowo ;) Cóż mogę jeszcze dodać, mięśnie które ćwiczyłem jak zacząłem brać Oxanavar (barki,tricepsy) zrobiły się bardziej twarde, Thyro naprawdę działa, pojawiły się pierwsze oznaki zarysowań - O dziwo, na całym ciele z czego jestem bardzo zadowolony, (fakt, aeroby 2 razy dziennie po 20 - 25 min, przy cardio 160 - 170). Kolejnego posta dodam za kilka dni. Mile widziane jakiekolwiek komentarze z Waszej strony. Idę się napić białka hehe ;) Pozdro, i do kolejnego razu.
  • 0

JlisuP
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Dlugie Murzynskie Policji W Odbyt
  • Staż [miesiące]:50
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:132
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji

Poprostu odwiedziłem o 1 forum za mało i przez to zostałem oszukany na 479 zł. Uwazajcie na tego frajera. Chciałem zgłosić to na policję ale on jest juz tak wycwaniony ze wysłał mi kilka notek typu: .."


Te majstro kto tu sie dal w frajera zrobic.. he? zmadrzej bo wrozka ci dobrze nie wrozy
  • 0

mysthery87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    Kick Boxing
    Muzyka
    Rozrywka i kultura
    Zakupy przez internet
    Moda i atrakcyjny wygląd
  • Staż [miesiące]:12 miesięcy, i jadę dalej...
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :Biceps 40 / Przedramię 33
  • Klatka piersiowa [cm]:110,5
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:Udo 59,5 / Łydka 40
  • Wyciskanie [kg]:Poziom 114 / Głową w górę 98
  • Martwy ciąg [kg]:Szkoda kręgosłupa, odradzam
  • Waga [kg]:82 - 84

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji
JlisuP, nie wiem o co Ci chodzi... Po prostu zrobiłem błąd którego teraz żałuje... Na większości for koleś był zachwalany, he... Sam przez siebie, bycie oszukanym to niemiłe doświadczenie. Mam nauczkę żeby już się nie brać za to świństwo. Szkoda zdrowia i jak się okazało... Nerwów i pieniędzy. Dlatego postanowiłem zrobić cykl na ph. Narazie jestem zadowolony, ale biorę dopiero od kilku dni :geek:
  • 0

mysthery87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    Kick Boxing
    Muzyka
    Rozrywka i kultura
    Zakupy przez internet
    Moda i atrakcyjny wygląd
  • Staż [miesiące]:12 miesięcy, i jadę dalej...
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :Biceps 40 / Przedramię 33
  • Klatka piersiowa [cm]:110,5
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:Udo 59,5 / Łydka 40
  • Wyciskanie [kg]:Poziom 114 / Głową w górę 98
  • Martwy ciąg [kg]:Szkoda kręgosłupa, odradzam
  • Waga [kg]:82 - 84

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji

a po drugie kup sobie lakcid bo może cie żołądek zaboleć.
strasznie mocne te PH osobiście nie wiem czy zdecydowałbym się na tyle orali , ale czekam na relacje i foty


DAmianXXL - Chyba za mało czytałeś o tych prohormonach skoro twierdzisz że są w dużym stopniu szkodliwe dla wątroby. To nie są jakieś zabójcze substancje zagrażające temu organowi, tym bardziej że spożywam do posiłku, i Sylimarol w dodatku do 1 tab. Oxo. W jednej porcji znajduje się 2a, 3a-epithio-17a-methyletioallocholanol 10mg. Owszem to szkodliwa substancja, ale wyluzuj, kulturyści biorą Anapolon i żyją :geek:
  • 0

DAmianXXL
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :44
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:92,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji

DAmianXXL - Chyba za mało czytałeś o tych prohormonach skoro twierdzisz że są w dużym stopniu szkodliwe dla wątroby. To nie są jakieś zabójcze substancje zagrażające temu organowi, tym bardziej że spożywam do posiłku, i Sylimarol w dodatku do 1 tab. Oxo. W jednej porcji znajduje się 2a, 3a-epithio-17a-methyletioallocholanol 10mg. Owszem to szkodliwa substancja, ale wyluzuj, kulturyści biorą Anapolon i żyją :geek:



Hmm , z chemii wiemy ze grupa 17AA została wynaleziona po to by przedostać substancje właściwa przez wątrobę bez jej naruszenia, czym samym uszkadza wątrobę więc jest to bardzo toksyczna grupa , meta tez jest uzbrojona w grupę 17AA , i co ??

Po 2 żaden Ph nie przechodzi badan klinicznych jest puszczany na rynek jako specjalny substytut diety lub odzywka co samo przez się mówi,
Po 3 mete tez jem po posiłku i co mam powiedzieć ze to verdin dla wątroby ???
po 4 wiesz co to jest Timonacicum/Heparegen ( środek robiony przez nasza Polską Jelfa) , to jest osłonka i regeneracja dla wątroby, i nie dostaniesz tego bez recepty , I mogę kłócić się z każdym nie ma lepszej osłony/regeneracji/detoksykacji/odbudowy dla wątroby

Po 5 i już ostatnie "Kulturyści" są pod ścisłą kontrola lekarzy a każdy cykl poprzedza przygotowanie na które ty nie zarobisz przez rok pracy ,

tyle ode mnie
powodzenia
  • 0
01.10.12 ----Powrót i redukcja-----
13,10,2012------- Sukces waga 93,2 ----- Redukcja w toku ----- Sibutramina zdała egzamin --------
01,11,2012 -------- + 2 cm w bicepsie , pas -1 cm , troszke na +,

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji
Oxanavar ( Epistane ) nie jest wysoce hepatotoksyczny ani też mocno blokujący.
Jest to PH dla początkujących nawet przy standardowych dawkach często nie dochodzi do zablokowania przysadki.
Zmień tylko Sylimarol na Essentiale forte lub Esselive.


Do DamianXXl możesz napisać jakie są to przygotowania :geek:

Po 5 i już ostatnie "Kulturyści" są pod ścisłą kontrola lekarzy a każdy cykl poprzedza przygotowanie na które ty nie zarobisz przez rok pracy

mysthery87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    Kick Boxing
    Muzyka
    Rozrywka i kultura
    Zakupy przez internet
    Moda i atrakcyjny wygląd
  • Staż [miesiące]:12 miesięcy, i jadę dalej...
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :Biceps 40 / Przedramię 33
  • Klatka piersiowa [cm]:110,5
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:Udo 59,5 / Łydka 40
  • Wyciskanie [kg]:Poziom 114 / Głową w górę 98
  • Martwy ciąg [kg]:Szkoda kręgosłupa, odradzam
  • Waga [kg]:82 - 84

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji
Ja wolałbym kupić Turanabol zamiast Metanabolu... Już bym go zażywał, no ale... Ogólnie dość chwalony środek. Jego produkcja została przerwana w 1994 roku ponieważ kilku kulturystów doświadczyło poważnych uszkodzeń wątroby (ale oni brali dawki rzędu 150 - 200 mg ed). Teraz znów produkowany przez BD
Polecane dawki to 30 - 80 mg ed (najlepiej około 50 - 60 mg ed, podzielone na 2-3 dawki), okres stosowania to 6 - 8 tygodni.
Przyrost siły porównywalny do tego na anavrku, masy troche więcej. Brak bólu w stawach.
W skali od 1 do 100 efekt androgeniczny to 6 a anaboliczny 53.
Nie aromatyzuje czyli można stosować przy cyklach na masę jak i pocinkę (nie puchnie się jak na mecie). Mięśnie stają się twardsze i bardziej wyraźne, zwiększa się lekko apetyt, podwyższa libido, depresje albo nadpobudliwość (ale bardzo rzadko występują)
Ze skutków ubocznych to: agresja, lekkie bóle głowy. Dlatego bardziej wolałbym łączyć Turana z Clenem, napewno bym miał lepsze efekty niż na cyklu ph. Chyba nikomu nie muszę tłumaczyć że Clenbuterol jest Beta-2-sympatykomimetykiem, spalaczem tłuszczu i antykatabolikiem. Blokuje kortyzol,to chyba wystarczające powody do tego żeby być zadowolonym z takiego połączenia.

Jeśli chodzi o kontynuację mojego cyklu na ph, jestem naprawdę bardzo zadowolony.
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji
Za przepisanie tekstu z innej stronki lub forum dostajesz ostrzeżenie i dzieli cię już tylko jeden krok od zbanowania konta :geek:
Chłopcze BD produkowało Turanabol w latach 2005-2007.
Nie masz pojęcia o czym piszesz ( przepisujesz ) :D Ten tekst był dostępny w latach 2005 :)

DAmianXXL
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :44
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:92,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji

Oxanavar ( Epistane ) nie jest wysoce hepatotoksyczny ani też mocno blokujący.
Jest to PH dla początkujących nawet przy standardowych dawkach często nie dochodzi do zablokowania przysadki.
Zmień tylko Sylimarol na Essentiale forte lub Esselive.


Do DamianXXl możesz napisać jakie są to przygotowania :geek:

Po 5 i już ostatnie "Kulturyści" są pod ścisłą kontrola lekarzy a każdy cykl poprzedza przygotowanie na które ty nie zarobisz przez rok pracy


ująłem to ogólnie może złe sformułowałem , już to opisuje zrozumiale:

Stosowanie osłonek cały rok ( większość ludzi stosuje tylko do cyklu )
Częste badania ( Tylko nieliczni to robią , banalne badania cholesterolu , czy tętna przed cyklem,próby wątrobowe , )
Witaminy z grupy B cały rok
Regeneratory stawów cały rok
Witaminy i minerały
A przede wszystkim stała kontrola lekarska , cykl dosłownie robią pod kontrola lekarska - to tyczy się ludzi zwanych kulturystami,

Z tymi kosztami to troszkę przesadziłem troszkę się uniosłem

Nie kwestionuje twojej kompetencji MaC ale uważam ze większość ludzi robi głupio cykle,
  • 0
01.10.12 ----Powrót i redukcja-----
13,10,2012------- Sukces waga 93,2 ----- Redukcja w toku ----- Sibutramina zdała egzamin --------
01,11,2012 -------- + 2 cm w bicepsie , pas -1 cm , troszke na +,

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji
Z tego co wymieniłeś to chyba nawet ludzie bez dopingu używają jako zdrowotne.
Zawodowi kulturyści używają innych rzeczy podczas i po cyklu.
Ja się tylko pytałem bo może masz jakieś większą wiedzę ale .... spox.
PZDR

mysthery87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    Kick Boxing
    Muzyka
    Rozrywka i kultura
    Zakupy przez internet
    Moda i atrakcyjny wygląd
  • Staż [miesiące]:12 miesięcy, i jadę dalej...
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :Biceps 40 / Przedramię 33
  • Klatka piersiowa [cm]:110,5
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:Udo 59,5 / Łydka 40
  • Wyciskanie [kg]:Poziom 114 / Głową w górę 98
  • Martwy ciąg [kg]:Szkoda kręgosłupa, odradzam
  • Waga [kg]:82 - 84

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji

Za przepisanie tekstu z innej stronki lub forum dostajesz ostrzeżenie i dzieli cię już tylko jeden krok od zbanowania konta :D
Chłopcze BD produkowało Turanabol w latach 2005-2007.
Nie masz pojęcia o czym piszesz ( przepisujesz ) :) Ten tekst był dostępny w latach 2005 :geek:


OK MaC, wybacz. Zostańmy przy ph. Fajnie by było gdybym podzielił się relacjami z osoba ktora brala juz Oxanavar albo Avar. Sprawy wątrobowe możesz wrzucić na dział Metanabolu. A jak bierzesz mete to sobie Clen kup, i Armidex jeśli nie chcesz wyglądać jak balon :D Dziękuję za jakiekolwiek porady DAmianXXL i MaC
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji
Ja brałem Epi 6tab/d duży przyrost siły ale pod koniec cyklu zaczeły mnie boleć stawy więc nie będę się już chwytał za cykl z tym PH.
Używam czasami Epi jako antykatabolik po cyklu na saa.

mysthery87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    Kick Boxing
    Muzyka
    Rozrywka i kultura
    Zakupy przez internet
    Moda i atrakcyjny wygląd
  • Staż [miesiące]:12 miesięcy, i jadę dalej...
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :Biceps 40 / Przedramię 33
  • Klatka piersiowa [cm]:110,5
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:Udo 59,5 / Łydka 40
  • Wyciskanie [kg]:Poziom 114 / Głową w górę 98
  • Martwy ciąg [kg]:Szkoda kręgosłupa, odradzam
  • Waga [kg]:82 - 84

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji
MaC czy mógłbyś mi przybliżyć co to jest Epi tak w 2 zdaniach? Panowie, nie ma co się oszukiwać Olimp Thermo speed to napewno mały niewypał jak większość zachwalanych na rynku spalaczy. Co myślicie... Może w końcowej fazie włączyć Clenbuterol zamiast Olimp Thermo speed'a? Przydał by się dobry antykatabolik,a Clen w tym wypadku spisze sie swietnie, doszlifuje sylwetke, ladnie ja zdefiniuje,wyrzezbi :geek: Thyrotherm spisuje sie srednio, zdarzylo mi sie nawet sporzyc 6 - 8 tabletek dziennie rozlozone oczywiscie w roznych odstepach czasowych. Dzieki niemu utrzymuje tylko wage... W sumie dobrze, ale nie taki byl moj cel. Po 2 tygodniach brania Oxanavaru miesnie rzeczywiscie sie ladnie zarysowały i stwardniały, od jutra wchodzi Avar. Pompy na treningach niesamowite, jak narazie brak jakichkolwiek skótków ubocznych. Proszę o opinie na temat mojego cyklu. Co do zdjęć będą, ale później ponieważ mam zepsuty aparat :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024