Skocz do zawartości


Zdjęcie

1cykl--zaniepokojony!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

szymson1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

1cykl--zaniepokojony!!
Generalnie sprawa wyglada tak:
Dokladnie 21 dni zdecydowalem sie na cyklik z uzyciem Testexu 250 Prolongatum 250 mg.
Wale co piaty dzien ampulke(jutro bedzie piaty zastrzyk- wsumie kupilem 11),w piatym tyg mam zamiar dolaczyc winstrol w tabsach(100 tabletek zakupilem). Dieta jest zachowana do tego bialeczko dwa razy dziennie - pare dni temu wlaczylem nawet taurynke. Oczywiscie zestaw witamin ,cynk,tran,czosnek leca od pocztaku. Kreatynka i glutamina na koniec cyklu przygotowana. Towar zprawdzony -naklajki hologramy pudelko wszytko gra.
PYTANIE:
-Pierwszy cykl jest nadzwyczajny pod wzgledem rozrostow, zgadza sie?? TO DLACZEGO K**WA JA NIE WIDZEZADNYCH EFEKTOW????(CZYTALEM ZE CYPIONATY SIE DLUGO ROZKRECAJA ALE ZEBY AZ TAK!!)
- JEZELI SIE ROZKRECI - MAM NADZIEJE TO CZY DOKUPIC WIECEJ(przypominam ze wsumie mielm 11 strza;low)ZE WZGLEDU NA TO ZE SIE DLUGO ROZKRECA????

lICZE NA POWAZNE ODPOWIEDZI. dZIEKI WIELKIE {SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif
  • 0

xawier
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 351 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:15lat
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :47
  • Pas [cm]:91
  • Udo [cm]:70
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: 1cykl--zaniepokojony!!
skad masz pewnosc ze towar jest dobry???walil ktos od Ciebie juz???
  • 0

szymson1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1cykl--zaniepokojony!!
mnostwo osob - niestety nie wim w jaich dawkach.
  • 0

xawier
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 351 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:15lat
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :47
  • Pas [cm]:91
  • Udo [cm]:70
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: 1cykl--zaniepokojony!!
z tego co pamietam testex bardzo szybko dawal dobre efekty i jest on jest to krótko-łańcuchowym esterem i trzeba sie kuc troszke częsciej (2-3 dni) .. nie wiem czy to dlatego nie masz jeszcze wyników ale podejzewam ze po czesci tak ,zaznczam "po czesci" bo drugim powodem braku przyrostów byl napewno pomysł inicjacją tylko jednego preparatu z czego przewaznie sa mizerne efekty . ..aaa zabezpieczylec sie w cos na odblokowanie PO PIERWSZE???
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1cykl--zaniepokojony!!
Naprawde wlasnie minusem jest ciezka dostepnosc orginalow. Ale jezeli masz pewnosc to luz. Moze kumple podjadaja metanabol {SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif Na pierwszym cyklu powinno isc Tobie nawet przy malych dawkach. Xawier napisal reszt powyzej.

szymson1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1cykl--zaniepokojony!!
ja slyszalem ze z tego specyfiku nie ma podrobna rynku ,na moim jest nakljeka hologram ,pudelko ,nr seryjny ,data waznosci, nawet brajlem jest napisane na opakowaniu, nie wyglada jak podroba. Na odblok mam 20 clomidu. chyba dokupie jeszcze i zcane walic strzalke co 3-4 dni .
-czy po ok 16 ampulkach testexu i 100 winstrolu odblok w postaci 20 tabsow clomidu wystarczy??
DZieki {SMILIES_PATH}/devil.gif
  • 0

szymson1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1cykl--zaniepokojony!!
slyszlem ze 1 cykl powinien byc nie dluzszy niz 8 tyg. Czy w zwiazku z zaistniala sytuacjia moge go troszke wydluzyc?? powidzmy o 1-2 tyg??(jezeli zdecyduje sie dokupic ampek> {SMILIES_PATH}/msn-wink.gif
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1cykl--zaniepokojony!!
[quote="szymson1"]ja slyszalem ze z tego specyfiku nie ma podrobna rynku ,na moim jest nakljeka hologram ,pudelko ,nr seryjny ,data waznosci, nawet brajlem jest napisane na opakowaniu, nie wyglada jak podroba.


Wszystko jest juz chyba walone na rynku... [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Czesto podróbki wykonane są solidniej od oryginałów, musisz wiedziec ze ktos zarabia bardzo duzo kasy na tym interesie. Wystarczy tylko wszystko dopiac na ostatni guzik, czesto fake sa mieszane z oryginałami.

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: 1cykl--zaniepokojony!!
pierwszy cykl meta+prop {SMILIES_PATH}/excl.gif regulamin {SMILIES_PATH}/excl.gif popierwsze staz,wiek,itd {SMILIES_PATH}/excl.gif glupota jest robic pierwszy cykl z wina i 2 testosteronow {SMILIES_PATH}/excl.gif mysle ze jestes kolejnym sezonowcem i tym mnie juz nerw zlapal {SMILIES_PATH}/excl.gif pomysl zanim zaczniesz brac koksy bo to nie dla dzieci zabawa {SMILIES_PATH}/excl.gif
  • 0

szymson1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1cykl--zaniepokojony!!
Po pierwsze ja mam testex 250 mg Prolongatum Qpharma

Załączone pliki


  • 0

szymson1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1cykl--zaniepokojony!!
A po drugie nie jestem sezonowcem-dlugo sie zastanawilem przed wbiciem pierwszej igly.{SMILIES_PATH}/smile.gif?Jestem przygotowany tylko mam kilka watpiliwosci i jestem lekko zaniepokojony moim specyfikiem. A wybralem testex czyli enana zamiast propka gdyz nie chcialem sobie zrobic z dupy sitka zastzrykami co 2 dni. Zreszta zalezy mi na masie ...

Załączone pliki

  • Załączony plik  testex.jpg   23,11 KB   233 Ilość pobrań

  • 0

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: 1cykl--zaniepokojony!!
niepolecam testexu jak juz chcesz ennana to cidoteston ,zreszta na pierwszy cykl jak juz pisalem meta+1 tesc a nie dwa i to male dawki starcza {SMILIES_PATH}/excl.gif jaki masz staz??ile lat??? {SMILIES_PATH}/excl.gif
  • 0

szymson1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1cykl--zaniepokojony!!
1.WIEK: 24
2.WAGA: 83
3.WZROST:175
4.WYMIARY:
BICEPS: 41(napompowany bez rzezby niestety;/)
KLATA: 109
UDO: 57(rowniez zlana masa)
TALIA: 89
5.STAZ NA SILOWNI: 2 lata, w wieku licealnym krotka przygoda -chyba 3 miesiecnza
6.DIETA wysokobialkowa
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: podczas tej krotkiej przygody za malotala zjadelm 100 mietka piramidka -DEBILIZM;/8.TRENING:silowy max 8 powt
9.CEL CYKLU: Dobrej jakosci miesien

10.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):raczej do tycia
11.STAN ZDROWIA: okaz zdrowia:)
12.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: nie ma
15.WYNIKI SILOWE

klata : 100;
martwy ciag : 110
przysiad : 80

Mam mozliwosc zamienic moje winko na metka. Mozesz mi powiedzuec czy moge jeszcze jakos wkomponowac mietka w ten cykl jestem w 21 dniu a cykl pociagne chyba 9 tygodni??
Jestem obecnie w anglii-- nie mialem dojscia do innego testrosteronu.
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1cykl--zaniepokojony!!
Testosteron powinien Cie ruszyc w 3 maksymalnie w 4 tygodoniu kuracji. Jest to Twoj pierszy cykl powinienes juz go czuc sila+masa i oczywiscie podniesiona adrenalina podczas treningu, 250mg co piaty dzien jest wystarczajace dla Ciebie i juz powinienes robic wielkie postepy. Kazdy "nowicjusz" bioracy omnadren/sustanon 250mg/tydz czy Enhanate 200mg-250mg co 5 dni po 3tyg jest zadowolony. Naprawde nie ma co sie unosic ze ty masz taki srodek a nie inny i na 100% to oryginal. Sam widzisz ze cos tu nie gra, 500mg co 5dni jest to juz dobra dawka na 5 cykl {SMILIES_PATH}/excl.gif Warto podyskutowac na forum o w/w problemie. Ja rowniez mieszkam w Anglii i widzialem juz wiele srodkow ktore w 100% przypominaly oryginal, sam osobiscie kupilem pare fakow. Na wyspie handel koksami idzie pelna para, i wiekszosc srodkow to syf. Cykl smiało mozesz pociagnac do 10tyg. Poczekaj za Koksikiem on pewnie rozpisze Tobie co z tym cykem zrobic. Ja na razie nie mam glowy do tego. Pozdrawiam.

PS Koksik rowniez bierze obecnie prolo+winko i zapytaj sie go o relacje.

szymson1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1cykl--zaniepokojony!!
to jak Koksik moge liczyc na jakies wskazowki??Bylbym wdzieczny:)
Aktualnie zdecydoewalem sie walic co 3 dni. Czuje tesia agresja jest podczas treningu i nie tylko---TYLKO NIE OCZEKIWALEM TAK MIZERNYCH POSTEPOW.
SILA SKOCZYLE O OKOLO 5 KG(w zaleznosci od cwiczenia)
MASA O 3,5KG
BICEPS PODSKOCZYL O 2CM I TYLE A DZISIAJ JEST DOKLANIE 22 DZIEN I PRZYJALEM 6 ZASTRZYK:)
MAM NADZIEJE ZE WKONCU NADEJDZIE PELNA PIZDA...
  • 0

szymson1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1cykl--zaniepokojony!!
Koksik no nie daj sie prosic. Naoisz co jeszcze da sie wycinac z tego cyklu...{SMILIES_PATH}/smile.gif
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1cykl--zaniepokojony!!

to jak Koksik moge liczyc na jakies wskazowki??Bylbym wdzieczny:)
Aktualnie zdecydoewalem sie walic co 3 dni. Czuje tesia agresja jest podczas treningu i nie tylko---TYLKO NIE OCZEKIWALEM TAK MIZERNYCH POSTEPOW.
SILA SKOCZYLE O OKOLO 5 KG(w zaleznosci od cwiczenia)
MASA O 3,5KG
BICEPS PODSKOCZYL O 2CM I TYLE A DZISIAJ JEST DOKLANIE 22 DZIEN I PRZYJALEM 6 ZASTRZYK:)
MAM NADZIEJE ZE WKONCU NADEJDZIE PELNA PIZDA...



Kolego chyba nie myslales ze zrobisz cykl na testosteronie z winkiem i bedziesz zaraz "karkiem" {SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif Potrzebujesz jeszcze 5 lat na silowni i pewnie z 5 cyklow abys mogl pisal o mizernych postepach podczas cyklow.
Po tym ostatnim tekscie mysle ze koksik zleje ten temat "mam nadzieje ze wkoncu nadejdzie pelna pizda...". Jezeli chcesz pelnej pizdy moge Tobie rozpisac cykl z 5-6 anabolikow przez okres 14-16 tygodni. Bedziesz mial wtedy pizde na kazdy mozliwy sposob {SMILIES_PATH}/excl.gif
Aktualnie proponuje Tobie :
1-10 Testosteron 1500mg/tydz
1-6 Metanabol 50mg/dziennie
6-12 Winstrol 100mg/dziennie
13-16 Clomid musisz zaczac od 300mg-300-250-250-200-150-100-50 przez okres 20dni
Dla lepszej pompy popytaj sie o Trenbolone i Anapolon. Bedziesz potrzebowac rowniez Nolvadex/Proviron/HCG i po cyklu clenbuterol i efedryne.

Pelna pizda, opisz efekty w dziale nasze relacje. Pozdrawiam
NO COMMENTS...

PS Koksik jezeli dawki sa za niskie to zrob korekte nie pamietam wagi ciala naszego zawodnika {SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif

xawier
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 351 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:15lat
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :47
  • Pas [cm]:91
  • Udo [cm]:70
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: 1cykl--zaniepokojony!!
....dozucmy do tego wiadro kremu na rostępy i kaganiec {SMILIES_PATH}/msn-wink.gif)) .. nie nooooo MaC wkoncu jakis konkret...Panie Szymon chcieles to masz {SMILIES_PATH}/smile.gif
  • 0

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: 1cykl--zaniepokojony!!
juz pizdy niebedzie,na testosteronie i winie 6-7kg masy i stop {SMILIES_PATH}/excl.gif DOKONCZ CYKL I JUZ NIC NIEPYTAJ {SMILIES_PATH}/excl.gif ZEBY ZYSKAC ,MASE DUZA TRZEBA TRENOWAC PARE LAT I PARE CYKLI WZIOSC,NIKT PO PIERWSZYM NIEJEST DUZY {SMILIES_PATH}/excl.gif
  • 0

masteron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: 1cykl--zaniepokojony!!
wg mnie za male dawki ciskasz:) a roztepy to wiesz...glownie wyskakuja po cyku przynajmniej umnie tak bylo-chodzi mi o suple;p a co do koksika to masz racje wiara teraz mysli ze walnie jakiegos koksa i beda wieksi niz Ci co cwicza pare ladnych latek:)nie ma tak dobrze koksty to tylko30%sukcesu:) bez diety i dobrego treningu nie ma co liczyc na efekty:)a tak wogole to na chuj Ci roztepy?przeciez to ochydnie wyglada;p pozdrawiam
  • 0
Ciagły trening w drodze do chwały świat jest zbyt wielki by być Małym!!


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024