Skocz do zawartości


Zdjęcie

Clenbuterol


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

DAmianXXL
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :44
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:92,5

Napisano Ponad rok temu

Clenbuterol
Mam pytanie do osób które stosowały go bądź maja szerokie pojecie na temat tego środka (zależny mi nie na czysto teoretycznej ale raczej praktycznej opinii tego środka )

Jestem 4 dzień w cyklu na tym środku chce zredukować tkankę tłuszczowa , ograniczam spożywanie węglowodanów spożywam białko i drobne tłuszcze .
I tu nasuwa się pytanie skoro clen działa katabolicznie na tłuszcze i syntezę glikogenu czy czasem niema ujemnego wpływu na tkankę mięśniowa bo wiem ze przez stymulowanie produkcji i wydzielanie katabolicznych hormonów zwanych katecholaminami które uczestniczą w katabolizmie tłuszczy i białka

Ale jakiego tego białka spożywanego czy mięśniowego??
Bo jak mam utracić tkankę mięśniowa ( której i tak za wiele niema ) to w du.... mam ten clen i dam sobie spokój z nim


Informacje :
Wiek 26 lat
waga 94-95
wzrost 183
stan zdrowia : serce płuca i ciśnienie idealne , kiedyś podniesione próby wątrobowe , brak uszkodzę wątroby , nerki i śledziona idealna
Przebyte cykle : brak------- obecnie clen na odtłuszczenie ciała


Teraz proszę o wasza opinie


sorki za pomyłkę z nazwa środka

Użytkownik DAmianXXL edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
01.10.12 ----Powrót i redukcja-----
13,10,2012------- Sukces waga 93,2 ----- Redukcja w toku ----- Sibutramina zdała egzamin --------
01,11,2012 -------- + 2 cm w bicepsie , pas -1 cm , troszke na +,

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Clenbuterol
Clenbuterol, jest dobrym środkiem antykatabolicznym i termogenicznym.
Polecam dołaczenie kreatyny ponieważ clen jest dobrym transporterem kretki do mięśni i w tym wypadku clen/kretka działa synergistycznie.
Tak więc krótko : Clenbuterol, przeznaczenie: spalacz tłuszczu, antykatabolik
Obszerny opis masz wszędzie w Google.

PS Nazwa tematu poprawiona :(

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Clenbuterol
Dawkowanie kreatyny 10-15g/d. Jak chcesz trochę więcej praktycznej wiedzy to pisz co, ja właśnie mam cykl z clenem włącznie.
Jak i ile bierzesz clena :(

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Clenbuterol
Z góry przepraszam, ale czytając ten temat nasunęło mi się jedno pytanie.

Czy jeśli clen jest dobrym transponderem krety to można przyładować dawki większe niż te standardowe 10-15g ??? i to się nie zmarnuje ???

Myślę o dawkach w okolicach 20g.
  • 0

 

 


DAmianXXL
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :44
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:92,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Clenbuterol
MaC406 zanim kopiłem ten środek to naprawdę solidnie się przygotowałem z wiedzy o nim. Na początku troszkę się balem bo nigdy nie brałem nawet kreatyny a co dopiero anaboliki( wiem ze clen ma całkiem inna budowę i nie jest anabolikiem tylko zalicza się go do tej grupy)

Clen który używam to "clenbuterol axio labs 40mg/tab" objawy jak najbardziej zadowalające podniesiona temperatura delikatne pobudzenie , delikatne drżenie rak
obecnie biorę 60/dziennie i mam powoli zamiar zwiększyć do 100/dziennie i na tym zamknę mój 14 dniowy cykl odczekam 14 dni i zacznę od dawki 60/dziennie tak zęby w ciągu 4 dni dojść do 100/dziennie i będę powoli prubowal zwiększać bez zbędnych głupot
Raczej nie chce używać teraz kreatyny bo zakupiłem cały arsenał supli i chce w jesieni ruszyć z dobrym cyklem na kreatynie + kilka innych supli , dlatego nie chce organizm przyzwyczajać do kreatyny


MaC406 możesz mi powiedzieć ile mogę zgubić mniej więcej i od czego to zależny ( czytanie informacji na Google to nie to samo co rozmawianie z ludźmi co maja praktyczne doświadczenie w dziedzinie dopingu )

P.S Wiem ze ostatnio Cie mecze moimi laickimi pytaniami ( jak nie hormony to znowu co innego )
  • 0
01.10.12 ----Powrót i redukcja-----
13,10,2012------- Sukces waga 93,2 ----- Redukcja w toku ----- Sibutramina zdała egzamin --------
01,11,2012 -------- + 2 cm w bicepsie , pas -1 cm , troszke na +,

DAmianXXL
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :44
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:92,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Clenbuterol
Zapomniałem dodać ze w mojej diecie( co prawda nie jest to profesjonalna dieta ale jakaś tam namiastka jej) obniżyłem spożywanie węglowodanów i oprócz treningu na masę 3 dniowego dołożyłem 2 treningi aerobowe po 30-40 minut

Teraz jak do brać czy dawkę dzienna dzielić na kila razy ( bo mogę podzieli na 20mg tak jak tabletka jest dzielona na pół) i kiedy spożywać chyba przed treningiem większość tej dawki wydaje mi się ze będzie to miało lepszy wpływ na trening z racji rozszerzenia oskrzeli i możliwość dostarczenia większej ilość tlenu
  • 0
01.10.12 ----Powrót i redukcja-----
13,10,2012------- Sukces waga 93,2 ----- Redukcja w toku ----- Sibutramina zdała egzamin --------
01,11,2012 -------- + 2 cm w bicepsie , pas -1 cm , troszke na +,



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024