Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mój wzrost


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

upaa2021
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mój wzrost

Teraz mam prawie 30 lat i nigdy nie uprawiałem sportu ale czy gdy miałem kilkanaście lat to czy wtedy zwisanie na drążku albo jakieś inne ćwiczenia mogły realnie wydłużyć kości?


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój wzrost

Nie.


  • 0

upaa2021
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój wzrost

Ale w wieku kilkunastu lat były jeszcze jakieś płytki w kościach otwarte to dlaczego nie?

Czy gdybym od 10 roku życia uprawiał sport to czy byłbym kilka cm wyższy i jak mi się nie chciało to spieprzyłem sprawę?

gdybym od 10 roku życia uprawiał sport toczy byłbym kilka cm wyższy i jak mi się nie chciało to spieprzyłem sprawę?

Użytkownik upaa2021 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój wzrost

Nasady kości zrastają się przez estrogen, estrogen u mężczyzn w większości jest powiązany z poziomem testosteronu poniekąd igf1 również choć nie tylko. W każdym razie szybciej byś dojrzał i uzyskał wzrost docelowy nic więcej. Oczywiście jeden wysiłek fizyczny bardziej pobudza testosteron inny hormon wzrostu tak samo jest wiele innych czynników mających wpływ na hormony jak dieta, zanieczyszczenia środowiska, otoczenie w sensie czy stres itd no i to jest gdybanie gdybyś coś tam kiedyś zrobił albo urodził się gdzie indziej no to 2cm byłbyś wyższy... ...tak samo można sobie pogdybać czemu nie masz innych genów i czemu nie masz innych rodziców z lepszymi wg Ciebie genami itd co uważam za bezsensowne.Zresztą taka dobra rada zacznij żyć teraźniejszością a nie przeszłością.bo na tą drugą nie masz wpływu.

A samo zwisanie na drążku ma się nijak do wzrostu.


Użytkownik faluś edytował ten post Ponad rok temu

  • 1

upaa2021
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój wzrost

Czyli szukanie różnych sposobów w Google to strata czasu czy to tak jest?
Czy się nie da urosnąć?
Co byście zrobili na moim miejscu?
Czy takie osoby co mają prawie 2 matry wzrostu mają też inne bardzo wysokie osoby w rodzinie?


  • 0

upaa2021
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój wzrost

Gdy się wpisze w google

meditation higher tall

 

to jest odpowiedź

Does meditation increase height?
With this, your mind will start to activate your height growing harmons. Next day, you get up and see your height increased by 1 inch, 2 inches, 3 inches. In one month, your height has increased by 12 inches. Yes, it is possible because there is big power in meditation.

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

There are lots of children  whose age are 16 years, 20 years and some young whose age are 25 years, 30 years and 35 years. They have desire that they have small height and they want to increase their height.

Today, I will teach  simple steps to increase  height without use of any medicine and with only meditation.

If you want to increase your height without medicine, you need to follow lots of things. But it is sure whether  your age is 35  or 25  or 20 or 15 years, you can grow your height.
 


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój wzrost

Czyli szukanie różnych sposobów w Google to strata czasu czy to tak jest?

Na to pytanie akurat sam sobie odpowiedz. Internet to śmietnik i znajdziesz na nim wiele sprzecznych informacji. Śmiem przypuszczać że nie chciałeś dopuścić do siebie informacji że nie da się urosnąć i szukałeś dopóki nie znalazłeś takiej odpowiedzi która Cię usatysfakcjonuje.

 

Czy się nie da urosnąć?
Moje zdanie już znasz. Chociaż coś mi sięobiło o operacjach wydłużania kości ale 5cm to sąlata cierpienia i o ile ręce i nogi wydłużą o tyle tułowia się nie da bez uszkodzenia rdzenia kręgowego a nie wiem czy jest osoba chcąca być wyższa kosztem zostania warzywem, już pomijając czy jakikolwiek lekarz by się podjął XD


Co byście zrobili na moim miejscu?

Wyjebałbym na to jajca i zajął się czymś na co mam wpływ i mi na prawdę zależy.

Czy takie osoby co mają prawie 2 matry wzrostu mają też inne bardzo wysokie osoby w rodzinie?

Z moich obserwacji przeważnie tak jednak nie jest to regułą, oczywiście jeszcze dochodzi możliwość posiadania puli genów "listonosza" w którymś z pokoleń więc nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć XD



Gdy się wpisze w google

meditation higher tall

 

to jest odpowiedź....

Znalazłeś odpowiedź jaką chciałeś i tyle.Jeśli w to wierzysz spróbuj i się dowiesz czy działa. Medytacja nie zaszkodzi myślę że może pomóc choć w inny sposób niż oczekujesz


  • 1

upaa2021
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój wzrost

Czy to prawda że nadmiar hormonu wzrostu powoduje że jest się brzydkim?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Meditating and wishing to be taller will not cause you to release growth hormone, for which you should be grateful. Excess growth hormone is called acromegaly, and it makes you ugly.

Dlaczego Brad Pitt bardzo się podoba kobitom jak ma 180 cm wzrostu jak są przecież osoby co mają ponad 190 i nikt ich nie chce to jak wzrost ma być gwarantem atrakcyjności jak w praktyce widać że jest inaczej i bardziej uroda działa niż wzrost.
Jestem jeszcze prawiczkiem i tak postanowiłem że dopiero poznam kobite i znajde prace jak realnie osiągną co najmniej 190 cm wzrostu ale może to bardzo długo potrwać żeby się podobać mimo wszystko myśle że im więcej tym lepiej.
Gdy ktoś jest bardzo wysoki to nie musi sie bać w nocy drani ale gdy ktoś jest bardzo niski to gdyby spotkał jakiegoś przestępcę to bez problemu go dogoni i nabije. Wysoki to ma aż 2 opcje albo bez problemu ucieknie albo się obroni.


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój wzrost

Nie chce mi się czytać co tam w linku wysłałeś.

Hormon wzrostu po okresie dojrzewania czyt. zrośnięciu nasad kości długich nie zwiększy wzrostu co nie znaczy że nie urosną pewne części ciała. Śp. Rich Piana mówił że w rok czasu gdzie napierdzielał 10jm hormonu dziennie (bardzo dużo) przeskoczył o pare numerów z obuwiem jak chcesz poszukaj na yt. Tak samo znajdziesz sporo osób ze schorzeniami, które powodują większ wyrzut hormonu wzrostu i charakterystyczne cechy takich osób to duże dłonie, stopy, czoło bo tylko te części ciała rosną jeśli chodzi o układ kostny. No a poza nim oczywiście flaki i po pewnm czasie mogą powodować wybulony brzuch mimo małego poziomu zatłuszczenia (widać to u kulturystów), tak samo np ww Richowi rozjechała się kostka na brzuchu, nasz polski zawodnik Piotrkowicz u niego widać jak na przestrzeni lat urosło mu czoło, dużo by tu wymieniać...


Dlaczego Brad Pitt bardzo się podoba kobitom jak ma 180 cm wzrostu jak są przecież osoby co mają ponad 190 i nikt ich nie chce to jak wzrost ma być gwarantem atrakcyjności jak w praktyce widać że jest inaczej i bardziej uroda działa niż wzrost.

Właśnie sam sobie odpowiedziałeś.

 

[qupte]Jestem jeszcze prawiczkiem i tak postanowiłem że dopiero poznam kobite i znajde prace jak realnie osiągną co najmniej 190 cm wzrostu ale może to bardzo długo potrwać żeby się podobać mimo wszystko myśle że im więcej tym lepiej.
Gdy ktoś jest bardzo wysoki to nie musi sie bać w nocy drani ale gdy ktoś jest bardzo niski to gdyby spotkał jakiegoś przestępcę to bez problemu go dogoni i nabije. Wysoki to ma aż 2 opcje albo bez problemu ucieknie albo się obroni.[/quote]

Pierw znajdź sobie prace poobracasz się trochę wśród ludzi na pewno dobrze Ci to zrobi a i może jakaś kobita się trafi. A to że jesteś prawiczkiem no to wiesz kij ma dwa końce dla jednej kobity będzie to urocze, dla drugiej żałosne jak ze wszystkim no i proste że chyba lepiej będziesz się czuł w towarzystwie tej dla której jesteś uroczy niż tej która uważa Cię za żałosneg :P

Tak po za tym pracuj nad sobą by się sobie podobać a wzrost olej bo nie masz na niego wpływu i się z tym pogódź. Zacznij nawet od robienia codziennie pompek i chodź wyprostowany a nie zgarbiony, zobaczysz jak się zmieniasz i z automatu na + pójdzie samoocena, pewność siebie, pozytywne myślenie i tym samym staniesz się dużo atrakcyjniejszy dla kobiet no i oczywiście również tym że masz większą klatkę. Oczywiście medytacja też jest ok.

 

Taaa i wyższy ma lepiej bo wyróżniając się z tłumu swoim wzrostem zwraca również na siebie uwagę przestępców XD

Święta racja że wysocy się nie muszą bać, ale ci przeciętnego wzrostu czy niscy również nie muszą. Dodam że jakbyś miał te 30cm więcej i wyłapał na pizde od karakana zmieniłbyś zdanie XD przemyśl to


  • 1

upaa2021
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój wzrost

Dodam że jakbyś miał te 30cm więcej i wyłapał na pizde od karakana zmieniłbyś zdanie XD przemyśl to

Czyli co to znaczy że ktoś taki co ma ponad 2 metry nie podobał by się takiej kobicie co by miała 150 cm wzrostu?

Z Google czytałem że idealna różnica to 15 cm to dla chłopa co ma 185 cm wzrostu byłaby najlepsza kobita z 170 cm.

Gdybym wyprostował kręgosłup to może był dopib do 185. Dopiero od 2 tygodni interesuję się sportem i mam na stałe zgarbiony kręgosłup to mam szanse jeszcze 2 cm zdobyć.


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój wzrost

Inaczej. Jest jeden dwumetrowy chłop i dwie półtorametrowe baby, jednej babie się będzie podobał drugiej nie. Temu dwumetrowcowi za to będą się podobały obie np bo będą mu wziąć do buzi na stojąco XD

 

Wiesz mam 183cm wzrostu co prawda to nie 185 i może tu jest kruczek, ale wbrew temu co przeczytałeś w google nie uważam że kobieta ze 170cm wzrostu czy też 168cm jest dla mnie idealna. Idealna jest taka która mi się podoba i mam we dupie czy komukolwiek się to podoba jak i dzisiejsze kanony piękna. Preferuje Rubensowskie kształty co nie znaczy że inne kobiety odrzucam, jak ostatnio byłem z chudą no to i tak ona mi się najbardziej podobała i była moim ideałem. Ja tak to widze, jeśli uważasz że się mylę i google wie lepiej ode mnie jaka kobieta jest lepsza to też masz racje. Rozumiesz?

Bardzo dobrze że się zainteresowałeś sportem, już pisałem wyjdzie Ci na +. No a wyprostowana sylwetka obojętnie czy jesteś chudy czy gruby, czy wysoki czy niski zawsze na +. A co do Twojego wzrostu mamy podobny i nie uważam się za niskiego raz w życiu od dziewczyny usłyszałem tylko taki komplement no ale ona była wyższa i o ile mi się tam ten fakt podobał bo nie musiałem się schylać żeby popatrzeć na cycki jej chyba niekoniecznie, przynajmniej z początku znajomości XD


Użytkownik faluś edytował ten post Ponad rok temu

  • 1

upaa2021
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój wzrost

Czy gdyby dało się urosnąć to ile byście chcieli mieć cm wzrostu?

Czy do tekiej kobity co ma 180 cm wzrostu można się starać o jej względy mając 185 cm czy to za mało?

Czy kobita o wzroście 180 cm gdy jest nieśmiała to czy może być słodka czy gdy jest wysoka to jedynie jest dla gigantów?


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój wzrost

Ja tam bym chciał pomyślmy... 183 :P

Nie wiem sam sobie odpowiedz, ja mogę i do dwumetrowej jak mi się tylko zechce ale raczej patrze na coś innego niż wzrost, chociaż wysokie też fajne zawsze można się w cycki wtulić :D

 

Może ale nie musi.


  • 1

upaa2021
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój wzrost

Dlaczego tak jest że z odległości 200 metrów wzrost kobity może wydawać się nawet na 2 metry ale w rzeczywiśtości może mieć 170 cm albo nawet 160 cm wzrostu.

Z daleka tak widać że im chudsza to bym wyższa się wydaje.

Z daleka nawet z odległości pół kilometra gdy była niezwykle chuda i miała 150 cm wzrostu to wydaje się jak żyrafa i dopiero przy bliższej odległości widać prawdziwe wymiary.


  • 0

upaa2021
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój wzrost

Napiszcie czy waga 60 kilogramów jest w porządku dla 185 cm wzrostu. Być mże tyle bym miał gdybym przez całe życie nie garbił kręgosłupa.

 

Cytat ze strony
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

Każdy facet poniżej 3 metrów to nie facet :D

Czytaj więcej na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Każdy facet poniżej 3 metrów to nie facet :D

Czytaj więcej na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Każdy facet poniżej 3 metrów to nie facet :D

Czytaj więcej na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Każdy facet poniżej 3 metrów to nie facet :D
 

Przecież żaden człowiek tyle nie ma
Dlaczego na stronie kafeteria wyzywają każdego i obrażają niezależnie ile ma cm wzrostu i kim jest?


Użytkownik upaa2021 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój wzrost

Zadałeś pytanie i sobie sam odpowiedziałeś, ja tam nie wiem wole na kobity z bliska popatrzeć bo i porozmawiać i dotknąć można XD

 

Moim zdaniem taka waga przy takim wzroście to mało wg przyjętych norm również.

 

Obrażają bo chcą obrażać, zresztą to ich się powinieneś zapytać a jakby odpowiedzieli póki co można się domyślać tylko się zastanów czy jest sens pytać ;)


  • 0

upaa2021
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój wzrost

Czy przy wadze 60 kg ze wzrostem 185 można poznawać kobity?

Od kilku lat nawet w lecie w miejscach publicznych chodzę w grubych skafandrach żeby nikt się nie domyślił że jestem chudy.

Czy jet jakiś ratunek dla ektomorfika?

Napiszcie coś na co mam wpływ i co da się zmienić.


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój wzrost

Można pozwalam Ci.

Masz wpływ np jak jesteś zaniski założyć buty na obcasach


  • 0

upaa2021
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój wzrost

Czy gdyby ktoś miał 183 cm wzrost albo 185 i sobie wydłużył nogi tak że miałby 190 cm i i centymert ręce to czy tułów by wyglądał nieproporcjonalnie czy musiałby sobie conajmniej 10 albo 20 centymetrów wydłużyć żeby tułow wyglądał na mniejszy. Myślęże się nie zdecyduję ale tak z ciekawości chciałbym wiedzieć.

Takie osoby co mają 2 metry i kilkadziesiąt centymetrów to mieli guza albo raka móżgu że mieli niekontrolowaną produkcje hormonu wzrostu ale co by było gdyby komuś taka ogromna ilość się wydzielała w wieku 29 lat to czy by nie urósł?


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój wzrost

Proporcje by były a jakie no to już sam sobie odpowiedz czy by Ci pasowały.

 

Już odpowiedziałem wcześniej na to pytanie.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024